Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    kárt már nem okozol.
    Nem ismersz Te engem!!!

    Komment


      Jánosom egy rövid beszámoló a nyereményeddel tapasztaltakról? Csere lesz?

      Komment


        Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Haudek nevűt Bp.XIII.ker-ben,
        Haudek úr régi jól ismert járműves körökben. Korrekt rendes szimpatikus úr, de ne gondold hogy olcsón dolgozik!
        Ha egy km óra álló helyzetben akadozva, ütögetésre megy 0-ra akkor a mutató csapágyazásának annyi és a hajszálrugó nem tudja visszahúzni. Ha meg a harang bever a forgó mágnesbe, felugorhat 200-ra is

        Annyit még, hogy a Váci úton/Reno udvar , a fia viszi a bowden/spirál készitó üzemet
        Utoljára szerkesztve a következő által: horex; 2021 okt. 12, 12:02.

        Komment


          horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ha meg a harang bever a forgó mágnesbe, felugorhat 200-ra is
          Jól írtad... + a mágnes és a harang közé került"piszok" is okozhatja a hibát.

          Komment


            Uraim, nagyon köszönöm az infókat. Még nem tudom mi lesz a megoldás, de - ahogy kinézek az ablakon - az idő most nem sürget.
            Köszönöm Atti bátorítását, ám a blokkal, vázzal ha néha nehezen is, még csak elboldogultam, ám órás végképp nem vagyok. Elnézve egy óra árát lehet, hogy a szakembert választom. Volt már gondom abból, hogy a szakértelmet bátorsággal pótoltam.

            Komment


              Kitört rajtam a kapuzárási pánik!
              Amint kisüt a nap megyek egy-egy 70-80-as kört, hátha holnap már nem lehet.
              Gond azért mindig akad:
              1. Menet közben - ritkán - egy pillanatra megtorpan a gép, aztán megy tovább gond nélkül. Talán csak 1 vagy 2 ütem marad ki. Egy meglazult vezeték lehet vajon?
              2. Hidegen mindig, de ha langyosra hűl a henger nem hajlandó indulni. Beteszek egy régebbi hideg (tapintásra hideg, nem hőértékre) gyertyát és első rugásra indul. Denso 22-es, 24-es gyertyákat cserélgettem és mindegyikkel ugyanez a helyzet. Tegnap egy NGK 6-ost raktam be és egyre indult. Menni már nem mentem vele, mert "kicsit" fáztam. Jön a tél, már nyugodjak bele?

              Komment


                Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Jön a tél, már nyugodjak bele?
                Én úgy vagyok a "hidegben motorozással"elég volt fiatalon..Most inkább kivárom a jó időt,hogy ne betegen kelljen a többieket néznem..(mint ősztől...
                )
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  .Most inkább kivárom a jó időt,hogy ne betegen kelljen a többieket néznem..(mint ősztől...
                  )
                  Igazad van!
                  Meglásd lesz még szép tavasz(unk)!

                  Komment


                    Ma egyedül kimerészkedtem két hónap után az udvarról,biciklivel..mankóval,hát igen most én vagyok bejáratós ..
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      ,biciklivel
                      Remélem azé brummogtál amikor nem látott senki..

                      Komment


                        Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Tegnap egy NGK 6-ost raktam be és egyre indult
                        Ilyenkor már az 5 is elég,az tisztára tud égni..ha csak...nem meg van etetve rendesen.

                        Komment


                          Sziasztok!
                          November 6-án Monoron megtörtént az első Klasszik Motocross verseny melyen én is jelen voltam. Eredetileg 54 motoros jelentkezett be ezért én úgy gondoltam jó ha leszünk 30-an. Összesen 5 kategóriába lehetett jelentkezni 96 előtti, 90 előtti, 85 előtti, Twinschok (duplateleszkópos) és 60+ (60 év feletti pilóta) Én a Hondával a 90 előtti kategóriába tartoztam volna de mert Twinschock csak 3 jelentkező volt, elővettem a KTM-t amit páran láttatok Kesziben. Kicsit benne volt a seggemben a zabszem mert képességeimet ismerve, főleg akadályként működhetek a pályán . és a motoron is összeragadt a kuplung illetve nem emelt ki rendesen. De mégis +1 fő vagyok hát rajta.
                          Szombat reggel 7fokkal indultunk Kaposvárról, Monorra csak 3 fokban érkeztünk viszont 30.-nak neveztem és tudtam jönnek még páran. végül 62 nevező volt, kategóriámban 5. Na buktam a 3. helyet. A pálya homokos mivoltja ellenére is sáros volt, az időmérő kínszenvedés volt, viszont kettészedték a mezőnyt, amitől igen megnyugodtam, mert a 96 előttiben voltak a "rohanógépek" és mi 27-en maradtunk. A mezőny nemzetközivé vált egy szlovákiai, illetve erdélyi magyar anyanyelvű motorostól ( Fazakas Zoli 780 kmről jött), és megjelent Haunold Ottó Ausztriából. Valamikor a vasfüggöny idején Ő látta ael a magyar motorosokat alkatrészzel ruhával, így nagyon sok régi motoros jó barátja volt és lett újra. A vezető bíró Zsembery Barnabás sokszoros magyar bajnok aki elhozta a vitrinből "a kockás zászlót" mellyel édesapja intette le a z első magyar F1-t.
                          Végül megjegyezném, hogy egy mindkét futamban utolsó helyezéssel kategóriámban másodikként végeztem.

                          Komment


                            Gratula annál is inkább a rengeteg felkészülési edzéssel mit mindez előtt véghez vittél szép eredmény! Legalább a garázs mélyéről elő tudtad vadászni a gépeket. Az, hogy össze ragadt a kuplungod is a gyakori elővételt igazolja.

                            Komment


                              Tegnap motoroztam 60 km MZ Trophival

                              Komment


                                szőrös eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Tegnap motoroztam 60 km MZ Trophival
                                ​ Most harmadszor fogok hozza valamit felre utok es kiradirozom amit eddig irtam.
                                ​​​​​​​AZ evnel ebben a periodusaban 60 km-et motorozni otthon nem semmi.Itt szerencsere a klima sokkal kedvezobb es en feludulesnek elokapom a Laverdat es amikor tehetem csapatok egyet .

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X