Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Pakolászás kőzben akezembe akadt 9 etz váz...feltettem netre...s már el is kelt, oszt még mindig nincs nagyobb hely..Vagy estleg én hiznék!? Meg pakolnom kell hogy beferjen a Guzzi.

    Komment


      pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha nagyon sok pénze van valakinek az váltson Euroba
      Navégre egy igaz gondolat! Én is ajánlom ezt a megoldást, mert jótékony vagyok , oszt senki nem harap rá

      Komment


        horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        mert jótékony vagyok ,
        Mert kell egy autó!
        Eldűltem a Simsonnal a múlt héten, HÉV átjáró, emelkedik az út, 1-t huzatom, váltanék 2-be és nem vette be, megállt a motor, mármint a jármű, én meg valahogy nem raktam le a jobb lábam és eldűltem mint egy söprűnyél, motor meg rám
        Nagy szerencsém volt, ketten is segitettek, Nagyon szégyeltem magam, magam elött hogy így megvénültem. Hol fáj a lábam ma? Combnyak Nem tört el, és ezért is tilos a nagyon melegben is dzsekit viselni
        Ezen kívül fáj már minden csontom, lábam, gyalogolni sem tudok, ezért a motor.

        Komment


          horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          nem raktam le a jobb lábam és eldűltem mint egy söprűnyél, motor meg rám
          én ezt a mutatványt háromszor adtam elő a garázsban, és egyszer a Román határon. Csak az 240kg-os motor. A határon történt esetnél beszorultam a motor és a fal közé, a többiek jobban meglepődtek mint én, ezért a határőrök reakcióideje volt a jobb, utána már az okmányaink sem érdekelték őket, gondolom elvonultak röhögni.

          Komment


            https://content.section9.me/im/vf/IM...804_164142.jpg

            Komment


              horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              nem raktam le a jobb lábam és eldűltem
              Siheder koromban Apám jött haza éjszaka. Völgymenetben kuplungolt, a motor leállt, a világítás elment. Vaksötétben fékezett, érezte, hogy a füves padkán gurul, csak azt nem tudta melyiken. Ő a bal lábát tette le, de rosszul választott: négyméteres töltésen csúszott le motorostul.

              Komment


                5.000 Ft-al mentem be az autósboltba, ezért - rosszat sejtve - kértem a kislányt: nézné meg előbb mit kóstál egy liter Yamaha 2T olaj. Megmondta, én meg pirulva, hogy egyelőre nincs üzlet, még takarékoskodnom kell, majd újra jövök .
                Egyszer régen amikor ezt az olajat vettem a Pannóniába, a bótos vigyorogva kérdezte: "kaviárt a disznónak mi?" Eddig kényeztettem, most hogy vegyek vissza???

                Komment


                  Rákerestem, hogy milyen lehet ez a drága olaj. Ez volna az? Tényleg nem olcsó, de úgy olvasom, hogy csónakmotorokhoz való. Azért a Pannónia biztos nem sértődbe meg, hogyha kb 3000 Forintért vennél egy másik olajat.
                  Olaj 2 ütemü TCW3 RL 2-M 1l Yamaha. Speciális ásványi alapú prémium minőségű TCW3-as minősítésű motorolaj kétütemű csónakmotorokhoz. Mérőfejes a pontos keverék kiméréséhez. Speciális csónakmotor olaj keverékolajozáshoz. 100:1 keverék képzéséhez alkalmas, jó kenőképességű olaj. Kétütemű külmotorokhoz. A raktáron NEM lévő termékek ára csak TÁJÉKOZTATÓ JELLEGŰ. A nemzetközi árak és árfolyamok sűrűn változnak, ezért akár jelentős eltérés is lehetséges. Kérje ajánlatunkat! Hajófelszerelés A-Z - Hajós ajándéktárgy, réz ajándék, Lowrance halradar és mélységmérő, olcsó halradar, Helly Hansen akció, TBS ruha, Musto vitorlásruházat, Zodiac gumicsónak, Yamaha csónakmotor, algagátló, tengeri kajak, hajós kötél, eladó hajó, hajós ajándéktárgyak

                  Komment


                    Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Ez volna az?
                    Kösz, hogy ránéztél, de nem, nem, nem!
                    A fekete flakon stimmel, de nem csónakmotor, hanem motorkerékpár, robogó és quad van a cimkén. Yamalube 2 stroke 081YMC538 FC olvasható rajta. Félszintetikus motorolaj. 5.300 Ft az ára. Ha jobban belegondolok csak annyit drágult, mint minden más is.

                    Komment


                      Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      5.000 Ft-al mentem be az autósboltba, ezért - rosszat sejtve - kértem a kislányt: nézné meg előbb mit kóstál egy liter Yamaha 2T olaj. Megmondta, én meg pirulva, hogy egyelőre nincs üzlet, még takarékoskodnom kell, majd újra jövök .
                      Nem semmi, amit anno 2k-ért vettem (repsol) most 4k+.......

                      Komment


                        Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Félszintetikus motorolaj. 5.300 Ft az ára. Ha jobban belegondolok csak annyit drágult, mint minden más is.
                        Igen, minden más is drágult. Kényszerből kellett tankolnom a Simsont a héten, de nem volt nálam olaj, a kúton levő flakonos olaj pedig nem kimérős kupakú volt, így vettem egy deci Stihl olajat, ami 970 Ft volt. Amikor utoljára vettem volt talán 600 Ft, mondjuk ez nem mostanában történt. Hazafelé ettől érezhetően gyorsabban szedte a lábát, pedig ugyanúgy 1:40 volt a keverékarány

                        Komment


                          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          amit anno 2k-ért vettem (repsol) most 4k+.......
                          Bocs, hogy nem nyomok "teccik"-et!

                          Komment


                            Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Bocs, hogy nem nyomok "teccik"-et!
                            Szervusztok! Erre nem is lehet....

                            Komment


                              Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Kényszerből kellett tankolnom a Simsont a héten,
                              Én is csütörtökön. Aztán pénteken 3Ft-tal ócsították a benzint. OMV 2T 3500-valamennyi volt. Még jó hogy megnéztem a tankot, meg kellene néznem hogy a tartalék működik-e. Kosárkámba beraktam az 5-es kannát is. Így könnyű egykerekezni
                              Érdekesség,
                              volt egy S50-es 3sebességes Simsonom, jókedvében a 70-et is elérte, a mostani S51 4seb. nem éri el a 60-at. Úgy indulok, hogy 3-4-et kell rúgni hogy beinduljon, néha többet is, aztán a berügó fél mozdulatára is indul

                              Múlt heti vihar miatt erős 4napig se TV se NET + tönkrement egy monitorom
                              Nem káromkodtam a Vodára semmit. Kiváncsi leszek mennyit kompenzál ezért
                              Arra jó volt hogy lepucoltam a konyhaasztalt és bütykölgettem a wurliceremet és füvet is nyírtam
                              Utoljára szerkesztve a következő által: horex; 2023 aug. 13, 10:57.

                              Komment


                                Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A fekete flakon stimmel, de nem csónakmotor, hanem motorkerékpár, robogó és quad van a cimkén.
                                A csónakmotorhoz elvileg vízben bomló olaj való, MOL ALBATROS, amire a szomszédom aki egy olajos cégnél dolgozott azt mondta ez nagy fa..ság, mert ha vízben bomlik akkor az nem olaj.
                                Ezzel csak lehúzzák a parasztot.
                                Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Hazafelé ettől érezhetően gyorsabban szedte a lábát, pedig ugyanúgy 1:40 volt a keverékarány
                                ha megnézed a STIHL kezelési utasítását, abban le van írva, hogy STIHL olajjal 1:50 a keverési arány., minden más olajjal 1:20. Ezt különösen ajánlom Mátéapu figyelmébe.




                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X