Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Mint mondtam, nekem a mennyiség számít, mindig legyen egy kéznél.
    Ezért van nekem a kulcstartómra fűzve.
    Everything is better when you decide you don't care.

    Komment


      bokor28 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mint mondtam, nekem a mennyiség számít, mindig legyen egy kéznél. Ugyanis elszórom. Mint mindent. Nagyjából ezért vettem vagy 50 darab pz2 bitet, mert úgy tele van szórva a műhely, mindenhol van egy.
      A 0Ft/db és jó esetben a 800Ft/db árral érdemes vacakolni. A megbízhatatlanság miatt sose tárolok adatot ilyen eszközön. Párszor már láttam kollégákat sírni, hogy a PhD tézis, a munkaanyagok és a családi képtár eltűnt a pendriveról.
      Így jár az akinek nincs biztonsági másolata/nem RAID tömbön tárolja a cuccait...

      Komment


        A lényeges dolgok nekem minimum 10 példányban vannak összevissza, bár én is átmenetileg pendriveon és az asztalon tárolok mindent(kb. 70 ikonom van + négy átmeneti nevű könyvtár) xD
        "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
        "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

        Komment


          Az eszközt pedig át lehet állítani, hogy a valódi kapacitását mutassa (általában 4-8gb)
          No, ez mivel is megy pontosan?
          Csak mert jártam már én is így. Tudtam, hogy megy ez a móka, de kíváncsiságból mégis megrendeltem egy 64 gigásnak mondottat. Az ellenőrző programot megtaláltam, lefuttattam és a végeredményt, miszerint csak 8 giga screenshot-oltam és feltöltöttem. Pénz visszajárt, pendrive itt maradt.
          Adattárolásra nem használom, csak Windows telepítésekhez, mert a Rufus a ténylegesen írható helyre rakja az ISO-t, így megbízhatóan működik erre a célra. Viszont szívesen visszaállítanám a látszatot is a valódihoz.

          Komment


            Itt a videó: https://www.youtube.com/watch?v=QB5VKmEDo-M

            Először h2testw programmal lefuttatsz egy szektorellenőrzést, megmutatja, hogy hány jó szektor van.
            Majd a Mydiskfix programmal megcsinálod, amit a videóban mutatnak. A link már nem él a videó alatt, de google-ba beírva rögtön kidobja.
            A Mydiskfixet rendszergazdaként futtasd, mert nem formáz a végén. Mindig kiírja, hogy a meghajtót más program használja, de attól még megcsinálja a dolgot.
            Lényegében annyit csinál, hogy a megadott szektorig létrehoz egy partíciót, ez a jó rész, a rossz részt pedig egy láthatatlan partícióként eldugja.
            Azért nem az igazi, ha egy partíción van a létező és a "hamis" rész, mert nem mindig lineárisan ír és összekeverheti az adatokat. A rossz részt így eldugva működik.

            Egyébként ma jött meg egy másik pendrive szállítmány, sajnálatos módon ott csak 100mb valódi hely volt...
            Pénz vissza, hulladék a helyére.

            Komment


              Szervusztok!


              Tetszik nagyon amit a pendrive-ről írtok,-csak számomra sémi nyelvezetben íródott,-igaz teljesen mindegy,mert ugyan,- ilyen kütyü nekem is van,de úgysem tudom használni,-mert sok minden mellett ezekhez se értek,pedig milyen jó lenne!

              Üdvözlettel:Che

              Komment


                Tetszik nagyon amit a pendrive-ről írtok,-
                Nekem nem!

                Miért is jó,ha a fa műanyag,ha jobb legyen faszínű műanyag és megtanulom,hogy az erősebb...,de ha az egy giga akármennyi is lehet:akkor az nem növeli a biztonságérzetemet!!!!
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  az egy giga akármennyi is lehet:
                  Foggalmam sincs mi mit jelent. Nyomkodom a betűket,kattintok az egérrel...ennyi. Most regisztráltam a facebookon a veterános közösségbe...de nem tudom kezelni. Linket küldeni sem tudok.. De hétvégén hozom a gyerekeket,majd megpróbálok figyelni.

                  - - - Updated - - -

                  A facebookra is most regisztráltam.. még nem tudom miért.

                  Komment


                    A facebookra is most regisztráltam.. még nem tudom miért.
                    Azért, hogy még jobban megbecsüld a fórumos közösségünket. Én is ott döbbentem rá, hogy más oldalakon mekkora parasztok az emberek !

                    Komment


                      Én még nem tudom. Amit idáig próbálkoztam,lefagyás,frissítés,...ez még apróság,de szerintem is elvagyok én itt.. Tőled meg elnézést kérek,a halogatásom miatt,,,de a Mikulással elküldöm mindenképp.

                      Komment


                        Ebben a pillanatban küldtem neked levelet ezzel kapcsolatban !

                        Komment


                          Hoppá... Ildikó mondta hogy az már elment.. Hát így a posta marad..

                          Komment


                            UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ezért van nekem a kulcstartómra fűzve.
                            Szintén. Már 11 éve ott lóg. és még működik!!
                            Akkoriban 25K volt 1Gb. De legalább még minőségi volt
                            (egy évvel később fater 2gb-osat vett annyiért, pár évvel később meg 16Gb-osat 5k-ért )

                            - - - Updated - - -

                            UK eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ezért van nekem a kulcstartómra fűzve.
                            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Azért, hogy még jobban megbecsüld a fórumos közösségünket. Én is ott döbbentem rá, hogy más oldalakon mekkora parasztok az emberek !
                            Egy tipikus beszélgetés: (nem egy hasonlót olvastam már...)

                            -Nem megyen a motor, nem is pöffenik, micsináljak?
                            -Szikra van?
                            -Szikra? Azt hol kell nézni?

                            Komment


                              Egy tipikus beszélgetés:
                              Nem feltétlen erre gondoltam, hanem az anyázásra, beszólásokra ,fikázásra.

                              Komment


                                És ehClick image for larger version

Name:	15327239_855230551285656_4346444030836507914_n.jpg
Views:	1
Size:	147.5 KB
ID:	150379hez mit szóltok?
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X