Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Öreg motoros, még öregebb motorral :
    Totalbike - Magazin - 102 éves motorral jött Nepálból

    Komment


      supermax eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Öreg motoros, még öregebb motorral :
      nem a semmi! csak a tankon nem értem az útvonalat, hogy Belgium után miért Szlovákia jön?

      remélem nem lopják ki alóla a vasat, mint múltkor a japán srác alól!

      Komment


        Egy kérdés: Van itt olyan, aki bírja a ruszki nyelvet kézzel írott formában? Nagy segítség lenne. Vagy legalább lefordítaná nekem nyomtatottra...onnan már boldogulnék.
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          Röpke közel 5 hét után tegnap végre jött az sms hogy mehetk a jogsimért, hát nem siették el mi tagadás...
          Ha úgy lenne pénzem ahogy nincs és összekapom magamat ennyi idő alatt még az egyik motor is elkészült volna.

          Komment


            wsievers, fordulj bizalommal soveny barátunkhoz

            Komment


              Változnak a korhatárok...

              Komment


                Pannoniával a Yamaha ellen

                Komment


                  Már megint az UNIÓ ! DE !
                  Részben igazuk van ,mert itt is a fiatal motorosok az 50 ccm (125 ccm ) es motorral úgy repesztenek , hogy csak a hangját hallom a motornak , mikor elmegy mellettem ,de nem látom őket .Csak azt nem tudom ,hogy ez a pár év késleltetés fog-e pozitív eredményt hozni a motoros baleseti statisztikában .

                  Komment


                    Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Csak azt nem tudom ,hogy ez a pár év késleltetés fog-e pozitív eredményt hozni a motoros baleseti statisztikában
                    Hát igen. Van, aki 18 évesen is tud gondolkodni, és van, aki 28 évesen se.

                    Ahhoz elég idős, hogy hazája sorsáról szavazzon, de ahhoz nem, hogy motorozzon?
                    Everything is better when you decide you don't care.

                    Komment


                      Sajnos teljesen egyet kell értenem a szigorítással. Egyrészt az utakon tapasztaltak alapján, másrészt amit az interneten lát az ember. Sajnos most nagyon ráérek You-Tube -t nézegetni, és valami elképesztő mennyi idióta motorozik, ( és autózik, meg biciklizik, meg gördeszkázik, meg csak úgy van ) az utakon. Nagyon felelőtlen dolgokba viszik egymást bele a fiatalok.

                      Komment


                        Lehet, hogy egy gyakorló orvos előadása a baleseti sebészetről képekkel illusztrálva a KRESZ oktatáson eredményesebb lenne, mint ha felemelik 50 évre a motoros jogosítvány megszerzésének korhatárát (úgyis addigra tart összespórolni egy motor meg egy jogsi árát).
                        Everything is better when you decide you don't care.

                        Komment


                          Elég nagy gond az is ,hogy az emberek általánosítanak mikor azt mondják ,hogy az állat motorosok miatt nő a balesetek száma nyáron .Van sok hülye az biztos ,de nem mindenki .Nézegettem én is a neten balesetes fotókat , elég szörnyű és tanulságos .PL : Mikor a motoros oldalba kapta a személyautót és "A" betűre hajtotta .Biztos hogy nem 50-el ment .

                          Komment


                            UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Lehet, hogy egy gyakorló orvos előadása a baleseti sebészetről képekkel illusztrálva a KRESZ oktatáson eredményesebb lenne
                            Ideig, óráig ! Tudom saját magamról. Mikor ülök a szemészet előtt , és várom hogy kiszedjék a szememből a fémszilánkot, rohattúl szoktam esküdözni, hogy ezentúl CSAK védőszemüvegben. De volt már olyan, hogy két hét múlva, ugyan ott ültem.
                            Nem szeretnék kategóriákat felállítani, de érdemes elgondolkozni a statisztikán. A legkevesebb gond, a Chopperesekkel, és a veteránosokkal van. Én ide sorolnám még a túramotorosokat is. Nyilván ez már az életkori, és gondolkodásbeli sajátosságokból is adódik.

                            Komment


                              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              rohattúl szoktam esküdözni, hogy ezentúl CSAK védőszemüvegben
                              Na én viszont nem esküdözöm, hanem használom. Ahogy a képen is látszik. Cserébe még sosem szedtek ki fémszilánkot a szememből.
                              Magamat ismétlem csak, de ezek a dolgok nem kizárólag életkorfüggők.
                              Everything is better when you decide you don't care.

                              Komment


                                Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Van sok hülye az biztos ,de nem mindenki
                                Szombaton a tokaji találkozó felvonulásán az összes idióta crossmotoros a körforgalomba kapta ki kerékre, körbe meg persze a nagyik álltak a járdán az unokákkal. A speedesek csak húzatták, de éjjel nappal. Viszont érdekes módon egy veteránost vagy chopperest vagy túramotorost sem láttam mad-max köröket veretni, vagy egykerón száguldozni. Persze az ilyenek kihagyhatatlanok és kellenek az ilyenek, de mikor az 50es kis cross 1 órán keresztül tépi a gázt és várja, hogy "lángcsóva" lövelljen ki a kipufogóból (aminek ez eredménye végül valami halvány szikra volt a dobon belül), vagy a hülyegyerek a lecsupaszított robogóval rángatja ki egykerékre a legzsúfoltabb körforgalomban és látszik, hogy alig tudja tartani, az egy kicsit azért idegesítő és elgondolkodtató tud lenni, hogy miért is utálják a motorosokat oly sokan.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X