Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ennek az oldlán lévő nyíláson keresztül milyen mutatványokat lehet megejteni?
    Azokat kinyitva (persze kellő ügyességgel) minden karbantartási munka megoldható. Viszonylag könnyen..

    Komment


      dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ......akarjuk tudni?
      Fejen állva.. bal kéz a jobb hónaljon átbujtatva.. a többi nem publikus..

      Komment


        emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Az normáéis hogy minden fekete de a tank kék?
        Normális... ez BSA .. nem Triumph. Birminghami cucc. Persze azé tévedhetek én is.. kétszer is nősültem.. most a harmadik nyű engem..

        Komment


          Ne panaszkodj ez nem a panasz iroda ezt is Te akartad bár az én meglátásom minket választanak ki a lányok. Meg hagyják az illúziót számunkra, hogy nem így van. Üdv. a fedélzeten!

          Komment


            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Utolsó pillanatra maradt,de fontos hogy kész legyen a tél beállta előtt.. ezért hozzáfogtam a sufnim bővítéséhez. Mai nap 6 óra tevékenykedéssel közel kész a szerkezet. Persze az is fontos a haladás szempontjából,hogy azoknak az alkatrészeknek az előkészítésével (festés) haladjak.. amelyekkel télen tudok bíbelődni.. s akkor már csak szerelgetni kell.
            Na végre . Pont jókor....

            Komment


              Bizony,bizony.. Nem panasz.. volt abban jó is,csak sokba került.. Sepy barát! Meg adhatod a számom fórumon belül.. ha tudok,szivesen segítek bárkinek amennyire tőlem telik..

              Komment


                Kedves Atti!

                Örömmel konstatálom,hogy nincs különösebb bajod és a jelentkezéseddel helyreállt a rend.Azért,legalább hetenként adj magadról életjelet,akár egy nyúlfarknyit,hogy ne aggódjon a társaság.Tudom sok a gond,a munka és néha el is fárad az ember,vagy jól esik a magány,-de jó tudni akkor is,hogy vagy és nincs különösebb baj nálatok.

                Baráti üdvözlettel:Che

                Komment


                  Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  különösebb baj nálatok.
                  Kedves Józsibátyám! Se kölönösebb sem más. Persze vannak napi tennivalók bőven,de az nem baj..hanem az élet velejárója. Most hogy korábban sötétedik,s érzem azt hogy 20 éves elmúltam.. korábban befejezem a munkát,s remélhetőleg több időm marad amit itt tölthetek.. a Keszi-i találkozásig pedig csak kihúzzuk valahogy, mert hamarost itt a dátum..

                  Komment


                    joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Na végre . Pont jókor....
                    Aha... így már értem..

                    Komment


                      A kis 26-os az elődeihez képest már érezhetően erősebb motorral rendelkezik. Kellemesen motorozható.. Kis gyógyítás után élménymotor.

                      Komment


                        Attila addig míg nem mondtad nem tehettem meg. Most viszont ki szeretné tudni legyen szives egy privátot és írom bár nem jelölt eddig Ati személyi titkárának. Még mielőtt Zoli rá kérdezne nem vagyok Fegyver hordozó sem erre a hátra lévő 20-30 évemre maradok Lány párti!!!

                        Komment


                          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          20-30 évemre maradok Lány párti!!!
                          Kívánom legyél még ötvenig aktívan...

                          Komment


                            Ma feldobtam a tetőt a pótsufnira... s ugy érzem mint ha elfáradtam volna.. Elindulok és kipihenem egy boxer mellett.. Előkészítem indításhoz, s leellenőrzöm sikerült-e töltést varázsolni rá.

                            Komment


                              Töltés van... lámpa működik,de kevés.. 6,7 v holnap finomítás következik képekkel. A jobbos henger 60 fokkal hidegebb pedig szépen s egyenletesen jár, ezt is ellenőrzöm.. Most elég késő van.. ellenőrzöm a szőlő levének az erjedési állapotát.. szerintem az 50-50% kékfrankos-oportó páros a leggazdagabb ízben és illatban.. jóval fölözi a tavalyi minőséget..

                              Komment


                                A tetőszerkezetet leborítottam osb lemezzel, s az oldal 90%-a is kész van szintén szögelt osb lapból.. ez volt itthon.. Holnap a tetőt borítom 3mm műanyag uv álló lappal ami 2x3m táblákban került ide jóárasítva.. A BMW-re kevés idő jutott,de azért ügyködtem rajt idáig... holnap próba. Kíssé csúszik,de kész lesz időre..

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X