Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Hajlandók vagyunk békülni a jövő évi talin, hogy hol azt még nem tudjuk.

    Komment


      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      hogy hol azt még nem tudjuk
      Leányfalu kajakos egyesület vízparti telke esélyes ! (Taluga infó )

      Komment


        mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Leányfalu kajakos egyesület
        Ez a Wichmann Tamás Oktató Központ (Vadkacsa Egyesület)?

        Komment


          Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          (Vadkacsa Egyesület)?
          Hát ezt sajna nem tudom. Lenne ott több is ? Vannak házikók, meg ilyesmi....

          Komment


            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Hajlandók vagyunk békülni a jövő évi talin
            És mikor koccintunk az unokádra ? Kittinek már ideje van nem ?

            Komment


              Boldog új évet!
              ..........................
              Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2022 jan. 01, 00:10.

              Komment


                Nagyon Boldog Új Évet Mindenkinek!

                Komment


                  Szervusztok! Boldog Új Évet Kívánok!

                  Komment


                    Veteránozásban gazdag boldog új évet mindenkinek!

                    Komment


                      Gyurikám már nem sok ideje van az unokámnak lassan tényleg mint mondják " meg érik a körme". Kislány lesz az már biztos!!

                      Komment


                        isten éltesse és boldog új évet !

                        Komment


                          Köszönöm szépen. Virtuálisan fogunk koccintani valóságban meg úgy gondolom az időpont valós mint eddig de ez is mint a hely még képlékeny. Dönt a többség majdan!

                          Komment


                            Üdvözletem!
                            Érdeklődnék, van-e valakinek tapasztalata, véleménye az alábbi barkács esztergagépről?
                            Nekem itthon kisebb házkörüli munkákra kellene.
                            https://www.mediamarkt.hu/hu/product...4%7c%7cp%7c%7c
                            Attached Files

                            Komment


                              Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Érdeklődnék, van-e valakinek tapasztalata, véleménye az alábbi barkács esztergagépről?
                              Szervusztok! Barátom! Ne haragudj, de ez szerintem nem gép, hanem annak imitációja. Hasonlót már láttam igen közelről. NEM ezt a típust, de szerintem ennek egy át címkézett társát. A meglátásom : Lehetőség szerint inkább egy kipróbált "békebeli", mit egy olcsósított alulméretezett valami.
                              400Watt teljesítmény? Ez kézifúróból is gyenge... Ráadásul elektronikus fordulatszabályzós. Ezek sajnos nem teljesítmény kompenzáltak. Ahogy terheled, jó eséllyel gyengülnek. Azonban, ha kompenzált is, sajnos nagy csodát ne várj tőle. Nekem az anyag felhasználás is problémás. Jellemzően kezeletlen vas és nem acél a szán. Nem akarlak befolyásolni! Csak a meglátásom vázolom. Vannak igazi forgácsoló szakemberek itt. Ők talán tudnak segíteni a döntésben. Amúőgy ezt most találtam :
                              https://www.jofogas.hu/nograd/Hyunda..._124715717.htm
                              Utoljára szerkesztve a következő által: pasetta; 2022 jan. 08, 13:27.

                              Komment


                                Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Érdeklődnék, van-e valakinek tapasztalata, véleménye az alábbi barkács esztergagépről?
                                Én egy Kínai esztergamarógépet tekergettem meg új korában.Sakkfigurához,fogantyú készítéshez,kész alkatrészből lereszelgetni,megcsiszolni valamit,egyszerű fúrásra használható.Nézzük a teljesítményét:töredéke egy pisztolyfúrónak,képzeljük el mennyi idő egy 20 mm-es furat elkészítése,ha meg nem áll.
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X