Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    akinek nincs baja
    Egy öreg Harley megjavitása, felújítása a mester hírnevét erősíti, ami néha többet jelent a pénznél
    Két öreg motoros ismerősöm volt, akik minden veteránhoz hozzá tudtak szólni .
    Petro Bandi bácsi Csepelen országos hírű volt extrém munkáiról, a másik csak közeli ismerősökkel foglalkozott Valkó Gyula bácsi a XIII. kerületben
    Nyugodjanak békében!

    Komment


      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek, valószínűleg maradok a kész alkatrészeknél de azért elteszem biztos helyre az említett 2 egyedi gyártót is hátha kelleni fognak .
      Gyártónak még Mogyoród, Templom utca amit ajánlanék. Egyedi elképzelésekkel is lehet rongálni.

      Komment


        Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Csak így lazán???!!!
        Csak így.. ma meg kettő..
        horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        t Valkó Gyula
        Gyulabácsi versenyzett is? Ismerős a név..

        Komment


          Kis érdekesség hozzáértőknek.. Nem hajtott a kuplung... azt má orvosoltam. Vagy csak rövid volt a lánc?
          Attached Files

          Komment


            Itt van galambka... szinte kézből eszik. A képek kb 1m-ről készültek.
            Attached Files

            Komment


              Még valami... sokan panaszkodnak az MZ fékrendszerre. Nem tudom miért.. Fékhengerek felújítva (500 Ft) lepróbálva... nem szivárog,jól működik.. nyergek szintén.
              Attached Files

              Komment


                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Nem tudom miért..
                Ezt én sem értettem. Azt mondják, elkopik a fékhenger. Ahhoz viszont jó sokat kell menni (100 000 km?). A nyergeket mondjuk nem árt szétszedni és kipucolni, ha elkezd szorulni az első kerék. Ez kb 2 év. Amit adnak a boltban új porvédőket hozzá azok nagyok. Ha nincs elszakadva a régi érdemes megtartani.
                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Itt van galambka...
                Szép a madarad

                Komment


                  Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Azt mondják, elkopik a fékhenger.
                  Eccerűen felcsiszolom.. primitív,de bevált.
                  Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Amit adnak a boltban új porvédőket
                  Dajcsból van még pár garnitúra,azok jók.
                  Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Szép a madarad
                  Szép.. de nem az enyém.. csak segítek.. kaját,vizet kirakom.

                  Komment


                    Ha lenne egy mőgőttes lánckerék még jónak is tűnhetne, de mivel nincs így gázos a haladás!

                    Komment


                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Kis érdekesség hozzáértőknek.. Nem hajtott a kuplung... azt má orvosoltam. Vagy csak rövid volt a lánc?
                      Szervusztok! Cöcö... Nem érted a lényeget! Lánckerekes- láncos dözshajtás...

                      Komment


                        sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ha lenne egy mőgőttes lánckerék még jónak is tűnhetne
                        Sólyomszem.. Ja.. a kuplung keréken kellene lennie a láncnak. így az indítókar lenyomásakor csak 1/6-ot fordul a motor. Így haladni meg nem lehet... me így nem jó.

                        Komment


                          Én lettem a Cooper regényei után egyik főszereplője?? Én szerettem és ha nem is mind de szinte végig olvastam. Ha valaki akkor tájt lát mikor pl. a Rézbőrüeket olvastam azt hitte papnak készülök az a kötet olyan vastag. A lánckereket én is felfedeztem, hogy üressss és talán a nélkül nincs hajtás ott!

                          Komment


                            Ma érkezett egy Simson 250 gyors beüzemelésre... ja.. Üza tartály lukas, karbi minden részében gyantás,dugult.. Estére szépen indult,jól reagált gázra.. (holnap lefképezem a karbit mert igen jónak tűnik) jelenleg megforrasztva s tartály,holnap fény javítva.. s próbamenet.
                            sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Én lettem a Cooper regényei után egyik főszereplője??
                            Szintén olvastam mind.. de azé Karl May lett a kedvenc. De hát persze.. Te észre vetted.. azé az már valami..

                            Komment


                              Számomra a 250 es Simson egy régi kedvenc miután ifjú korom kihívása a Kopaszok Bandája című film levetítésre került. Debrecenben a Báv nál alkudtam egyre / 68 ban / miután buktam hitel képtelen lettem meg akkor ugye a sereg előtt nem adtak részlet fizetést az ifjúnak. Ha jól emlékszem 13.000 ft volt az ára!?

                              Komment


                                Ha már itt ülünk a jó kocsmában megkérdezném: van egy ilyen jó ES trophy oldal csomagtartóm, amin valamiféle gumi/műanyag borítás lelezdik. Ez miféle dolog, illetve lehet pótolni? Sajnos elég viseltes már.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X