Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X

• Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

• Így már látható a feladat pakolhatsz,takaríthatsz egy ideig......
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

Komment

• No... mivel csak használtam az autót, s mentem vele odafigyelés és ellenőrzés nélkül... kissé megbosszulta a technika. A hétvégén komolyabb ellenőrzést kellett tartanom,mert a futómű nyikorgott,sírt,kopogott, és körforgalomban nem tudtam olyan lassan menni hogy a gumik ne nyikorogjonak. Fölemelve a gólyalábak 2-3 cm-t lógtak, a bal első féltengely gumiharang szétszakadva,csukló kiszáradva. Szerencsére kopás minimális, "házibarkáccsal" ideiglenesen megoldottam... A gólyalábak lógásának okát nem találtam,de összeszerelve elmúlt a probléma. A féltengely megügyeskedve... kimosva,újrakenve... körbetekerve nejlonszatyorral majd szigszalaggal.. (ami gyógyír sok problémára)... futómű beállítva.. kisautó mint a sínautó úgy gurul... nyiszorgás,kopogás megszűnt.. majd jól megszerelem rendesen ha megjönnek a cuccok..

Komment

• Renault ??? A külső csukló a levehető fajta vagy a fix ? Kitartást hozzá ...

Komment

Ugrás az oldal tetejére
        Working...
        X