Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Igen , majd árulom a börzén - 10 mm es lyukasztóval csinálok egy dobozzal - aztán túlélőfelszerelésnek adom panyósoknak


    G
    M
    T
    Mi ez a sok fasság a hozzászólásaid alatt?

    Komment


      heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      10 mm es lyukasztóval csinálok egy dobozzal - aztán túlélőfelszerelésnek adom panyósoknak
      Csakhogy az nem pannónia hanem simson vagy mz Mivel a pannónia szívató-gumija csésze alakú.......
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Mi ez a sok fasság a hozzászólásaid alatt?

        szerinted én tudom ?
        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Csakhogy az nem pannónia hanem simson vagy mz Mivel a pannónia szívató-gumija csésze alakú.......
        igen láttam , de én csak egy ideiglenes , hazamenési tömítést adok - jó drágán , hogy érezzék , elhanyagolták a motorjukat ..




        Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 nov. 18, 23:05.

        Komment


          már megint !!!!! mit csináljak ?

          HALLÓ !!! hozzáértők !



          Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2017 nov. 18, 23:05.

          Komment


            Szervusztok!

            Nem teljesen idevágó,de hátha mást is megérint:


            Üdvözlettel:Che (Forrás:balrad.ru)

            Komment


              Elég szívbemarkoló.. ..............

              Komment


                Szervusztok!

                Nem nagyon fűlött a fogam hozzá,de tegnap Irénkém unszolására lehoztam a padlásról a felnyelezett Trabant ajtó borításokat (hólapátokat),sajnos ma már be is kellett vetni.Ma reggel nyolctól váltakozó erősséggel,de egyfolytában hull valamilyen állagú csapadék.Olvad is,esik is néhol megmarad,összességében nem túl sok,de azért foltokban fehéres a táj.

                A műhelybe még nem gyújtottam be az idén,ebben a fűtési szezonban,-van vagy 6 fok és már nem nagyon esik jól ott molyolni,de azért úgy éjfélig ott esz a fene.Sajnos spórolni kell a fával,mert hiánycikk is,-na és a rávalóban sem dúskálunk.Fiatalon egy kissé szebb öregkort képzeltem el,de "teher alatt nő a pálma",tél után meg tavasz jő,-valahogy kibírom.

                Vannak azért szép történések is,az unoka lassan megteszi az első önálló lépéseket és,ha néha rám mosolyog és meghúzkodja a szakállamat,-az jól tud esni,-ilyenkor az ember mégis rájön,hogy az élet szép.

                Üdvözlettel:Che

                Komment


                  Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A műhelybe még nem gyújtottam be az idén,ebben a fűtési szezonban
                  Ne aggódj én sem! Csak annyi a különbség hogy én nem is fogok valószínű. Mert hogy nincs értelme, mivel a tetőlemezeknél nincs szigetelés még, ezért az összes meleg ott távozna.

                  Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  meghúzkodja a szakállamat
                  Mióta van neked szakállad?

                  Komment



                    Szervusz Józsi!

                    Végre itt vagy és ezt nagyon jó látni!Új és szokatlan egy kissé minden a fórummotor cseréje óta,de azért meg lehet szokni,-szerintem talán egy kissé jobb is mint volt,-csak egy kissé járatlan még az út.

                    Szakállam (illetve,ahhoz hasonlóm) az azóta van,amióta egy TSZ elnök azt mondta,hogy neki nem tetszenek a szakállasok,-mondhatnám dacból,de úgy 35-40 éve hordom,-tehát elég dacos vagyok.

                    A műhelybe nekem be kell gyújtanom,mert van ott vagy 20 tonna vas és az,ha nagyon lehűl,akkor nagyon tudok vacogni,viszont,ha szépen felmelegszenek,akkor tartják és visszaadják a meleget.Nem szeretnék nyavalyákat összeszedni (biztos így is van egy pár,csak nem tudok róluk),ezért be fogok hamarosan gyújtani,mert elég fázós vagyok,csak még halogatom,egyenlőre Mikulásig tettem fogadalmat,de majd látom.A kéményt és a csöveket is ki kell előtte tisztítani,illetve illene,bár úgy álltam le,hogy jól működött,de ki tudja?

                    Üdvözlettel:Che

                    Komment


                      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      35-40 éve hordom
                      Na az már elég szép idő....
                      igen az új felületet pedig majd szépen megszokom...

                      Komment


                        Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        de tegnap Irénkém unszolására lehoztam a padlásról a felnyelezett Trabant ajtó borításokat (hólapátokat)
                        Szóval te riogattad vissza a havat Németországba?
                        https://www.youtube.com/watch?v=lmXg44SPUSk

                        Komment


                          Most kicsit kimaradtam,de próbálok pótolni. A Horex bemotorozása nem volt felhőtlen, nyomta az olajat rendesen a második körben. Én is,és a motor is elázott,de legalább melegített. Hengerfejet levettem,tömítéseket javítottam,majd nekiálltam megkeresni a hiba okát. Nem egyszerű a rendszer,de az olajszivattyú próbán kiderült a bibi. Két utas a rendszer, s a szabályozó szelep a szivattyúban le volt ragadva. Kicsit kellemesebb idő estén örömmotorozás következik.

                          Komment


                            Csak kis örömködés.. A tyúkjaink elkezdtek rendes méretű hasznot termelni. Az xl tojástartót nem tudjuk lezárni a méret miatt..

                            Komment


                              Ott a dugattyúgyűrűk között egy luk. Ez a Simson 250 aminek eltört a dugattyúja,s most 400km után ismét bibi. Vélemény?

                              Komment


                                Holnap este borfejtés lesz.. Lehet megosztok egy-két kósza gondolatot. Tetszik az élet itt nagyon vidéken. Pénz nagyon nincs,de igazából nem is kell.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X