Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    korai tavaszi nagytakarítá
    Mi lett a vége a két nagy gépnek:tudtommal nyertél egy fiatalabb Suzukit?????
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mi lett a vége a két nagy gépnek:tudtommal nyertél egy fiatalabb Suzukit?????
      Igen, az idősebb húzta a rövidebbet.... Hogy mennyire volt jó döntést az meg majd kiderül. (szerk: Tekintve hogy milyen szinten képes vagyok felpakolni jobb ötletnek tűnt a nagyobb gép megtartása.)
      Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2022 márc. 20, 19:51.

      Komment


        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Ki a csodának kell ekkora mennyiség ?
        Nincs az a mennyiség - szerintem - ami gazdára nem találna. Felénk is folyamatosan keresik a régi gépeket, de mindenek előtt Simsont.

        Komment


          Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          de mindenek előtt Simsont.
          Így van, a Kisalföld napilapban kb egy éve folyamatosan olvasom a hírdetést, miszerint Simson motorkerkpért vennék, azonnali készpénzes fizetéssel.
          Nagy franc amúgy, beszéltem az unokatestvérem szomszédjával, aki nem netezik, 65-70 közötti Úr. Egyszer felhívta a hírdetésben lévő számot, mert az apósa után maradt egy S50N. Azt mondta neki a faszi, hogy mondjon egy árat rá, mert feleslegesen nem akar 100 km-t autózni. Gondolom csak ,,olcsón" vásárol. Mivel nem mondott az unokatesóm lehet szerencsével jár

          Komment


            Kezdem megszokni hogy minden festést steklámpával a kezemben fejezek be.. no de kész...s ez a lényeg...meg persze az hogy szép legyen. Mára ennyi...fellógatva a cuccok a műhelyben...nem porolunk a fényre..szisszentés következik.

            Komment


              Mert itt az ideje. A rendes körözött: 10dk juhtúró (gomolya) 10dk t túró, teáskanál vaj, evőkanál tejföl, friss petrezsejem zöld, friss metélőhagyma, egy gerezd rendes fokhagyma belepréselve, pirospaprika (őrölt),kávéskanál mustár....jól összekeverve. Élvezzük az életet! Kaporral + föl lehet dobni... Csak úgy...

              Komment


                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Csak úgy...
                Szervusztok! Nyami nyami! Jó házi kenyérrel! És megint híztam 5 kilót...

                Komment


                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Mert itt az ideje. A rendes körözött:
                  Csak megéri veterán fórumtagnak lenni: nincs egy hete, hogy körözött receptért kapcsoltam be a gépet! Köszönet!

                  Komment


                    pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nyami nyami! Jó házi kenyérrel!
                    Ez csak természetes+ rendes paradicsom és paprika.
                    Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Csak megéri veterán fórumtagnak lenni:
                    Mindenképp....

                    Komment


                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ez csak természetes+ rendes paradicsom és paprika.
                      plusz - szigorúan izlés szerint - egy kis őrölt fűszerkömény is mehet bele

                      Komment


                        dvtamas58 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        plusz - szigorúan izlés szerint - egy kis őrölt fűszerkömény is mehet bele
                        Most tettem hűtőbe a második adagot... kiveszem és extrázom köménnyel Köszi! Apám csinálta így. Van aki vörös v lila hagymával készíti, jó az mindenhogy.

                        Komment


                          Én pl egészben szeretem a köményt és a lila hagyma igen apróra vágva kötelező

                          Komment


                            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én pl egészben szeretem a köményt
                            Én is egész párti vagyok...de apróra vágom késsel. az őröltben csalódtam a gyenge íze miatt.

                            Komment


                              Hétvégén felhúztam egy fóliasátrat... jelenleg 20 palánta lakik benne,de 10 nap mulva érkeznek a habanero csili palánták.. oszt akkor nekem nagggyon jó lesz.

                              Komment


                                Csak 1 megjegyzést Jokerrel ne találkozz!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X