Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    1988-as 206 CK
    Click image for larger version

Name:	DSCF3419.jpg
Views:	1
Size:	196.5 KB
ID:	143040Click image for larger version

Name:	DSCF3421.jpg
Views:	1
Size:	197.5 KB
ID:	143041Click image for larger version

Name:	DSCF3420.jpg
Views:	1
Size:	199.5 KB
ID:	143042
    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

    Komment


      Luca-széke ötlet

      Click image for larger version

Name:	Hajtókaros-szék.jpg
Views:	1
Size:	39.0 KB
ID:	143105

      Komment


        Luca-széke ötlet
        Nem most kezdte a legény a járművek szerelését

        Komment


          A dongómra direkt fémházas, fém dörzskerekes, masszívabb darabot vettem. Bírta is... egy évig
          Nekem most műanyag házas van a bringán, még a gyári és működik. Pedig elég csúnyán nyúzva volt több éven keresztül... Ezek a mai darabok meg nem dinamók hanem egyfázisú állandó mágneses generátorok. Legalábbis én egybe se futottam még bele.

          Komment


            Zsolti a képnek adhatnánk címének " Hajtókar Lányának széke" stílszerűen!Bocs ha nincs ilyen.

            Komment


              Sziasztok!
              Nem veterános téma, de üzleti érdektől mentes, így kitennék egy plakátot ide a kocsmába...
              Ha arra jártok, a közelben vagytok, vagy csak van időtök és kedvetek, sok szeretettel várlak Titeket.
              Legalább olyan emberek is lennének körülöttem este, akikkel szívesen beszélgetek...

              Click image for larger version

Name:	10511258_817827101596426_5656298409753661413_n.jpg
Views:	1
Size:	76.7 KB
ID:	143141

              Komment


                Ma elvittem az utánfutóm műszakira. Nem egy f.srakás, használni akarom tehát nagy vonalakban rendben van, de jobb nem cimbálni az oroszlány bajszát, tehát tutira mentem.
                Reggel még a UtánFutO nélkül elmentem pénzkihányó autómatába és hát akkor még sötét volt. pénzt megszámoltam zsebre vágtam.
                Elvittem az UFO-t kitöltöttem a meghatalmazást és visszamentem dolgozni (felpakoltam a télikerekeket, merthogy hűvösödik). Közben hívtak kész a vizsga. megyek az UFOért mondják a végösszeget 16 ezer de nem tudnak visszaadni. Hoho nem gond tegnapról van a péktől 9 ezresem meg az ótómatából egy tizes. előhúzom és nézek nagyon hülyén mert a Tízezresem püspöklila: nem kicsit maflán felkiátottam, hogy ez meg mi. Mondja a néni hamis pénz. Mondom az ótómata adta, de ez a nénit nem hatotta meg, és hát én is sokkot kaptam. már átgondoltam hogy egy hamis pénz végül is veszteség de mégiscsak egy numizmatikai érdekesség, miközben elmentem pénzt váltani.
                Ballagok vissza fizetek, mondom ez már frankó pénz.
                A vizsgáztató is ott volt, mondja van új pénz és hát ez jó.
                Na most ezt a püspöklila tízezrest én azonnal elrejtem a kékkönyvembe mert emlékem van róla.

                Komment


                  Legalább olyan emberek is lennének körülöttem este, akikkel szívesen beszélgetek...
                  Luca nevű hölgyek előnyben!? Micsoda időzítés. Kiállítási fotókat kérünk majd. És sok sikert a kiállításhoz!

                  - - - Updated - - -

                  emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ma elvittem az utánfutóm műszakira. Nem egy f.srakás, használni akarom tehát nagy vonalakban rendben van, de jobb nem cimbálni az oroszlány bajszát, tehát tutira mentem.
                  Reggel még a UtánFutO nélkül elmentem pénzkihányó autómatába és hát akkor még sötét volt. pénzt megszámoltam zsebre vágtam.
                  Elvittem az UFO-t kitöltöttem a meghatalmazást és visszamentem dolgozni (felpakoltam a télikerekeket, merthogy hűvösödik). Közben hívtak kész a vizsga. megyek az UFOért mondják a végösszeget 16 ezer de nem tudnak visszaadni. Hoho nem gond tegnapról van a péktől 9 ezresem meg az ótómatából egy tizes. előhúzom és nézek nagyon hülyén mert a Tízezresem püspöklila: nem kicsit maflán felkiátottam, hogy ez meg mi. Mondja a néni hamis pénz. Mondom az ótómata adta, de ez a nénit nem hatotta meg, és hát én is sokkot kaptam. már átgondoltam hogy egy hamis pénz végül is veszteség de mégiscsak egy numizmatikai érdekesség, miközben elmentem pénzt váltani.
                  Ballagok vissza fizetek, mondom ez már frankó pénz.
                  A vizsgáztató is ott volt, mondja van új pénz és hát ez jó.
                  Na most ezt a püspöklila tízezrest én azonnal elrejtem a kékkönyvembe mert emlékem van róla.
                  Már a HVG is megírta!
                  http://hvg.hu/gazdasag/20141202_Furc...t_egy_olvasonk

                  Komment


                    Luca nevű hölgyek előnyben!? Micsoda időzítés. Kiállítási fotókat kérünk majd. És sok sikert a kiállításhoz!
                    Igen! Nem is jöhetett volna ki jobban... naná, hogy a megnyitó műsor előtti beszédet egy a hölgyről elnevezett széken állva mondom

                    Fotókat természetesen kaptok, a kiállításról, és az ott lógó képekről is!

                    - - - Updated - - -


                    nézek nagyon hülyén mert a Tízezresem püspöklila
                    Én küzdök itt ilyen színek kikeverésével, Te meg csak úgy kapod!!?? Nem emlékszem pontos koromra, de alsó tagozatos voltam, mikor rajzos érdeklődésem a papírpénzek felé fordult, és játéknak csináltam egy százast. Annyira jól sikerült, hogy anyukám elkérte, és kipróbálta a helyi ABC-ben, ahol elfogadták... persze rögtön szólt, és büszkén dicsekedett vele, hogy az ő kisfia rajzolta. Ennyit a "hamisítói" múltamról... és mivel nem történt anyagi kár, ráadásul rég elévült, remélem nem lesz gond belőle, hogy leírtam ezt a történetet

                    Komment


                      A vizsgáztató is ott volt, mondja van új pénz és hát ez jó.
                      Na erre az újításra nagyon nagy szükség volt kis hazánkban. Nincs is más gond, csak az, hogy legyen másfajta 10000-es. Megint kinek lett tele a zsebe ezzel az újítással? Vagy akarom kérdezni, kinek volt üres a zsebe?
                      Eltakarítanám onnan mindet a ...............ba !!!!!!!

                      Komment


                        Hello!
                        Úgy emlékszem, hogy ezt valaki pontosan így "nézte be" sajnos egy Wartburg-al ugye? Nem emlékszem pontosan ki mesélte itt, de a történetet gondolom itt leírják pontosan, hogy b/nak ki az emberrel..


                        Totalcar - Magazin - Csigalassúvá korlátozott egykörös fékrendszerű autók

                        Komment


                          Kedves Tamás!

                          Azért csak egy tetsziket nyomtam,mert többet nem enged a rendszer,-ami jól is van.Egyet értek lenne mit takarítani,de én nem a pi...ba küldeném őket,mert ott jól ellennének a melegben,míg mások dideregnek,hanem utat építeni,lapáttal és talicskával.Van itt annyi léhű.......................

                          Észhez kaptam,nem politizálunk!

                          Üdvözlettel:Che

                          Komment


                            csináltam egy százast. Annyira jól sikerült, hogy anyukám elkérte, és kipróbálta a helyi ABC-ben, ahol elfogadták..
                            Lehet hogy azért fogadták el a rajzolt százast, mert míniumos fűszerpaprikát vásárolt érte !

                            - - - Updated - - -


                            nézek nagyon hülyén mert a Tízezresem püspöklila:
                            Lehet, hogy felrobbant mellette a rablásvédő tintapatron. Talán kicserélnék a bankban. ( Hacsak nem rajzolt )

                            Komment


                              Akkor a beígért képek a megnyitóról. Az ilyen eseményeket amúgy is a kocsmában szokás kivesézni, szóval... egy sör és egy barack rendel...

                              Click image for larger version

Name:	Attilla kiállítása 1.jpg
Views:	1
Size:	191.2 KB
ID:	143208Click image for larger version

Name:	Attilla kiállítása 2.jpg
Views:	1
Size:	188.7 KB
ID:	143209Click image for larger version

Name:	Attilla kiállítása 3.jpg
Views:	1
Size:	185.5 KB
ID:	143210Click image for larger version

Name:	Attilla kiállítása 4.jpg
Views:	1
Size:	185.0 KB
ID:	143211Click image for larger version

Name:	Attilla kiállítása 5.jpg
Views:	1
Size:	191.5 KB
ID:	143212Click image for larger version

Name:	Attilla kiállítása 7.jpg
Views:	1
Size:	186.2 KB
ID:	143213Click image for larger version

Name:	Attilla kiállítása 8.jpg
Views:	1
Size:	183.7 KB
ID:	143214Click image for larger version

Name:	Attilla kiállítása 9.jpg
Views:	1
Size:	187.2 KB
ID:	143215Click image for larger version

Name:	Attilla kiállítása 10.jpg
Views:	1
Size:	183.2 KB
ID:	143216Click image for larger version

Name:	Attilla kiállítása 11.jpg
Views:	1
Size:	190.0 KB
ID:	143217Click image for larger version

Name:	Attilla kiállítása 13.jpg
Views:	1
Size:	189.2 KB
ID:	143218Click image for larger version

Name:	Attilla kiállítása 14.jpg
Views:	1
Size:	189.3 KB
ID:	143219Click image for larger version

Name:	Attilla kiállítása 15.jpg
Views:	1
Size:	189.9 KB
ID:	143220Click image for larger version

Name:	Attilla kiállítása 16.jpg
Views:	1
Size:	190.7 KB
ID:	143221Click image for larger version

Name:	PC131360.jpg
Views:	1
Size:	184.2 KB
ID:	143222Click image for larger version

Name:	PC131362.jpg
Views:	1
Size:	191.0 KB
ID:	143223Click image for larger version

Name:	PC131377.jpg
Views:	1
Size:	189.9 KB
ID:	143224Click image for larger version

Name:	PC131381.jpg
Views:	1
Size:	182.3 KB
ID:	143225Click image for larger version

Name:	PC131385.jpg
Views:	1
Size:	194.6 KB
ID:	143226Click image for larger version

Name:	PC131391.jpg
Views:	1
Size:	195.1 KB
ID:	143227Click image for larger version

Name:	PC131398.jpg
Views:	1
Size:	183.6 KB
ID:	143228Click image for larger version

Name:	PC131399.jpg
Views:	1
Size:	186.9 KB
ID:	143229Click image for larger version

Name:	PC131400.jpg
Views:	1
Size:	182.4 KB
ID:	143230Click image for larger version

Name:	PC131406.jpg
Views:	1
Size:	190.3 KB
ID:	143231Click image for larger version

Name:	PC131407.jpg
Views:	1
Size:	187.4 KB
ID:	143232Click image for larger version

Name:	PC131410.jpg
Views:	1
Size:	181.4 KB
ID:	143233

                              Komment


                                Milyen szépen el van egymás mellett a művészet és a veterán járművek szeretete...

                                Gratula!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X