Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Ma jobban utánanéztem a mágneseknek.. egy 10dkg-os kb 70kg húzóerejű.. de van ami 170kg húzóerőt tud. Szerintem karosszéria horpadásokat lehetne vele gyógykezelni.. esetleg horpadt tankot.. Valakinek info?

    Komment


      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ma jobban utánanéztem a mágneseknek.. egy 10dkg-os kb 70kg húzóerejű.. de van ami 170kg húzóerőt tud. Szerintem karosszéria horpadásokat lehetne vele gyógykezelni.. esetleg horpadt tankot.. Valakinek info?
      ha megyek , leviszem a mágnes pecám - már megvan -
      kipróbáljuk ..... de amit találok az az eyim

      Komment


        Nekem most valamilyen takonymágnesre lenne szükségem,mert annyira belekeveredtem ebbe a nem tudom mibe,hogy ma is vagy hat zsebkendőt mostam ki.Eléggé levesz a lábamról,el vagyok gyöngülve,hol fázok,hol melegem van és csurog az orrom.Van már vagy 15-20 éve,hogy nem éreztem magam ilyen kutyául,hol fekszem,hol felkelek,mert nyom az ágy.A párommal cserélgetjük itt a bacikat,most pl. Ő van jobban,-sokáig fordítva volt.

        Na örökké nem tart és az is igaz,hogy kevesen haltak még bele a takonykórba,mondom is az embereknek ne gyertek most hozzánk,mert még átragad és nem szeretnék én senkinek bajt,-hát ez van,-hogy az a kaporszakállú,rongybateke..............

        Komment


          Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Eléggé levesz a lábamról,el vagyok gyöngülve,hol fázok,hol melegem van és csurog az orrom
          Én is hasonlóan érzek,egy kicsit szolidabban(két zsebkendő)most viszont jobban érzem magam,és remélem ti is legyűritek ezt az átkot....!!!!
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            Jobbulást mindenkinek! Kis idő s itt a tavasz.. .............................

            Komment


              Kedves Máté!

              Nem azért tetszikeltem,mert Te is benne vagy,mert igazán nem várok el ilyen irányú szolidaritást,de engem nagyon lever,pedig alig van lázam.Állandóan viszket az orrom és hol tüsszögök,hol köhögök,ha éppen nem törlöm az orrom akkor biztos,hogy csorog,olyan nehéznek érzem a fejem,mintha ólommal lenne tele,viszketnek és égnek a szemeim és az ízületekbe is van egy olyan fáradtság érzet szerű,enyhe fájás.Ráadásul az a röhej,hogy még nem is voltak igazán hidegek,-egyszerűen nem találok okot,hogy mi a fenétől lett.Irénke kezdte úgy másfél hete,talán Ő ki is feküdte,bár nem vagyok benne biztos,de tény,hogy most Ő van jobban.Nekem nem nagyon megy a fekvés,mert eldugult légszűrővel csak forgolódik az ember.

              Eszegetem a mézet,a kalmopirint és teázgatok és egy kis "szőlőlé"-de csak éjszakára.

              Remélem Te is hamarosan kireperálódol és nem ragasztod át Erzsikére!

              Egy kissé megkésve névnapja alkalmából jó egészséget kívánok a párodnak és azt,hogy kerülje el a miénkhez hasonló betegség!



              Üdvözlettel:Józsi

              Komment


                Szerintem a "jó"idők babráltak ki velem,nekivetkőztem néhányszor mikor nem kellet volna,szerintem te is kinn bogarásztál ...Köszönöm átadom!
                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                Komment


                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ahoz kell belőni. Mivel saját gép.. hagyhatod "beérni" a hiba okát.
                  Hát jó gyorsan úgy néz ki. Rövidre fogva a dolgot kivett gyertyával szinte alig van ellenállás miközben forgatom kézzel a főtengelyt. Valahol szökik a nyomás de csak vakarom a fejem hogy mégis hol... Holnap veszek egy tömítés szettet aztán kiderül.

                  Komment


                    Most pakoltam be egy harleyt.. három hengert látok rajta. Na ez lesz az első amit kipróbálok ha kész.. Bocs, eszembe jutott egyet már kipróbáltam, oldalkocsis wld-t. Most estem be a melóból.. úgy tűnik elhúzódik a szezon.. szerencsére.

                    Komment


                      Na faxán benne vagyok a ramatyba, 1 bar nyomás mellett szökik a levegő a szimering és a blokk között...

                      Komment


                        ... próbáld kevesebbel ..

                        Komment


                          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          ... próbáld kevesebbel ..
                          Már egy is elég kevésnek hangzik... Plusz nem nagyon tudom mi a normális. Az biztos hogy nem hogy kitekert gyertyával semmit se érzek az elősűrítésből a főtengely forgatásakor...

                          Komment


                            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Már egy is elég kevésnek hangzik...
                            Add el ,vegyél ujjat hol élsz ,mi van nem bírod????Vegyél Bervát az nem basz át szar és mégis elvisz ahová akarod... igaz az csak az előírt tempóban .....!
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Add el ,vegyél ujjat hol élsz ,mi van nem bírod????Vegyél Bervát az nem basz át szar és mégis elvisz ahová akarod... igaz az csak az előírt tempóban .....!
                              Nem szokásom elmenekülni egy kihívás elől... Alszom rá egyet aztán holnap munka után folyt köv.

                              Komment


                                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                1 bar nyomás mellett szökik a levegő a szimering és a blokk között...
                                Hogy fújtattad fel? Komolyan kíváncsi vagyok..

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X