Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    és mehet a helyére
    Mindenhová megy utánad a ventilátor,gondolom nem véletlen a hoszabító sem.......?Tetszik a gép,lassan lehet,nekem is támasztókerék kell,egyenlőre nagyon ellene vagyok!
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Csak egy körkérdés , hogy tájékozódjak mi előtt , szokásomhoz híven elkezdem gyártani a kipontozott mondatokat . Mennyibe kerül egy Pannónia fékbetét ragasztás felétek ? retkesen odavíve ( ha tiszta és le van véve a régi betét az sem olcsóbb )
      Aztán ragasztva -5 mm - , homokolva vissza kapva .

      Komment


        márciusban fizettem ki 4 ezret a 200-as pofa párért (egy kerékhez) 6-os betéttel a legpuhább fajtából . Homokolva, ragasztva .... kedden reggel vittem , pénteken hoztam el . 5-össel lehet olcsóbb.

        Mazsik Gábor fék , kuplung felujítás 3301 Eger (Felnémet) Egri U. 98 06 36 431 233 , 06 30 494 2395

        Komment


          Kb ez az ár Szolnokon is.

          Komment


            Miskolcon valami 2000-2500ft körüli ár rémlik (kisfékdobos). Bár itt nem homokolják, de leszedik a régit róla, lepucolják és ragasztják a kért vastagságú és keménységű anyagot rá.

            Komment


              azért ezt én kicsit sokallom - de lehet , hogy a hiba bennem van . Majd mögé nézek kicsit a dolgoknak mi elött ....

              na ma is bütyköltem , ki szedett le oldalasról kereket mostanában , ( gondolom sokan ) de a gyár után elsőként ? Nagyon úgy néz ki .

              Komment


                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                de a gyár után elsőként ? Nagyon úgy néz ki .
                Nekem is gyári betétek lassítják a gépemet...........
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  E heti termés. A berendelt üléshuzat Simson méretű, ezért nem sikerült befejezni. Unaloműzésként belekezdtem a bordahiányok pótlásába.. előbb-utóbb ebből is valami lesz.

                  Komment


                    Kedden voltam a közeli festékboltban.. beszélgetés közben mondja az eladó : Tudod van az a festék amit Te szoktál vinni, meg a van az turbó ami fényesebb,szebben terül, keményebb... Jó volt ezt is megtudni.. Jobb későn mint soha. Kértem színkártyát,s a kéket már abból kevertettem. Kevesebb mint egy decivel lett fújva az MZ. Másfél sor, s még nekem is tetszik.. visszaapadásmentes,tökéletes felület.

                    Komment


                      Szervusztok!

                      Úgy tűnik a nagy melegtől kipilledt a társaság,-nagyon kevesen böködik a billentyűzetet,-no ebből sem lesz pletyka.

                      Egész nap bozót harcoltam,igaz elég gyakran megpihentem,mert állandóan mosni kellett a szemüvegem a rácsorgó verejtéktől és mosni a pofám,mert úgy csípte a szemem a só,de az élet már csak ilyen,-"ha kan lettél túrj!"

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        Ne aggódj a város másik felén is kivilágosodott rendesen. Mi is tegnap csak fel állítottuk a nagy medencét élvezték is a gyerekek. Igaz 20cm-es volt benne a víz mikor én is bele másztam.

                        Komment


                          Így a melegben nehéz gondolkodni. De nemrég megint szembe jött velem egy írás amiben említették a 2T csillagmotort. Ezt olvasva megint elgondolkodtam rajta hogy hogy a fenébe működik az?
                          Nem találtam semmi írást a működésével kapcsolatban

                          Komment


                            Szerintem modelleseket kérdezd:
                            https://www.youtube.com/watch?v=LXINVfYKnFw

                            /SZERK
                            Ahogy elnézem elég meredek keveréket kaphat .
                            Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2018 aug. 06, 22:29.

                            Komment


                              Bocsánat a dupla posztért de ha jól rémlik úgy ígértem hogy teszek fel képeket ha szétszedem a kínai csodát, még csak 4 éves. Nagyon nem akartam egy teljes vakarást de úgy nézem muszáj lesz:
                              https://www.dropbox.com/sh/sub2m8fr9...8hc8bNdba?dl=0

                              (Satu meg az asztal csak később lesz meg ezért a blokk egyelőre marad egybe.)

                              Komment


                                Baszzus használta hóban sóban mit vártál?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X