Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Tudod ?!.......................................
    Tudom................

    Komment


      [QUOTE=Che;n211332]Csakhogy előkerültél Beagle,-örülök neked.-Sintérrel mi van,-mert hiányom van belőle,-"aki hallja adja át"..

      Köszönöm Józsi báttyám! Igyekszem most már többet itt lenni!
      Úgy döntöttem,ugyanis hogy törlöm magam a fészbukról. Túl sok időt vett el az életemből.....
      Sitérrel is rég beszéltem már,de a napokban felhívom,úgyis van felé restanciám...:-)

      Komment


        Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        "eladom csk a műszakin szarakodnak ,kend már be valamivel ne legyn feltünő"

        Na ilyet aztán végképp nem vállalok!

        na ennek nem örülök

        Komment


          Kész lesz az olvadt dugós Simson.. Megjöttek a cuccok elkezdtem összerakni. Ha fél háromig végzek.. akkor indulok a gazdához 80km-re.. s rakom össze..

          Komment


            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A csorba hűtőbordára van jó tippem,a régi pancsin csináltam mert azon kívül jó volt.
            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

            Komment


              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              A csorba hűtőbordára van jó tippem,
              Nekem is De ebbe már nem fért bele. Most negyed órája értem haza.. vacsora s itt vagyok. Rátok hallgatva..odaúton plusszolgattam a munkadíjam. Kb 600km-t utaztam, elintéztem a főtengelyt, fúrást gyáridugóval (ez 45 pénz) + tömítésgyártás. Mivel a tartály helyén maradt,így a hengert és hengerfejet a helyszínen szereltem fel. Az olajnívót újrajelöltem és a lelkére kötöttem a szint tartását. Szintén ellenőrizve az olajnyomás.. hogy tudja mire kell figyelni. Örülök annak ritka szép ( Simsonhoz képest is) motorhanggal üzemel a gép.

              Komment


                Nem bírtam rábeszélni a kisöreget hogy tegezzen... mesterúrnak szólít..

                Komment


                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  mesterúrnak szólít..
                  Ez a legkevesebb, sokaknak olyan vagy mint a Megváltó.

                  Komment


                    madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Megváltó.
                    Kissé azé túlzás. Mindenesetre nem úgy akarom végezni..)

                    Komment


                      Erről egy igen régi kedves történet jutott eszembe. Volt váll alá érő hoszzú hullámos hajam,és körszakállam... a kislányom úgy négy éves lehetett, s nézegette a képet a telefonon,majd megszólalt-apa! Te voltál Jézus!? Kis döbbenet s gondolkodás kellett hogy válaszoljak... Mondtam: nem,de lehettem volna.

                      Komment


                        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        nem,de lehettem volna.
                        Na ja... Nem lehet mindent bevállalni

                        Komment


                          dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Na ja... Nem lehet mindent bevállalni
                          De majdnemmindent igen..

                          Komment


                            Egy kis vidámság. Kipróbáltam hogyan nem lehet visszacsavarni a vázat.. holnap következik a hogyan lehet.

                            Komment


                              A kormánnyakhoz közel egy 10x10 gerendát kötöztem,s azzal próbáltam csavarni. Holnap komolyabb kengyelt hegesztek amit összekötök alulról is.. Megtudnám oldani egyszerűbben is..jó is lenne de hegesztéssel és két helyen a vázgerenda megnyitásával járna. Ez nem jöhet szóba.. mert nem szabad..

                              Komment


                                Szervusz Atti!

                                A Jézusra esetleg volna igény,mert úgy 2000 éve betöltetlen az állás.Jelentkezni azt hiszem az öreg kaporszakállúnál kell,mert Ő lehet a személyzetis.Azután,ha megjelenne nem tudom mit szólnának hozzá a papok,kúfárok,viszálykeltők és mindazok akik a lelküket is eladnák azért,hogy a pénz a zsebükben legyen,-de ez már legyen az Ő bajuk.

                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X