Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Szervusztok!

    Minden fórumtársnak jó egészséget és Boldog Újévet kívánunk!

    Ircsi és Józsi

    Komment


      Komment


        Boldog Új Évet Kívánok mindenkinek!

        Komment


          Boldog új évet és balesetmentes közlekedést kívánok ezzel az 52 éve készült fotóval, melyen egy csuklóssá alakított Ikarus 620-as autóbusz látható.
          Click image for larger version

Name:	01.jpg
Views:	70
Size:	50.2 KB
ID:	215693

          Komment


            Köszi Nektek is minden szépet és jó egészséget.

            Komment


              Mi van,-mindenki lement a pincébe bort fejteni,vagy "résen van"?

              Komment


                Csak fejtés előtt és után...............)

                Komment


                  Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mi van,-mindenki lement a pincébe bort fejteni,vagy "résen van"?
                  Inkább "présen", Józsi bátyám!

                  Komment


                    Most épp egy egyszerűnek tűnő feladattal bíbelődöm. Az eredetileg benne lévő alaplap bejlunggal volt a kúpra húzva,csere után hézagokat és kiemelés mélységet méregetek hogy ne érjen meglepetés. A sokszor szerelgetett dolgoknál nem árt az óvatosság,és inkább az előre gondolkodás javallott. Persze lehet utólag is vakarózni... az előzőnél én is úgy csináltam.

                    Komment


                      Tegnap finom ebéd volt.. ma szintén. S ha jól viselkedem,akkor kedvenc reggelimet kapom holnap.

                      Komment


                        A hetet ágyban töltöttem -- sexeltem !Forró lepedő , izzadt test , testnedvek , rekeszizom izomlázasra fáradva ........ ilyen egy igazi havas hét , bent a konvektor mellett . Csak ajzószerek - méz narancs citrom , szárított növények leforrázott italai , különböző tabletták hogy bírjam .....

                        Most keltem , pakolok , este irány olasz ---- romba döntöm őket , sexeljenek ők is , tavaszra kipusztulnak . Aztán lesz ingyen veterán cucc .

                        Komment


                          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ez meg mi az istennyila?
                          ugye ha veterános és nem tudni mi, akkor az BMW.
                          előtte olyan BMW blokknak tűnő tárgy van tehát rákérdezni sem merek!

                          Komment


                            emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            rákérdezni sem merek!
                            Szerintem neked is van ijened.........ezek szerint még nem bontottad meg .....
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ez meg mi az istennyila?
                              Annyira azé nem komoly.. Ez egy MZ 250 kuplung szerkezet. Különben meg elismerésem... egy kis öntvénycsücsökből megállapítottad a tutit.. az valóban bajor, R61 lesz belőle.

                              Komment


                                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A hetet ágyban töltöttem -- sexeltem !Forró lepedő , izzadt test , testnedvek , rekeszizom izomlázasra fáradva ........ ilyen egy igazi havas hét , bent a konvektor mellett . Csak ajzószerek - méz narancs citrom , szárított növények leforrázott italai , különböző tabletták hogy bírjam .....

                                Most keltem , pakolok , este irány olasz ---- romba döntöm őket , sexeljenek ők is , tavaszra kipusztulnak . Aztán lesz ingyen veterán cucc .
                                Hajrá! És hozz nekem egy Ducatit, ha kipusztulnak. Egy 450-es Scramblert. Sárgát. Meg egy Moto Morini 3 1/2 Gt-t. Pirosat. Köszi.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X