Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Csak 1 megjegyzést Jokerrel ne találkozz!
    Nem találkozom....a veje jön.. Ö mézet kap nem paprikát..

    Komment


      https://content.section9.me/im/fb/szarv.png

      Komment


        Nem tudom a Hölgy cselekedete után nőtt akkorára? Atti tudod ő tudja készíteni a dadogós páleszt!!!

        Komment


          Vártam a fecskéket sk fészekkel,de sajnos a környéken alig látok aktív példányokat.

          Komment


            Szépen fejlődnek a palánták... végre jut a palancsinta töltelékbe is.. Éledeznek a habanero paprikák.

            Komment


              Dolgozni csak rendben szépen,ahogy.... úgy érdemes. Vagy esetleg így..

              Komment


                Unalmamban most ezt simogatom.

                Komment


                  A nevelt gyerek unatkozik... megyek oktatásra a mesterhez,mert sajnos nem tudom mi az.. úgy érzem a jobbtól nem szégyen tanulni..

                  Komment


                    Rozsdát csiszolgattam,alkatrészaket készítettem elő,sikeresen kikentem magam kéményen lecsúszott ördög szintjére....oszt Ildikó azzal jön haza hogy veterán autó és motor kiállítás és találkozó volt a faluban.. (.:?"+§?!%) ilyen cifrákat mondogattam. Nekem minden nap egyforma sajnos... két hete még olvastam faliújságon....de nem számoltam hányat kell aludni.

                    Komment


                      Ma Pannóniáztam egy rakomány"lommal"a közeli börzére,a benzinre valóm kitelt legalább.Viszont kibeszélgettem magam és megtudtam a Gépésztalálkozó idejét amiről mindig lemaradtam....
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Gépésztalálkozó idejét
                        Én meg irigykedtem h te mindig ott vagy.. Én is beterveztem párszor, de mindig szrik valamit a kutya.

                        Komment


                          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          te mindig ott vagy.
                          Ritkán sikerül................

                          .A"kutyával"az a helyzet, ami elmúlt arról már lemaradtunk!

                          Robotolni jó,mert nem kell gondolkodni!!!!

                          Ezt lehet folytatni és lehet változtatni,ha mi nem tudunk:akkor mit várunk a fiataloktól????
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Gépésztalálkozó idejét
                            Ha valakit érdekel itt a plakát is:

                            Komment


                              Bükkszentkereszt ma...Click image for larger version

Name:	20220529_103856.jpg
Views:	92
Size:	1.14 MB
ID:	230538
                              Attached Files
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Rozsdát csiszolgattam,
                                Viszont már nem rozsdás, amit csiszolgattál!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X