Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Mi baj a wagoval?
    Horex! SEMMI! Nincs baj a Wagóval, csak a gépjárművekben szokatlan megoldás. A két szerelő a hivatkozott videóban is csak érdeklődéssel vette tudomásul a felhasználást a kocsiban. Én sokáig sorkapcsot használtam, ha szakadt a vezeték. Aztán ráhúztam egy zsugorcsövet, vagy szigetelő szalagoztam. Aztán volt, hogy csak összetekertem és úgy szigeteltem, sőt volt, hogy forrasztottam! ( HŰ, de meg leszek dobálva virtuális kakival! )

    Komment


      pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      sőt volt, hogy forrasztottam!
      Anno régen lakásvilágitás, vezetékvégek összesodorva szorosan és szig.szalag. Aztán jött a sorkapocs, majd ha jól emlékszem, a sodrott végek leforrasztása.,l közben volt olyan kúpos acélrugó szerű amit a sodratra tekerve azt szoritotta/nevét már elfelejtettem/ ez után jelent meg a sim WAGO, majd a karos sodrottra. Rohatt mongolok mit ki nem találnak

      Komment


        pasetta eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        sőt volt, hogy forrasztottam!
        Dettó, én autóba preferálom a forrasztást (beletoldással hogy ne a forrasztás közelében mocorogjon a vezeték).

        Komment


          Érdekel valakit ez az aranyos nehéz olvasmány?

          Komment


            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Érdekel valakit
            Mi történt, eladtad a gépet?

            Komment


              Debrecen Börze, kiállítás első kimozdulásom lenne a műszakit kivéve....esik eső szép csendesen csepereg. 130Km-fedezék nélkül ,de viszket !
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Mi történt, eladtad a gépet?
                Nem, ezt még a 600-ashoz vettem. Sajnos csak a régebbi 1200-eshez jó az enyém meg 1250......

                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Debrecen Börze, kiállítás első kimozdulásom lenne a műszakit kivéve....esik eső szép csendesen csepereg. 130Km-fedezék nélkül ,de viszket !
                Esőruhát fel és mehet a buli.....
                Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2024 jún. 09, 13:42.

                Komment


                  Egy óra ázás , mire odaértem sokan el ,vagy ki se pakoltak. Viszont az öreg vasat végig-vertem közel 80-al . Elmondhatom ,hogy nem hagytam magam eltántorítani.....egy élménnyel több!!!
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    Szombaton Nyékládházán is volt bőrze. A Centrumnál találkoztunk a többi motorossal, és közösen gurultunk el Nyékre. Kb 30-40 motor. Nem mind veterán. A bőrze maga csapnivaló ! Kb 10 árus, tele szecskával.

                    Komment


                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Egy óra ázás , mire odaértem sokan el ,vagy ki se pakoltak. Viszont az öreg vasat végig-vertem közel 80-al . Elmondhatom ,hogy nem hagytam magam eltántorítani.....egy élménnyel több!!!
                      Ezek után be sem merem vallani, hogy le akartalak beszélni. Persze vízhűtéses Pannóniával külön élmény.

                      Komment


                        Nem keresek Simson fórumot, ide irom
                        Felraktam a cross merevitőket hogy eladom a Simsont. És nem indult. Nem kevés ideig szenvedtem a méricskéléssel, mire megmértem a gyujtókábelt is. És szakadást mutatott
                        Ilyen nincs, ez városi legenda! Műszerzsinórral krokodilcsipesszel bekötöttem egy gyertyát és nagy nehezen indult. Nehezen mert tele volt el nem égett üzemanyaggal mikor rugdostam
                        Mifelénk szombaton nyitva a motorbolt, vettem 15cm gyújtókábelt és örültem
                        A szomszédok nem szóltak, de a környék füstfelhőbe burkolózott Füst jót tesz a gyümölcsfák elfagyása ellen. Ezentúl erre fogok vállalkozni jópénzért,k vagy füstgenerálónak rock koncerteken
                        Szoval nem gondoltam volna hogy egy 15cm-es gyujtókábelen nem megy át a pár kV feszültség

                        Komment


                          Nos barátaim mivel én egy vaskalapos fazon vagyok-e igen békülékeny így én maradok a forrasztásnál és arra a zsugor szigetelés mellett, Nekem az a privát véleményem ha a forrasz megolvad akkor ott tűz lesz és füst!! A sorkapcsos kötést is úgy tartom jónak ha a vezeték végeket előtte befuttatom . Így talán elkerülhető a nedvesség rossz hatása, Nincs bosszantóbb mikor egy zötyögős úton haladva egyszer csak a rossz kontakt miatt meg kell állni. Lehet egyéni macera de még a Skorpiós időből ragadt rám a réz pasztával leápolás. Azon a sok ajtóban lévő csaták szerettek a párában beoxidálódni. Ott kezdtem használni soha nem volt velük gondom. A motoromon is evvel van ellátva minden saru dugvillás csatlakozó és oké! Emunak szeretném üzenni időnként nézzen rá a szalonnára a hűtőben de ne nyitálja túl sűrűn mert a tavalyi konzerválás teljesen jól sikerült. A Békülési szándékom fenntartom

                          Komment


                            Nem ismer valaki valami hasonló kiadványt mint amiről fentebb betettem a képet csak az autómhoz (golf mk5 2007)? Neten csak dirib-darabokat találok meg aranyárba mért előfizetéses (erwin pl 30€/nap, a havi ill évest meg se mertem nézni.........).

                            Komment


                              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              hasonló kiadvány
                              Google: golf mk5 repair manual
                              elég sok "free" találatot hoz, az alábbit kipróbáltam, szerintem jól használható. Részegységenként van könytárakba szedve.

                              https://www.allcarmanuals.com/factor...A5-Typ-1K.html

                              Komment


                                Fűkasza ugye ON lenne itt?
                                Partner Elektrolux 25ccm, nagyon nehezen indúlt, de indult
                                Tegnap óta azt játsza hogy mintha könnyebben indulna, de még 10 sec-ig se jár és leáll. Újból indul és ujból 5-10 sec pörög csak. Most rángattam vagy tizet, indúlt felpörgött aztán hiábs húztam a gázt, leállt
                                Mit nézzek rajta, gondolom porlasztó? Milyen elven működnek ezek hogy nincs úszóház?

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X