Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Felfele gorbul a szam ugy nez ki hogy megtalaltam a problemat.Az egyik gyujto trafo felfogatasarol lerazkodott az anya,miutan folfogattam rendesen mentem egy kis kort 5-6 km de semmi jelet a korabban eszlelt hibanak nem ereztem ,Nagyon jol huz ,nem hagy ki,igazi erogep es a vibracio is joval kisebb .Most kezdem erteni miert kedveltek es mindenki pozitivan emlekezik vissza ra.Sajnos mi nem mozoghatunk elvileg januar 3-ig csak indokolt esetben lehet elhogyni a lakhelyet ,meg rajott ez eso igy is orulok hogy ki tudtam probalni .Azt is tudom hogy nehezen tudom fekezni a lelkesedesemet mikor igy sikerul valami tobbnyire ilyenkor szoktam kart csinalni .

    Komment


      Zsolt ! Akkor a géped is hasonló mint az én Floridám mindíg tudatja velem, hogy működik! Igaz azt mondtad mikor kérdeztem mi a véleményed róla, hogy nagy traktor.. Ilyen kritika után én mégis megvettem . Be kell vallanom jól tettem mindeggy lönek vagy fönek de gond nélkül megy! Egy pihenővel két tankolással kimentem Kvarda Barátomhoz Szlovákiába vagy egy nyár végi délután gurultam 600 km-t kishazánkban! Ennyit a kényelméről igaz kicsit másabb rajta az ülés.

      Komment


        A nagy traktort mint jellemzot nem negativ ertelemben mondtam .A traktor nekem egy olyan eszkoz ami tobbnyire minden korulmenyek kozott kiszolgalja a hasznalojat es esetleg generaciokon kersztul .

        Komment


          Ne aggódj mint látod én is jó értelembe vettem a jellemzőt. Valahol úgy emlegetik a Guzzit nagyfiús prosztata maszírozós gép. Nem azért annak neveztem mert én oly nagynak érzem magam!! Azért ez is a 33 . évébe lépett a 2. csikó kor! Traktor is mert nem spórolták ki belőle az anyagot meg nem kell nyélgáz , hogy haladjon.

          Komment


            Ma delutan sikerult gurulni egy kis kort ki sutott a nap es felszaradt az ut.Nagyon jol megy a Laverda a lengescsillapitok amik leghamarabb mutatjak hogy nem mai motor ezeket le is cserelem valami jobbfajtara a teleszkopokban csereltem olajat valoszinu abba is keritek egy feszesebb rugot de az eleje igy is turheto .Holnap ha jo ido lessz delelott tudok menni egy hosszabb kanyart, meg lehet is magyen belul kozlekedni .

            Komment


              Mai nap a címnek megfelően valóban egy jót motoroztam. Szolnok és vissza 200 km mit ne mondjak ideje volt és jólesett.

              Komment


                Sajnálatos utam volt,temetésre mentem,Suzuki kitt-katt,de a Pannónia 3-ra indult és hűségesen szállított.Visszafelé csaptam egy kis kerülőt,de elkezdett a nadrágom fázni,igaz az nem motorra való volt.

                Kurvára kiakaszt ez a modern technika,most az indítórelém halt be....
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Itt nalunk tavasz van 22-25fok kozott.mar a futest par napja nem is hasznaljuk.Ma egesznap a Laverdaval tekeregtem mert lett volna egy szem mutetem es elnapoltak igy szabadnapom lett.Nagyon megy csak nagyon szomjas nagyon fogyaszt .

                  Komment


                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    modern technika,most az indítórelém halt be....
                    Szervusztok! Mátéapu! Van egy ismerősöm akinek egy szögletes suzuki swift 1,3 (?) automata váltós vénsége van. Egy alkalommal éppen sietett volna a párja munkába mikor hasonló kitt-katt hangja volt az indító relének. DE! Az csak tünet volt. Neki az indító motor szorult meg! Fecó indítózott: relé kattog. Kért, hogy egy vas rúddal koccantsam meg a motort kissé oldalról tengelyével egy vonalban. Elindult, de már hívta a szerelőt, hogy motort cseréltessen. Lehet Neked is meg kéne nézni az indító motort! Csak egy lehetőség, de érdemes utána járni.

                    Komment


                      Én biztosra mondtam nem jött át a relén az áram.Most,néha igen.......
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nagyon megy csak nagyon szomjas nagyon fogyaszt .
                        Az az igazi,nem túl nagy baj az étvágy ,ha meg dolgozik érte .
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Itt nalunk tavasz van 22-25fok kozott.mar a futest par napja nem is hasznaljuk.
                          Nálunk is tavasz van, de száraz a tank, száraz a karburátor és attól tartok (amilyen az én formám) ha feltölteném azonnal visszajönne a tél, és akkor Veletek is kiszúrnák. Így aztán türtőztetem magam és metszem a gyümölcsfákat, permetezek. Mondjuk nem olyan jó mint motorozni, de legalább túl leszek azon is.

                          Komment


                            Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            metszem a gyümölcsfákat, permetezek.
                            Ne szívass már permetezni kell?Én még a szivattyút sem merem kitelepíteni....igaz nem is érdekel,a hétvégén(a párom ténymegállapítása szerint)játszadozom a "curva"motorral a műhelyben
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              játszadozom a "curva"motorral a műhelyben
                              Jáccadozni jó... Nem csak a curva motorral... de azé annak is megvan a "varázsa"..

                              Komment


                                Szervusztok! Írtátok a kerti munkákat. Most már nekem is permetezni kéne a bordói lével, vagy a réz-kén ével... Ma holnap nőnap!!!!!!!!!! Aztán Márc. 15!!!!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X