Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Rajta Józsi,-veletek vagyunk!

    A tél még nem múlt el és a tapasztalat azt bizonyítja,hogy a február sokszor még keményebb,mint a megelőző téli hónapok,-ne így legyen,de az egészségre nagyon vigyázz!

    Komment


      Köszönöm! Megpróbálok vigyázni mindenképp.
      Ma reggel eléggé fagyosan indul, de remélem mihamarabb enged az idő és akkor megyek is kifelé haladni a dolgommal. Úgy vagyok vele hogy ráérek , hisz magamnak csinálom az autót, de máskülönben meg hiányzik hogy kiesett a sorból már 3. hete. Úgyhogy jóvolna ha haladnék vele.

      Komment


        Lassan én is úgy érzem el kellene mennem a címben szereplő hülyeség csökkentő apák boltjába. Oka decemberben egy traktoros le amortizálta az autónkat a kölcsön gépen pedig eltört az első rugó. Így most van két mozgás képtelen igaz tegnap egy 3. al közlekedve kaptam hozzá rugót.

        Komment


          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          3 szál 120-as kályhacsövet
          Aztán ha úgy van, később tovább lehet gondolni a dolgot. Pl. téglából jó ülőpadkát építeni, amiben meg lehet fordítani egyszer a füstöt. Akár tömeget is adni neki hogy tárolja a hőt. Így 2 fűtés között is valamilyen szinten temperálná a helyet.
          Egész jól ki lehet használni a drága hőt. 2 heggesztés között igen jó élmény lehet fűtött padkán ücsörögni, úgy iszogatni a körtének megfőzött levét, mely még az ördögöt is távoltartsa ugye :-)

          Komment


            Nem beszélsz hülyeséget!

            Komment


              dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Aztán ha úgy van, később tovább lehet gondolni a dolgot. Pl. téglából jó ülőpadkát építeni, amiben meg lehet fordítani egyszer a füstöt. Akár tömeget is adni neki hogy tárolja a hőt. Így 2 fűtés között is valamilyen szinten temperálná a helyet.
              Egész jól ki lehet használni a drága hőt. 2 heggesztés között igen jó élmény lehet fűtött padkán ücsörögni, úgy iszogatni a körtének megfőzött levét, mely még az ördögöt is távoltartsa ugye :-)
              ......két hegesztés között ... aztán a harmadik hegesztés helyett...

              Komment


                Föttög egy harley motorja... mai pár órás birkozás után rájöttem miért. Holnap majd jól megbarkácsolom s kerülök egyet. Mivel oldalkocsis,külön élmény lesz.

                Komment


                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Föttög egy harley motorja...
                  Pöcök, hozd a föttögésgátlót....

                  Komment


                    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Mivel oldalkocsis,külön élmény lesz.
                    Remélem elsütsz róla pár képet s megosztod velünk is.

                    Komment


                      Most fejeztem be épp végszóra, s már el is vitték. Ezek a képek javítás közben készültek. Föttögésmentes motorozható állapotú lett a gép,de még maradt rajta barkácsolnivaló bőven.

                      Komment


                        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ezek a képek javítás közben készültek.
                        Bosszantó tudsz lenni,egészségedre......

                        Teljes képen látható lett volna a bringa:ez olyan,mintha egy nő térdét fényképezted volna.Egyébként a részletekben rejtőzik az egész szépsége!
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          egy nő térdét fényképezted volna
                          Akkor nem azt fényképezném. Nekikészültem,kiálltam az utcára... de akkorra megérkeztek és pakolás következett... Motorozás közben akartam lekapatni magam a kedvenc bojtossapkámban...

                          Komment


                            Egy kis "öröm" az életben... Pannónia (gyönyörű restaurált T8) üzemanyagtartályán a krómozott és a festett felületeken maratás közben borsónyi dudorok keletkeztek. Nem kevés, kb 100-150 pukli egyenlőtlen elosztrásban. A tartály előtt a most lehántott króm darabjai. Amikor átvettem szép volt.... viszont olyan festékkel volt kiöntve ami nem bírta a benzint. A másik szintén zenész,de azzal remélem nem járok így mert az csőd.

                            Komment


                              Gyógyításra várva.. A karbirátorba parafából faragtam az úszót... Gyönyörűen járt,de a hengerfej tömítése kifújt. A harleyvel összehasonlítva.... hülyeség,nem lehet. Ez egy így kopottan is finom szerkezet.. a harley fél óra járás után egy szemeteslapát csavart produkált maga alatt..

                              Komment


                                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Egy kis "öröm" az életben... Pannónia (gyönyörű restaurált T8) üzemanyagtartályán a krómozott és a festett felületeken maratás közben borsónyi dudorok keletkeztek. Nem kevés, kb 100-150 pukli egyenlőtlen elosztrásban. A tartály előtt a most lehántott króm darabjai. Amikor átvettem szép volt.... viszont olyan festékkel volt kiöntve ami nem bírta a benzint. A másik szintén zenész,de azzal remélem nem járok így mert az csőd.
                                még hányszor kell elmondani : m a g y a r o r s z á g o n n i n c s k r ó m o z á s

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X