Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudod ez nem macska vagy papagáj...
    Szerintem a papagáj is csak a macskában talál vissza!

    Komment


      Zsolti nekem egy másik felirat jut az eszembe de szerencsére egyik Moderátorunk sem ilyen veszélyes és csak két lábú!!

      Komment


        Igen, nekem is az a felirat jutott eszembe! Az alapján írtam!

        Atti69! Köszi a felajánlást, de annyira nem fontos. Birtokolni szeretem az ilyen cuccokat, amiket néha használok is. A régi NDK-s kocka-alakú fordulatszámmérő mellett a Colorteszt-gyertya volt az, amit nagyon szerettem volna, de nem jött össze. Szerencsére a Kispolski igen!

        Komment


          Még összejöhet......

          Komment


            Mennyivel hűvösebb egy vályogház... kiélvezem ebben a melegben.. Még egy két nap,s beviszem a satupadot.. akár keresztben is..

            Komment


              Már tágul a tér..Click image for larger version

Name:	libák 008.jpg
Views:	1
Size:	192.4 KB
ID:	148951 A tüdőm meg szűkül. Három fal kibontva,még kettő következik. Ha kész...még kitalálok valamit..

              Komment


                Ha kész...még kitalálok valamit..
                Ne "kitaláld".....keresd....

                Komment


                  Ne „kitaláld”...keresd...
                  Úgy túl könnyű lenne.. Van tennivaló bőven..

                  - - - Updated - - -

                  Keresni sem kell...

                  Komment


                    "Ha nincs dolgod boncsd el a házad" mondja a mondás is!

                    Komment


                      Unalom ellen jó lett volna egy mosómedvei is.. De itt a faluban nincs eladó..

                      Komment


                        boncsd el a házad
                        Ez a sufni... A ház még kitart vagy.......sokáig..

                        - - - Updated - - -

                        Párosan szép az élet. Click image for larger version

Name:	libák 009.jpg
Views:	2
Size:	199.5 KB
ID:	148960Gyerekkoromtól ilyen libákra vágytam.. Csak mint a gyerekek..képesek elhordani a szerszámokat.. A másik előny: valóban jó házőrzők.. Már észreveszem a hangjukon hány alkalommal járt itt az illető. Eszméletlen,hogy mindenkit megismernek. Okosabb állatok mint hittem.

                        Komment


                          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Ez a sufni... A ház még kitart vagy.......sokáig..

                          - - - Updated - - -

                          Párosan szép az élet. [ATTACH=CONFIG]32737[/ATTACH]Gyerekkoromtól ilyen libákra vágytam.. Csak mint a gyerekek..képesek elhordani a szerszámokat.. A másik előny: valóban jó házőrzők.. Már észreveszem a hangjukon hány alkalommal járt itt az illető. Eszméletlen,hogy mindenkit megismernek. Okosabb állatok mint hittem.
                          A varjú okos állat, úgy lehet idomítani őket mint a kutyákat. Ha megfelelően vannak betanítva akkor akár uszítani is lehet őket. (emberre, állatra...)
                          A libákról nem hallottam még ilyen infót, de egy próbát megérhet a dolog
                          (képzeld el hogy valakire ráuszítod őket, és a 4 liba 4 oldalról megtámadja. Vagy valami olyasmi )

                          Komment


                            képzeld el hogy valakire ráuszítod őket, és a 4 liba 4 oldalról megtámadja. Vagy valami olyasmi )
                            Ezt megcsinálják szorgalomból... nem ügy.. A varjúfélék,hollók valóban a legintelligensebb madarak logikával,problémamegoldó képességgel.

                            Komment


                              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Ezt megcsinálják szorgalomból... nem ügy..
                              A postást is megkergetik?

                              Komment


                                A történelem tudósok szerint Tróját is a libák ébersége és a le kenyerezhetetlensége mentette meg. Én legalább is így emlékszem a történelem könyvben olvasottakra. Mi is tapasztaltuk az éberségüket / libát tömtünk több mint 20 évig! / ha idegen lépett az ólba még az alvó szomszéd is felébredt!, úgy kiabáltak.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X