Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    A mai kiadott könnyítések kicsit bíztatóak gondolom más is várja megállapításod!

    Komment


      Csege? Az jó és csendes hely. +Fürdő. Én is támogatnám azt a megoldást. Komp is van.
      "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
      "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

      Komment


        Tegnap voltam Csegén, beszéltem is egy illetékessel, de nem lettem okosabb. Várják Cecíliának a döntését. Reménykednek benne hogy mihamarabb nyithatnak, Kaptam egy telszámot hogy tudjak érdeklődni. Lefotóztam az árlistát ( nyilván tavalyi ) majd felteszem. A fürdő, és a camping egyszerre fog nyitni.

        Komment


          wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Komp is van.
          Nézni lehet ingyen, de megmászni 200 ft/ fő/ 1 menet. Mint a gursliban !

          Komment


            Komment


              Komment


                nem egy vagyon, persze nem tudni mit kapunk érte. Mondjuk ha beteszek a kocsiba 2 motort az egy kicsit megdrágíjja.
                Azt meg lehetne próbálni, hogy mt szólnának ha egy 30-40 fős társaság némi engedményt szeretne kifacsarni.
                Aztán jó lenne tudni hogy egy július végi hétvégén milyen tömeg vcan ott normális esetben,

                Komment


                  Közben ránéztem Tiszacsagén van a Holdfény camping illrtve a Tiszaparti Camping Nem zudom melyiket kapta el Mirr-Murr de A Tiszaparti szerényebbnek tűnik Szeruntem a forgalma is szerényebb lehet, szerintem szívesebben látnának bennünket.

                  Komment


                    emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Holdfény camping
                    .......................................................................

                    Komment


                      Ennyi a véleményed a Holdfényről?

                      Komment


                        madorka eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ennyi a véleményed a Holdfényről
                        Csak aláhúzással jelöltem ki, hogy melyiket fotóztam !

                        Komment


                          itt a Gyopárosi camping is nyit a hétvégén gondolom azok is kezdenek mocorogni.

                          Komment


                            "Vitték szép ilonkát"-lobogott a haja...

                            Elvitték a Kawasakit,tegnap tettem fel a hirdetést és ma estére,úgy tűnt nagy örömmel,új gazdára lelt:aki ezt a típust kereste...

                            Szerencsére szép emlékkörúttal bucsúztattam egy 298-km-úttal vasárnap délután,utolsó 20 km-en szarrá áztam,élveztem az utat,de nem bírtam leszállni róla .....begörcsölt a csípőm..ezért hirdettem egyből,nehogy meggondoljam.
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              A TALÁLKOZÓVAL KAPCSOLATBAN !!! Számomra az idei évben a dátum sem egyértelmű ! Idén július útólsó hétvégéje csonka hétvége. Átcsúszik már augusztusra. Először is ezt kéne tisztázni.
                              Ma megint voltam bent a Csegei strandon, de még mindig nem tudnak semmit. A medencék töltve, minden készen állna a nyitásra, de semmi hír.
                              A campingba foglalás nélkül is várnak minket. Nem kell előre bejelentkezni.
                              Másik lehetőségként merült fel ma a kompos jóvoltából, Tiszadorogma ! Szomszédos falu, a polgi motoros, és most volt a hétvégén egy tali ott. Még ma, vagy holnap írok a polgármesternek a lehetőségeket kutatva.
                              Üdv Mirr.murr

                              Komment


                                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Idén július útólsó hétvégéje csonka hétvége. Átcsúszik már augusztusra. Először is ezt kéne tisztázni.
                                Én úgy értelmeztem hogy mivel az már nem Július így 24-25.ére írattam a szabit.

                                /SZERK
                                A 2015-ös is ugyanígy esett és akkor úgy volt ahogy most gondoltam.
                                Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2020 jún. 17, 23:08.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X