Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Miért?

    Szeritnem a gyertya helyén...Ha jól tudnánk ellenőrizni a szivárgásokat sok helyet be lehetne azonosítani,de szerintem olcsóbb kiscerélni mint hibátlanul ellenőrizni !
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Kellemes hétvége volt,de egyben rohangálós tevékeny is. Nyolc vendégem volt akik hoztak,vittek.. igaz az utolsó pillanatban minden jóra fordult,s sikerült teljesítenem.. de az idegeskedés és a hajtás kivette az erőm. Délután fellélegzés volt kis pihivel és lazulással. Gurulós székkel jáccottam.. ide-oda.. s próbálgattam mit hogyan érek el vele. Szombaton lámpafejben gytkapcsolót szereltem görnyedve,hajolva,térdelve, guggolva.. hát székkel lemodelezve sokkal könnyebb.. Ez az ajándék szék a csúcs a hétvégémben.. már régóta terveztem de most megvan. Örömködés után még két MZ blokkot összeraktam,négy felnit lepolíroztam, s ezzel lezártam hétvégét.

      Komment


        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Na faxán benne vagyok a ramatyba, 1 bar nyomás mellett szökik a levegő a szimering és a blokk között...
        Nem voltam benne biztos, hogy kell-e tudnia ekkora elősűrítési nyomást, de a következő cikk elég jól leírja:

        http://www.simson.hu/index.php?mit1=...fokat=5&alkat=

        ...Ráadásul ha működik a motor, jóval kevesebb ideig (alapjáraton is csak mintegy tized másodpercig) kell tudnia tartani a nyomást, mint statikusan próbálva, ahol ennél nagyságrendileg több ideje van "szökni" a nyomásnak...

        Komment


          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Hogy fújtattad fel? Komolyan kíváncsi vagyok..
          A szívócsonkon keresztül(porpisztoly meg egy tiszta rongy tömítésnek, kompresszoron meg letekertem a nyomáscsökkentőt 1 bar-ra). Érdekes mód csak ez az egy ereszt, a másik oldalon levő rendbe van.


          Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nem voltam benne biztos, hogy kell-e tudnia ekkora elősűrítési nyomást, de a következő cikk elég jól leírja:

          http://www.simson.hu/index.php?mit1=...fokat=5&alkat=

          ...Ráadásul ha működik a motor, jóval kevesebb ideig (alapjáraton is csak mintegy tized másodpercig) kell tudnia tartani a nyomást, mint statikusan próbálva, ahol ennél nagyságrendileg több ideje van "szökni" a nyomásnak...
          Köszi a linket, holnap megpróbálom fele nyomással. És itt nem nyomásveszteséggel van baj hanem azzal hogy szabályosan hallod ahogy szökik a szimeringnél a levegő, amit ráadásul egy fémlemez tart a helyén tehát esélye sincs megmoccani. (Plusz amikor szétkaptam itt egyértelműen állt a keverékolaj, ergó működés közben is "szépen" eresztett.)
          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2018 dec. 02, 20:35.

          Komment


            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            A szívócsonkon keresztül(p
            Ötletes.. mindig tanul azember..

            Komment


              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Köszi a linket, holnap megpróbálom fele nyomással. És itt nem nyomásveszteséggel van baj hanem azzal hogy szabályosan hallod ahogy szökik a szimeringnél a levegő, amit ráadásul egy fémlemez tart a helyén tehát esélye sincs megmoccani. (Plusz amikor szétkaptam itt egyértelműen állt a keverékolaj, ergó működés közben is "szépen" eresztett.)

              Értem...Kevés volt az információm...Ha ezt leírod, nem küldöm el a linket.

              !!! Ill. még valami eszembejutott:

              Hogyan áll a szimeringed? Ezek egy örök téma, hogy a főtengely szimeringnek merre kell állnia. Máshogy van pl. a Pannóniánál és az MZ-nél a záróirány.

              Ha itt is fordított, mint a Pannóniáé, akkor lehet, hogy pont az volt a baj, hogy túl nagy nyomással próbáltad!...Bár ha előtte is olajozott, akkor még az is lehet, hogy elengedett a rugója a szimeringnek?!
              Utoljára szerkesztve a következő által: Lemezjáték; 2018 dec. 02, 20:45.

              Komment


                Tegnap megtörtént a férfilekvár lepárlása,2019-ben is békülhetünk,-legalábbis a matéria adott lesz,ha a harag nem is!

                Komment


                  Lemezjáték eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése


                  Értem...Kevés volt az információm...Ha ezt leírod, nem küldöm el a linket.

                  !!! Ill. még valami eszembejutott:

                  Hogyan áll a szimeringed? Ezek egy örök téma, hogy a főtengely szimeringnek merre kell állnia. Máshogy van pl. a Pannóniánál és az MZ-nél a záróirány.

                  Ha itt is fordított, mint a Pannóniáé, akkor lehet, hogy pont az volt a baj, hogy túl nagy nyomással próbáltad!...Bár ha előtte is olajozott, akkor még az is lehet, hogy elengedett a rugója a szimeringnek?!
                  Zsír új és csak egyféleképpen megy be a helyére. A nyomás meg lehet hogy egy pöppet sok, holnap kiderül(egy másik szintén új szimeringet raktam be egy kis tömítőpasztával megfejelve, remélhetőleg holnapra megköt).

                  Komment


                    Kellemes decembert mindenkinek! Nem emlékszem hasonlóra,most több munkám van mint a "szezonban"... bár lehet azért tűnik többnek mert én is érezhetően lassultam.

                    Komment


                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      most több munkám van mint a "szezonban"...
                      Azta.......Passzolhatnál......
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        Gondolod Ő a Köbüki az ükk unoka csak nyisd az ablakot??! Ekkora termettel és ilyen modorral nem Te voltál a falu mikulása Barátom Máté? Csak kellene egy csoportos Fórumos kirándulást szervezni már arra felé és közben a Polginak be protezsálnánk !! Tudom lát napi szinten de mégis??!

                        Komment


                          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Tudom lát napi szinten de mégis
                          Tudod,az állandó bútor,ha útban van belerúgunk és akkor vesszük észre csak,ha ár nincs ott...!!!
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            Hangulatjavításként:Csendélet.. kúszva mászva közlekedek mint egy angolna... szerelgetéskor olyan alakzatokat veszek fel.. amikről nem is tudtam hogy képes vagyok rá..

                            Komment


                              és itt , hol tud gurulni a szék ?

                              Komment


                                Zoli az elgurult!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X