Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    jandoarpad eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ellopták talán?
    Ez is egy magyarázat ,
    Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    gyorsan szétszedte,
    Meg ez is lehet. Mindkettőnek van valóságtartalma .

    Komment


      Itt nalunk Taljanba ha egykerekezel vagy gyorshajtas vagy hasonlo dolgokkal megfognak akkor sok esetben a buntetesen felul adminisztrativ leallitazt rendelnek el a motor a tied sot meg kell nevezned egy helyet ahol tarolod mert az ido amig tart a buntetes johetnek ellenorizni .De le is vehetik a rendszamot vegleg is akkor ha szerencseg van rad bizzak az orzest akkor szetszeded es eladod az alkatreszeket ugyan is csak a vaz amin szam szerepel a forgalmiba azt meg leadod a bontoba.Ha lefoglaljak es nem nalad van akkor vagy fizetsz a tarolasert kijelolt helyenami nem kifizetodo igy bontoba vegzi.

      Komment


        Ducati 50ccm.. Nagyon precíz kis szerkezet. Előkészítettem a szétszedéshez (csak mert belső szimmeringes) a kisbaltát,pajszert,+ spéci cuccokat... de szinte kézzel széthúztam. Na akkor kezdődött a meglepi,mert rugók,golyók ugráltak...görgők potyogtak. A második képen talán láthatók a fokozatbiztosító golyókat benntartó rugók a csőtengelyen... nos ezeket a csapágy belső gyűrűje tartja helyen. A másik tengely minkét fele görgőzött. Nem kis agyalás volt hogyan rakjam össze tuti módon,de már kész

        Komment


          Persze új o gyűrűket is kapott,ne legyen olajfogyasztás ami szennyezné a környezetet.. Ma este kerül a helyére,utána az izommunkának vége,s lehet agyalgatni a bovdenezésen s az elektromos rendszeren.

          Komment


            -.....................

            Komment


              A kis Ducati gyujtórésze az 50-es évekből... szerintem kortársaihoz hasonlítva igen precíz szerkezet. A megszakító zárását lassúnak itéltem,ezért feszítettem a rugón. Viszont mikor a tengelyrezáró biztgyűrűt visszatettem...a hiba újra jelentkezett. Megoldásként a texbakelit síkbacsiszolását választottam. Icipici anyagelvétel elegendőnek bizonyult... nem csak jónak tűnik... hanem az is lesz. Ez csütörtöki történet...azóta helyen van beálítva egyebekkel... mert hétvégén ivás+ örömködés van.. Jöv héten szaggatom a bajszát.. Kb 30Km/h..
              Utoljára szerkesztve a következő által: Atti69; 2021 febr. 28, 20:05.

              Komment


                Hiába pihi... jelenleg még a Guzzi 500GTS pár kimaradt alkatrészét füllerezem... de ez már csak játék a többihez képest. Fotó majd ha kezd összeállni. 1928-as a gép.

                Komment


                  erről kérek képeket és némi müszaki lírást?

                  Komment


                    Csak a fényezési munka az enyém,cimbi rakja össze.. de mikor már alakul,teszek képet.

                    Komment


                      Na... összeállt azerőmű... voltak problémák a bovdenezéssel és a vezetékeléssel,de a problémák kiküszöbölése után hibátlanul műkszik. Meglepően könnyedén indul,s igen csendes kis motor.

                      Komment


                        Pár kép az összhatásról.. 3 sebesség kéziváltóval. Igen könnyen kezelhető,a fokozatokat vajpuhán veszi.. kezes kis masina. Kb 2 lóerővel nem kezdte ki a mellem a menetszél,de azért élveztem a tempót...

                        Komment


                          Kittből bármilyen motor kialakítható.. Utolsó képen már füller rajta. ( Spéci cucc,nem tudom úgy fújni hogy ne üveg simára terüljön. Bár minden festék ezt tudná.)

                          Komment


                            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Pár kép az összhatásról..
                            Mielőtt az össz babért learatnám... az össz mechanikai rész rendbetétele Joker érdeme. Én csak drótozgattam+apróságok.

                            Komment


                              Ezt nem hiszem el, Áprilisban hó....

                              Komment


                                Felénk is volt egy rövid ,de folyamatos hóesés...
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X