Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ma beugrottam kvzni, s a kkor kezdődött a Leggyorsabb indián.. persze megfigyeltem még 1x, csak a reklámok alatt rohantam ki rozsdás csavarokat légkulccsal lebűvészkedni.

    Komment


      A meggyborom 18%-osra sikerült. Persze kis köze volt hozzá a spéci fajélesztőnek. Kis kóstolgatás után garantált csontlágyulás,és talpgömbölyödés a mellékhatás Nem olyan rossz az...

      Komment


        Jövő héten be kell motoroznom egy gépet,de a tulaj szerint kicsi a kompresszió. Persze kiderült nem a kompresszió kicsi....csúszik a kuplung. Hibafeltárás részben kész... szóval jövő héten próba. Click image for larger version

Name:	face hird 092.jpg
Views:	2
Size:	194.9 KB
ID:	152792

        Komment


          Mi a "lekvár" van a hengerbe?


          És egy kis "szolgálati közlemény". A Dropbox-nál úgy döntöttek hogy megszűnik a publikus mappa ezért az összes onnét linkelt cuccom elérhetetlenné vált(a fotóalbumokat ez nem érinti)...
          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2017 szept. 02, 11:01.

          Komment


            Alu oxid + rozsda. Megpróbáltam finoman 2kg-os kalapács segítségével lehúzni a hengereket, de drasztikusabban kellett hozzá állni. cca 40 perc alatt lenn van a két henger. Mai nap beutalom a fejeket gyógyfürdőbe,hogy időben kész legyenek.

            Komment


              Csemő Jawa fesztivál: Click image for larger version

Name:	WP_20170902_11_50_46_Pro.jpg
Views:	1
Size:	205.5 KB
ID:	152793Click image for larger version

Name:	WP_20170902_12_05_50_Pro.jpg
Views:	1
Size:	208.7 KB
ID:	152794Click image for larger version

Name:	WP_20170902_12_19_31_Pro.jpg
Views:	1
Size:	204.4 KB
ID:	152795Click image for larger version

Name:	WP_20170902_12_19_09_Pro.jpg
Views:	1
Size:	203.8 KB
ID:	152796Click image for larger version

Name:	WP_20170902_12_18_07_Pro.jpg
Views:	1
Size:	204.2 KB
ID:	152797OT-s 634, az első, amit láttam. Click image for larger version

Name:	WP_20170902_12_17_47_Pro.jpg
Views:	1
Size:	207.7 KB
ID:	152798
              Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 szept. 02, 12:53.
              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

              Komment


                Megpróbáltam finoman 2kg-os kalapács segítségével lehúzni a hengereket, de drasztikusabban kellett hozzá állni. cca 40 perc alatt lenn van a két henger. Mai nap beutalom a fejeket gyógyfürdőbe,hogy időben kész legyenek.
                Click image for larger version

Name:	DSC03167.jpg
Views:	1
Size:	188.7 KB
ID:	152799Click image for larger version

Name:	DSC03168.jpg
Views:	1
Size:	187.5 KB
ID:	152800

                Ezt a témát bontsuk ki egy kicsit jobban. mert én is ezzel küzdök, csak én a kalapácshoz hozzá sem merek nyúlni.
                Eddig láncsprayt és csavarlazítót kapott,eredménytelenül. és sajnos a felső holtponton állt meg.

                Komment


                  emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  [ATTACH=CONFIG]37237[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]37238[/ATTACH]

                  Ezt a témát bontsuk ki egy kicsit jobban. mert én is ezzel küzdök, csak én a kalapácshoz hozzá sem merek nyúlni.
                  Eddig láncsprayt és csavarlazítót kapott,eredménytelenül. és sajnos a felső holtponton állt meg.
                  Annó Jawa Mustangot szedtem szét ami hasonló volt. Gyertya nélkül állhatott, a gyűrűk hozzárohadtak a perselyhez.
                  Minden csavar ki, a gazdája megfogta a hengernél fogva én meg kalapáccsal püföltem a dugót. A végén kijött(mondjuk a dugó teteje homorú lett )
                  Aztán hengerfúrás, új dugó...

                  Komment


                    emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    [ATTACH=CONFIG]37237[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]37238[/ATTACH]

                    Ezt a témát bontsuk ki egy kicsit jobban. mert én is ezzel küzdök, csak én a kalapácshoz hozzá sem merek nyúlni.
                    Eddig láncsprayt és csavarlazítót kapott,eredménytelenül. és sajnos a felső holtponton állt meg.
                    Kérd kölcsön a röfi pörzsölőt valakitől és gyújts be alá...

                    Komment


                      Ezt a témát bontsuk ki egy kicsit jobban.
                      Heegany jól mondja. Én egyedül vagyok,inkább melegítettem és hűtöttem... utána egy keményfa henger és kalapács. Click image for larger version

Name:	face hird 095.jpg
Views:	1
Size:	187.3 KB
ID:	152801A hengerfejben a korrózió cm mélyen..szerencsére még nem lyukadt át.Click image for larger version

Name:	face hird 094.jpg
Views:	1
Size:	196.8 KB
ID:	152802 Kis bíztatásra a gyűrűk nagy része kipattant,így azokat megmentem. Hideg zsíroldóval szépen tisztítható az égéstér, a kokszot,oxidot jól oldja.

                      - - - Updated - - -

                      Eddig láncsprayt és csavarlazítót
                      Én fékfolyadékot használok.

                      - - - Updated - - -

                      Fejlemény: A motorból 1,5l helyett 3,5l benzines vizes olajat engedtem le... a hajtókarok szorultak, a főtengelycsapágyak még jobban. Negyedikbe kapcsolva és a hátsó kereket előre-hátra forgatva megjárattam...most a berúgó karral is könnyedén forog.

                      Komment


                        Mai kukázásom eredménye ! Majd Heeegany leteszteli !Click image for larger version

Name:	DSC_0450.jpg
Views:	1
Size:	193.5 KB
ID:	152810Click image for larger version

Name:	DSC_0451.jpg
Views:	1
Size:	205.5 KB
ID:	152811Click image for larger version

Name:	DSC_0452.jpg
Views:	1
Size:	186.8 KB
ID:	152812Click image for larger version

Name:	DSC_0453.jpg
Views:	1
Size:	193.0 KB
ID:	152813

                        Komment


                          A Würth-ös fesz.kereső az király cucc. Dolgoztam olyannal, nagyon szerettem...

                          Komment


                            Ebben a témában leírtam egy célszerszámot. Már a 8-as puska sem volt elég meleg !https://veteran.forum.hu/pannoniak-s...79/index2.html

                            Komment


                              mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Mai kukázásom eredménye ! Majd Heeegany leteszteli ![ATTACH=CONFIG]37248[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]37249[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]37250[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]37251[/ATTACH]
                              Bal oldali Würth-ös ketyere van nekem is. Egyik kedvenc
                              A mellette lévő kb ugyan azt tudja ránézésre. A másik kettő meg jó régi cucc, azokhoz nem igazán értek (jobb oldali olyasmi ami volt is apámnak. A mellette lévő nem tudom miféle)

                              Komment


                                A mellette lévő kb ugyan azt tudja ránézésre.
                                A UNI-T márkájúval érdemes vigyázni. A motoron végzett méréseknél többre én nem igen használnám. Például:
                                https://youtu.be/i2Tkm21dI1g?t=208

                                Ha itt ennyire spóroltak akkor az se lehet egy életbiztosítás...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X