Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X

• Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

Felfele gorbul a szam ugy nez ki hogy megtalaltam a problemat.Az egyik gyujto trafo felfogatasarol lerazkodott az anya,miutan folfogattam rendesen mentem egy kis kort 5-6 km de semmi jelet a korabban eszlelt hibanak nem ereztem ,Nagyon jol huz ,nem hagy ki,igazi erogep es a vibracio is joval kisebb .Most kezdem erteni miert kedveltek es mindenki pozitivan emlekezik vissza ra.Sajnos mi nem mozoghatunk elvileg januar 3-ig csak indokolt esetben lehet elhogyni a lakhelyet ,meg rajott ez eso igy is orulok hogy ki tudtam probalni .Azt is tudom hogy nehezen tudom fekezni a lelkesedesemet mikor igy sikerul valami tobbnyire ilyenkor szoktam kart csinalni .

Komment

Zsolt ! Akkor a géped is hasonló mint az én Floridám mindíg tudatja velem, hogy működik! Igaz azt mondtad mikor kérdeztem mi a véleményed róla, hogy nagy traktor.. Ilyen kritika után én mégis megvettem . Be kell vallanom jól tettem mindeggy lönek vagy fönek de gond nélkül megy! Egy pihenővel két tankolással kimentem Kvarda Barátomhoz Szlovákiába vagy egy nyár végi délután gurultam 600 km-t kishazánkban! Ennyit a kényelméről igaz kicsit másabb rajta az ülés.

Komment

A nagy traktort mint jellemzot nem negativ ertelemben mondtam .A traktor nekem egy olyan eszkoz ami tobbnyire minden korulmenyek kozott kiszolgalja a hasznalojat es esetleg generaciokon kersztul .

Komment

Ne aggódj mint látod én is jó értelembe vettem a jellemzőt. Valahol úgy emlegetik a Guzzit nagyfiús prosztata maszírozós gép. Nem azért annak neveztem mert én oly nagynak érzem magam!! Azért ez is a 33 . évébe lépett a 2. csikó kor! Traktor is mert nem spórolták ki belőle az anyagot meg nem kell nyélgáz , hogy haladjon.

Komment

Ugrás az oldal tetejére
          Working...
          X