Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Pannónia T5H-ert ??
    Egy cz-350es-t néztem a B.csabai Keravilban 79-ben akkor 14500-Ft-volt(nem , Jawa kellett inkább használtan)volt egy Pannónia olcsóbb volt de nem emlékezem az árára.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Pontos számot nem tudok, csak arra emlékszem hogy általános iskolásként a moziba menet bementünk a vasboltba az állomással szembe, és a Pannónia drágább volt mint az MZ és a JAWA pedig szembetűnően a fasorba sem volt hozzájuk képest.

      Komment


        68/69-ban 14,500 volt a P20. Mire megdumáltam anámat és odaértem a boltba, elfogyott, így lett később Horexem

        Komment


          Én ha jól emlékszem 80 ban a 634 es 19500 ft volt.
          Utoljára szerkesztve a következő által: sepy; 2020 júl. 14, 21:08.

          Komment


            horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            68/69-ban 14,500 volt a P20.
            Az hogyan lehet, hogy én 19.000-re emlékszem a 61-ben vásárolt TLF-re? Rosszul emlékszem, vagy ennyit erősödött a forint? (...vagy ennyivel jobb a TLF)

            Komment


              Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Az hogyan lehet, hogy én 19.000-re emlékszem a 61-ben vásárolt TLF-re?
              ...A nem Párttag : felárról nem esett szó....az nem 10%-volt
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                .vagy ennyivel jobb a TLF
                1961-ben még nem volt P20. A P10/20 ára államilag meghatározott és vesztességes volt a gyártásuk. P20 pl. nem kellett a Szovjetúnióba

                Komment


                  horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  1961-ben még nem volt P20.
                  Hát ezt elkapkodtuk..., most má' mindegy.

                  Komment


                    Én úgy emlékszem hogy 1972-ben a T5H-ERT kb10500ft őt fizettem!(?) De nem biztos! Viszont a barátom később vett egy 175-os CZetkat(olyat mint a Sepye!) és igencsak bosszantott hogy olcsóbb és modernebb volt sőt a teljesítménye sem igen maradt el az enyemtol!Így én 10500-es11500-koze lőnek be az árát!A p20-nem tudom! Köszönöm szépen a válaszokat!Ha valaki biztosan tudja az írja meg!

                    Komment


                      Szervusztok! Nos én oly fiatal vagyok a magam 42 évével, hogy nem tudom a választ az árral kapcsolatban. De! Kedveskedek egy hirdetéssel 1968-ból!
                      Click image for larger version

Name:	pannonia 250 p20 1968.png
Views:	106
Size:	702.0 KB
ID:	223764

                      Komment


                        apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ki mire emlékszik vissza hogy mennyi Forintot kellett kiadni 1972-ben egy Pannónia T5H-ert ??
                        Én csak arra emlékszem, hogy olvastam már a korabeli árakat egyik Pannóniás könyvben. A Régi szép Pannóniák c. könyvben meg is találtam.
                        1963-ban volt egy árcsökkentés a motorok piacán a T1 ára 19 900-ról 15 800 Ft lett. 250-es Simson 19 000, Jawa 350 23 000, Junak 350 24 000, TLB 22 000 helyett 17 600 Ft. 1971-ben a P20 16 800 Ft, TS 250 17 700. T5 árát nem írták, de gondolom olcsóbb lett, mint a 60as évek első felében.

                        Komment


                          Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          1971-ben a P20 16 800 Ft, TS 250 17 700. T5 árát nem írták
                          Szerintem '71-ben még nem volt MZ TS

                          Komment


                            emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Szerintem '71-ben még nem volt MZ TS
                            Így van, kissé összemostam figyelmetlenségből a 71-es P20 és a 73-as T5 fejezetben olvasottakat.
                            A T5-ről csak azt mondja a könyv, hogy a ,,TS-hez képest még mindig csak 15-16 lóerőnél tartott, igaz sokkal olcsóbb volt." Ez az ami kimaradt, és itt jött volna a 17 700 Ft-os TS ár ha utólag pontos akarok lenni.
                            Utoljára szerkesztve a következő által: Titus; 2020 júl. 15, 20:49. Oka: kiegészítés

                            Komment


                              Reg jartam a kocsmaba ,mivel az igaziakba nem igen jarok ,meg itt van egy jo tarsasag.Kicsit el vagyok szottyanva mert az utobbi idoben kinlodok a gyomor fajassal gondolom ebbol adodoan sajnos keveset alszok ma reggel mar nem birtam es bementem a korhazba hogy hatha talalnak valamit. Click image for larger version

Name:	IMG_20200725_094725336.jpg
Views:	135
Size:	342.8 KB
ID:	223949 Sajnos semmi kezzelfoghato eredmeny nincs tobb vizsgalatot elvegeztek ,vervetel,rontgen utrahang, elektrokardio stb.minden parameter idealis annyira hogy barki meg irigyelhetne .Azt nem ertem akkor talan halucinalok a fajdalmakat illetoen.Egy jo ideje probalkozok dietazni de szeri tem csak roszabb a helyzet.A jovoheten lesznek belso vizsgalatok remelem hoznak valamilyen eredmenyt

                              Komment


                                movisz eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                A jovoheten lesznek belso vizsgalatok remelem hoznak valamilyen eredmenyt
                                Jobbulást addig is!.........................

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X