Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mert én azzal vesződök éppen.
    Nekem épp ezért jó.. Azt legalább nagy valószínűséggel fel tudom nevelni.. Van tuti permetszer receptem, nálam tarolt mindent..

    Komment


      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Van tuti permetszer receptem, nálam tarolt mindent..
      Taníts mester! A Glifozát (Glialka, Medallon, Roumdup) illetve Banvel, Dezormon próbálva, csak megegészségesedett tőlük.

      Komment


        Neten figyeltem levéltetű ellen. Oldott szappan... de nem akartam kínlódni ezért mosogatószert tettem bele+ ecetet + rézgálicot+ lekötőt. Pár nap mulva minden levél és termés megfeketedett és lehullott. A csemegeszőlőim is most teremtek volna,de nagyon csúnyán legyaláztam őket.

        Komment


          Mai nap csak festegettem+ kapcsolási rajzot értelmeztem+ kábelköteget gyártogattam+ kötözgettem... s sikerült elfáradnom. Még egy kapcsolót felpakolok és folyt holnap.

          Komment


            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Oldott szappan... de nem akartam kínlódni ezért mosogatószert tettem bele+ ecetet
            Akkor az egyik lúg a másik sav, ezek meg kioltják egymást??

            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            + lekötőt
            Az meg mi az istennyila???


            Komment


              Kevés mész,amitől megtapad a leveleken a "permetszer",-bár inkább a csákányban hiszek.A borostyánt,vadszőlőt csákánnyal próbálom gyéríteni,de arra meg rá kéne szánni vagy két évet,hogy bedögöljön az egész,annyi időt meg nem tudok rászánni,-rettenetesen utálatos,haszontalan,élősködő növények.

              Komment


                emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Az meg mi az istennyila???
                Olyan anyag amitől megtapad a szer a leveleken. Sav és lúg közömbösíti egymást... A hatás viszont megvolt.

                Komment


                  Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Kevés mész,amitől megtapad a leveleken a "permetszer",-bár inkább a csákányban hiszek.A borostyánt,vadszőlőt csákánnyal próbálom gyéríteni,de arra meg rá kéne szánni vagy két évet,hogy bedögöljön az egész,annyi időt meg nem tudok rászánni,-rettenetesen utálatos,haszontalan,élősködő növények.
                  Amikor a kivágott szivarfa gyökere mindig kihajtott szüleimnél kertész azt javasolta hogy fúrjunk bele lyukakat és öntsünk azokba sót...

                  Komment


                    Ha ezek a novenyek gondot okoznak ki irtani ami el ismerem nem egyszeru de a bambusznad az az igazi na az feladja a lecket .A gyokerbol ha marad akar par centi arrol is kihajt es nagyon gyors a novekrdese .

                    Komment


                      ​ Megnonek nagyra
                      ​​​​​​

                      Komment


                        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Amikor a kivágott szivarfa gyökere mindig kihajtott szüleimnél kertész azt javasolta hogy fúrjunk bele lyukakat és öntsünk azokba sót...
                        Fát kipusztítani egyszerű:

                        megnézed hol a lombkorona vége és azon akörön leversz egy betnvasat mintha karó lenne persze a karó is pont ugyan olyan jó majd az így keletkezett lyukat, lyukakat feltöltöd gázolajjal. Mivel a gyökér nagyjából akkora mint a lomb, beletalálsz a gyökérvég zónába és a talajnedvesség helyett a gázolajat szívja fel, amelytől a tápanyagcsatornák eldugunak, és 3-4 hét türelem utána fa elkezdi az elszáradást.
                        Ha a szomszéddal van ilyen gondod a telekhatárra ültetett fávalezzel a módszerrel te győzöl, mert a te térfeledről kiválóan tudod intézni.

                        Komment


                          emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ha a szomszéddal van ilyen gondod a telekhatárra ültetett fávalezzel a módszerrel te győzöl, mert a te térfeledről kiválóan tudod intézni.
                          Amilyen gerinctelen emberek élnek mostanság tuti bíróságon kötnék ki....

                          Komment


                            emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            fávalezzel
                            Ezt háromszor is elolvastam, mire rájöttem, hogy csak egybeírtad.

                            Komment


                              Tapasztalom hogy sokan a tömítést is tömítik.. ha nem kell akkor is kenegetik a drága kenőcsöket. Pedig csak jó minőségű "papírra" van szükség ami nem szivárog át. Én szerelőpasztával kenem halványan hogy ne "süljön" össze,szerelhető maradjon. A kép bal oldalán... kb 10 éve használom,s még a 2/3-ad része megvan.

                              Komment


                                Én meg dühöngök
                                Egy rohadt lemez biztositóalátétet nem lehet Magyarországon venni, pontosabban a könyörgésem ellénére is csak 100db-ot
                                Hova a fenébe szállitják a 100as kötegeket, ahol án tudnék venni?

                                A motoromon MZ héblik vannak és van egy szép krómozott MZ világitáskapcsoló tokom. Gondoltam veszek bele belső részt
                                Csak olyat lehet kapni aminek a külső része is műanyag. Ez nem is lenne baj, de már önmagában a kapcsoló is selejt mert akad
                                Boltos igérte hoz "nyugati" gyártmányt
                                Nyugati gyártmány belső része áttéve az én tokomba primán kapcsolt a boltban
                                Haza érve viszont ahogy probáltam a duda gombja nem működik
                                Nem, mert nem a záró érintkezőt nyomja hanem a kapcsoló műanyag részét. Ráadásul adnak hozzá egy erős 2mm-es gumi lapocskát, ezért nem stimmel a tok furata a hébli bilincsére
                                Viszavittem, vissza is vette a boltos

                                Mipolán csövet se közel se távol nem lehet kapni felém. Vettem zsugorcsövet

                                Kuplung, fékbowdent nem lehet megfelelő vastagságban olyan hosszút venni ami jó lenne
                                Vettem vékonyabbat, remélem nem szakad el. A gyenge pont ugyis a vég beforrasztása

                                A németek meg meg vannak hülyülve
                                Hasonló kapcsoló, használtan 30€. Hülyék a másik oldalon
                                Láttam egy nagyon szép kapcsolót 10€-ért, de a posta is 10€
                                A hócipőm tele van mindennel!
                                Utoljára szerkesztve a következő által: horex; 2019 jún. 21, 19:02.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X