Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    nekem már úgy is meszeltetek
    Szobafestést rendeltél

    Ezen a tőcsavar helyzeten én gindolkodtam. Mert normál esetben nem a menet szorul, feszül meg, hanem a nem menetes rész
    Hogy ez mennyiben játszik/számit nem tudom, de valahogy ugyanazt érzem amit irtál.
    De vedd figyelembe, ha nincs mester a környéken és nincs saját eszterga sem, kénytelen vagyok ezt a megoldást alkalmazni
    Lehetne várni megint 2 hetet, ha elvállalja a mester akkor megint egy hét...

    Az élet rövid már egyeseknek. Utolsó barátom gyász-búcsúztatóján voltam ma
    Már régen mondta "Hosszúkám, rakd már össze a Horexet és ökörködjünk mégegyet vele". Már ez is elkésett

    Komment


      NSU Max motorja műszaki csemege.. precíz aprólékosan kidolgozott bonyolult szerkezet ami megelőzte korát... de.. gond nélkül képes üzemelni, s komoly teljesítményt leadni. Jelenleg az összeillesztgetésnél tartok,ami nem rövid idő mert sajnos már szerelgették. Ezt a technikát csak hozzáértéssel szabadna babrálni.. Egyszercsak ez is "pöfögni" fog. Motoroztam már ezzel a típussal, meglepően fürge, jól gyorsuló kezes gép.

      Komment


        Kések kissé mert minden napra pottyant a kutya valamit. Megpróbáltam lehúzni egy csavart,de a menet leesett róla kb 15nm-en. Hát persze hogy 11,3X 1.et mérek... Ha legalább 15X1 balos lenne... mert olyan fúróm van. De minek? Most várhatok holnap estig az indítási kisérlettel... ilyen ez.. néha van meglepi.. No erre szisszentek egy kiflit..

        Komment


          Ezen kívül is összejött pár apróság,de már a finisben vagyok. Ott a lámpafejben azok a kis visszajelzők bronzból lettek esztergálva, mai nap átlátszó műanyagokat csiszoltam a belsejükbe... jó játék volt. A saját Horexet is bűvölöm.. kiylukadt az üza tartály,ezért kitisztítottam és kiöntöttem. jó lenne Kesziben körözni vele párat.

          Komment


            Indítás előtt olajzás ellenőrzése. Az első kör ami a fötengelyen keresztül nyom az működött,de a másik nem... sokszoros motorforgatás után sem. (fúrógéppel) Megbontás, olajszivattyú szétszerelés és aprólékos ellenőrzés után sem találtam hibát. Persze a furatok ,csövek átjárhatóságát is ellenőriztem. A szivattyú olajjal telt edényben kézzel forgatva jól működött.. de a tartályban nem látszódott hogy megfordul az olaj. Többszöri átforgatás..majd gondolkodás után.. az első kör vesztesége amíg nem tölti fel a másik kör gyűjtőkörét (kartel alja) addig nincs mit szívnia. Egy kis szintkülömbség vezetett meg,amit feltöltéssel orvosolok. Csak tanulságként: gondolkodni hasznos dolog.

            Komment


              Azért ebbe a kocsmába józannak kell lenni és maradni mert érdemes az újdonságokat szippantani! Nos ezt kell nem a kábítószert meg mást!

              Komment


                Esetleg ha valakinél a fiók mélyén..vagy bárhol másutt.. lapulna színkód a bordó Csepelhez,akkor nagyon örülnék s hálás lennék az infóért.

                Komment


                  sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Azért ebbe a kocsmába józannak kell lenni
                  Nekem pár sör után vannak okos gondolataim.. de az a baj,hogy józanodás alatt elfelejtem..

                  Komment


                    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Esetleg ha valakinél a fiók mélyén..vagy bárhol másutt.. lapulna színkód a bordó Csepelhez,akkor nagyon örülnék s hálás lennék az infóért.
                    .... nekem , még 5 kg bontatlan NEOLUXOM is van hozzá ....

                    Komment


                      Segítséget szeretnék kérni !!!

                      Ide másolok egy linket , amit aztán egy okos valaki , mindenkinek fogyasztható formává varázsol . Ma megkértem egy haverom , hogy az okos telefonjával csináljon egy néhány perces videót , aztán küldje el nekem emilben , hogy ide betehessem .
                      Habratyolt valami felhőről és letöltésről , de már feladtam .....

                      Szóval , ha ide kerülne , akkor írnék , hozzá néhány mondatot .


                      https://we.tl/t-5I8ULqBQrW

                      Komment


                        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        nekem , még 5 kg bontatlan NEOLUXOM is van hozzá ...
                        Ok... akkor van rajta egy szám, nekem csak az kell... Köszi!

                        Komment


                          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Szóval , ha ide kerülne , akkor írnék , hozzá néhány mondatot .
                          Megpróbáltam megnyitni,de nekem csak űrhajósok jöttek be + nagycicis ringófenekű lányok.... ehhez nem kell hozzáfűzni.. jó volt. Mi az egyéb?

                          Komment


                            joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Segítséget szeretnék kérni !!!

                            Ide másolok egy linket , amit aztán egy okos valaki , mindenkinek fogyasztható formává varázsol . Ma megkértem egy haverom , hogy az okos telefonjával csináljon egy néhány perces videót , aztán küldje el nekem emilben , hogy ide betehessem .
                            Habratyolt valami felhőről és letöltésről , de már feladtam .....

                            Szóval , ha ide kerülne , akkor írnék , hozzá néhány mondatot .


                            https://we.tl/t-5I8ULqBQrW
                            Nekem nem hablatyolt felhőről, lentebb görgettem és ott vigyorgott a "Download as .zip" lehetőség.....

                            Itt is van:
                            https://www.dropbox.com/s/b5a3etyjcd...d8a02.zip?dl=0

                            Komment


                              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Dropbox - wetransfer-dd8a02.zip - Simplify your life
                              Egyszarvú.... nekem ennyi jön be.

                              Komment


                                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                Nekem nem hablatyolt felhőről, lentebb görgettem és ott vigyorgott a "Download as .zip" lehetőség.....

                                Itt is van:
                                https://www.dropbox.com/s/b5a3etyjcd...d8a02.zip?dl=0
                                mondj egy emil címet , ahova továbbíthatom amit nekem küldött a srác ---- esetleg onnan könnyebb ide tenni

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X