Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Sziasztok ma egesz jo napom van mert egy oreg motoros meg ajandekozott 70-es evek beli Dainese overalleal es meg a meret is oke plussz egy Belstaff kabattal Cserbe egy szivessegert amit kulonben is meg tettem volna beszerezni a netrol egy konyvet es egy DVD-t Amit egyebkent ajanlok mindenkinek a filmet 1957-ben forgattak szinesben es utanna elveszett a temaja termeszetesen a motor vetsenyek utolso ev mikor meg lehetett hasznalni integral idomot (campana).De latni benne egy kis crossz-t es e Milano Taranto-bol is aminek ez volt az utolso versenye.A cime a filmnek FIDANZATI DELLA MORTE. Ha van ra lehetosegetek erdemes meg nezni

    Komment


      Ahogy elnéztem, nem kell sok idő és az unoka,Mátééknál, már viszi a Pannóniát...kicsit később a Kawát is...

      Komment


        Majdnem kész. R69/s, R 60.

        Komment


          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Annak a csőkeretnek a lámpakeret körül,volt valamiféle használati célja ? Nyálcsorgatós .

          Egyébként gondolom a kiszemelt motort nem tetted magadévá,és tovább áhítozol rá......?
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Annak a csőkeretnek a lámpakeret körül,volt valamiféle használati célja ?
            Szerintem csak léleknyugtató.. van bukókeret a lámpán is. Egyébként nekem is tetszik.
            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            tovább áhítozol rá..
            Sokat kell még kalapálnom hogy meglegyen az ára..

            Komment


              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Szerintem csak léleknyugtató.. van bukókeret a lámpán is. Egyébként nekem is tetszik.
              Sokat kell még kalapálnom hogy meglegyen az ára..
              .... hozok neked ajándékba mennhejből ...
              ott ilyen lámpakeretek lógnak a fán ...

              Komment


                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                ott ilyen lámpakeretek lógnak a fán ...
                Nálam meg a falon.

                Komment


                  Úgy döntöttem.. most szabadságot veszek ki éjszakára.. Hozzákezdtem 20h-kor két kis MZ-re kipuffot rakni,de oly érzésem lett,mint ha elfáradtam volna.. Pathó Pálosan elhalasztottam reggelre. Pedig estére nyugiban üléshuzatcsere,km órák összerakása volt programban.. Kortyoltam kis gyümölcslevest, s így már esélyveszett hogy munkával foglalkozzam. Holnapra kissé sűrűbb lesz a beosztás, s a bejárató kanyar is csúszik.. de nem lehetetlen.. még apróbb boxeres problémák várnak megoldásra, de siker esetén teszek pár képet.

                  Komment


                    Az egyik legcsúfabb motor számomra a Cezeta robogó.. Most így közelebbről nézegetve annyira nem rossz.. Bár nem kellene..de vannak részletei amik tetszenek.

                    Komment


                      Igen,-változunk és változik az ízlésünk is.Nekem valaha tetszettek a barnák,feketék,szőkék,-sőt még a melírozottak is,-mára viszont már maradok a szőkénél!

                      Komment


                        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        a Cezeta robogó..
                        Nekem olyan mint mikor először barátkoztam a Trophy gondolatával.
                        Megnéztem... hú, mi ez a rondaság???
                        Másodjára is megnéztem... csúnya mint a bűn, de milyen érdekes az első felfüggesztés...
                        Harmadjára.... érdekes, érdekes, de akkor is csúnya. Ki volt az az ökör aki ekkora órmótlan, formátlan ordenáréságot tervezett az elejére sárvédő gyanánt???
                        Sokadjára.... b...+ ez annyira csúnya hogy szinte szép!
                        Ma pedig, meg nem válnék tőle!

                        A Cezetában is van valami hasonló. Vegyes érzelmeket kelt, az biztos!

                        Komment


                          Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Igen,-változunk és változik az ízlésünk is.
                          Pont így vagyok én is.. én meg egy barnánál ragadtam.. Vagy Ő nálam,de ez már így marad. A boxerről lemaradt a kép, mert mire meghúztam az utsó csavart,már platón volt.. Ez kissé hosszabb vendég lesz,lesz idő képekre.

                          Komment


                            dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Vegyes érzelmeket kelt, az biztos!
                            Mint egy felfordított fürdőkád kicsicsázva kormánnyal a közepén.. A kalaptartó, és a légbeömlő díszrácsa viszont szépen kidolgozott... egyenlőre ennyi. Még nem mertem alaposabban és közelebbről körbenézni.

                            Komment


                              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Az egyik legcsúfabb motor számomra a Cezeta robogó..
                              Annyira ronda, hogy az már szép. rajta van a bakancslistámon, csak már tele van a bakancsom.

                              Komment


                                dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nekem olyan mint mikor először barátkoztam a Trophy gondolatával.
                                Megnéztem... hú, mi ez a rondaság???
                                Másodjára is megnéztem... csúnya mint a bűn, de milyen érdekes az első felfüggesztés...
                                Harmadjára.... érdekes, érdekes, de akkor is csúnya. Ki volt az az ökör aki ekkora órmótlan, formátlan ordenáréságot tervezett az elejére sárvédő gyanánt???
                                Sokadjára.... b...+ ez annyira csúnya hogy szinte szép!
                                Ma pedig, meg nem válnék tőle!
                                Basszus én vagyok fordítva bekötve.
                                Nekem gyerekkoromban is tetszett amikor az újdonság volt és azóta is töretlenül (mondjuk az enyémre sikerült ráborítani vagy 3 motort).
                                Egyszerűen úgy gonsolom hogy csináltak egy szerkezetet amit a formára terveztek meg mert funkcionálisan semminek sincs semmi értelme.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X