Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Én köszönöm Gyuri, hogy sziveden viseled közösségünk találkozóját. Dorogmán mi alföldi gyerekek csak átutazók voltunk Keszibe menet ha jó az emlékképem. Csak reménykedek a sikerben. Érdekes ezek szerint nem egyformán terjednek a hírek kis hazánkban. Nálunk nyitva a fürdő és a camping is. Ez mégis csak a 7. talink lenne . Igaz a magam nevében csacsogok de nekünk alföldi gyerekeknek jobb lenne mint Pesten át bulizni!

    Komment


      https://www.youtube.com/watch?v=zDEb_W35_Vs

      Komment


        ma , korán keltem , összeütöttem a betonba a vasat , remélem a mesternek meg fog felelni

        Komment


          Amint látom úszó kapud lesz. Így kérte a Mester? Ha nem volt több vashulladékod?

          Komment


            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            "Vitték szép ilonkát"-lobogott a haja...

            Elvitték a Kawasakit
            Akkor a Pannónia lesz csatasorba állítva?
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Akkor a Pannónia lesz csatasorba állítva?
              Kezd erőre kapni,minden nap mennie kell...
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                remélem a mesternek meg fog felelni
                Láttam már ilyet. de ott whiskys üveg volt a menetes szárak között !

                Komment


                  lesz itt is csak akkor már rajta lesz a görgő

                  Komment


                    Kicsit elhavazva de nem elveszve.. gyerekek lakását szétvertük alaposan,s most az újítás felénél tartok. Reggel korán kezdek, s akkor hagyom abba amikor már "kellemesen" sikerül elfáradnom.. még kb 2hétig így lesz. Múlt héten azért sikerült berepülni a fecskét.. kellemesen jól megy a szériához képest.

                    Komment


                      Ezt meg csak úgy összedobtam unalmamban.

                      Komment


                        Nagyön pöpecül néz ki, kb sajnálnám használni .


                        Én csak egy bikakábelt ütöttem össze a héten, azt is kényszerből mert a bolti jól cserben hagyott:
                        https://www.dropbox.com/s/vp6tkl68x0...04701.jpg?dl=0
                        (Rajta felejtettem a helyzetjelzőt..... )
                        Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2020 júl. 05, 13:40.

                        Komment


                          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Nagyön pöpecül néz ki, kb sajnálnám használni . Szintén.... Már azóta az új gazdánál van. (remélem) Most 2 Shwalbe van terítéken,de azokhoz csak a lakás befejezte után fogok. .....................
                          ..........................

                          Komment


                            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Ezt meg csak úgy összedobtam unalmamban.
                            Én is szoktam unatkozni, de ennyire azért - sajna - nem tudok

                            Komment


                              Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Én is szoktam unatkozni, de ennyire azért - sajna - nem tudok
                              Ha legalább nem négy dologgal foglalkozom egyszerre,akkor hiányérzetem van. Ma a festegetés szüneteiben egy 8 köbméteres komposztálót építettem.. már a negyed része megtelt.

                              Komment


                                Üdvözlöm a,,korcsma"jeles látogatóit!
                                Lenne egy kérdésem mely nem hagy nyugodni!Itt főleg az eltesebb,,alkeszokhoz"fordulnak!Ki mire emlékszik vissza hogy mennyi Forintot kellett kiadni 1972-ben egy Pannónia T5H-ert ?? Várom nagybecsu válaszait okát!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X