Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    korompaiistvan eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Nem akarlak dícsérni, de a halak szebbek, mint Te
    Ezt nem is vitatom.:-))))

    Komment


      Gratulálok hozzájuk, mindegy ki fogta, a Te kezedben van..

      Különben mennyi volt kilója? Faroktőből nem vágtad le a pikkelyről a tesco-s pecsétet_)
      barna és sricsi70 kedvelte ezt.

      Komment


        Ezt láttátok már? Nagyon komoly az átalakítás. Jó jó eretnekség, de nekem akkor is tetszik itt a kocsmában meg nyugodtan lehet ilyenekről is beszélni

        https://www.youtube.com/watch?v=vZXgxolem_U
        wsievers kedvelte ezt.

        Komment


          OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Jó jó eretnekség
          De attól függetlenül elég sokan csinálják... Sőt, ma, gyújtásbeállítás közben már én is elkezdtem játszani a gondolattal, hogy nem is lenne olyan rossz a Jog villamosrendszerét belerakni a Pannoniába. Múltkor láttam ilyen megoldást egy ismerősömnél, tetszett a gondozásszegény része a dolognak.
          There's a very fine line between "hobby" and "mental illness".

          Komment


            Hát, én ebben a pózban nem bírnám a saroktól tovább !
            Che és kollarg kedvelte ezt.

            Komment


              A póz elég kényelmetlennek tűnik nekem is. A hangja viszont gyönyörű és ahogy pöcre indul azon is leesett az állam. Nem tudom mennyire nyűgösek az orosz gépek, de szerintem ez elég jó teljesítmény tőle. Jó jó látszik hogy nem sufni tuning, van rá költve rendesen. A másik amin kikerekedett a szemem amikor bedobta rükvercbe Tudom hogy ezeket gyártották így, csak még eddig nem láttam funkció közben

              Komment


                SZia TUZI ugylatszik a motorokon kivul van mas kozos elfoglaltsagunk is en mondjuk bemegyek ertuk a vizbe ugy ejtemel oket de neha kiulok en is a partra logatni a damilt a vizbe (viz alatti vadaszat termeszetesen szabadtudos merulessel tortenik es nagyon komoly szabajzattal es felszerelessel) En kiszoktam menni hajnalba 5 korul 2orat a vizbe vagyok mert 9-re megyek dolgozni igy a nap legalabb jol kezdodik . Barlangba nem jar valaki a kocsmatarsasagbol mert akkor meg lehetseges hogy talakoztunk is.

                Komment


                  OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  . A hangja viszont gyönyörű
                  Na de a Deep Purple se semmi Oroszul ( Remélem nem keverem az előadót )
                  movisz kedvelte ezt.

                  Komment


                    Egészséges traktorhangja van XD A lengyelek brutálul nyomják Ural Dnepr Junak témában
                    Variáció ugyanarra a zenére:


                    Hát ez nem egy kímélő használat...Na ki vinné a felújított motorját egy ilyen túrára?
                    OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nem tudom mennyire nyűgösek az orosz gépek, de szerintem ez elég jó teljesítmény tőle.
                    Ez meg pláne :P
                    2:21-nél meg lehet látni, hogy a lengyelek többet költenek motorra, mint fogorvosra




                    OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    A másik amin kikerekedett a szemem amikor bedobta rükvercbe Tudom hogy ezeket gyártották így, csak még eddig nem láttam funkció közben
                    Jó dolog is az...a franc se bírja tolni a 220 kilós dögöt hátrafelé...ami csónakkal 320
                    Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2012 szept. 17, 15:59.
                    korompaiistvan, OdinHEM és Tamás78 kedvelte ezt.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      2:21-nél meg lehet látni, hogy a lengyelek többet költenek motorra, mint fogorvosra
                      AZ AGYAM ELDOBOM !!!! Ilyet kiszúrni !!
                      zuzuj és OdinHEM kedvelte ezt.

                      Komment


                        :-)))
                        Én kényelmesebb vagyok, bár a úszni szeretek. Szívesen kipróbálnám azt a módszert is, de mi felén nem igen kínálkozik alkalom. Majd egyszer, valahol.

                        Komment


                          Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Idézet wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          2:21-nél meg lehet látni, hogy a lengyelek többet költenek motorra, mint fogorvosra
                          AZ AGYAM ELDOBOM !!! Ilyet kiszúrni !!
                          Még ilyet! Tényleg jó megfigyelő vagy

                          Komment


                            Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            AZ AGYAM ELDOBOM !!!! Ilyet kiszúrni !!
                            Valami azt súgja nem most látta először De tényleg nem semmi amit ezek a gépek kapnak Nem tudom mennyi a rációja a dolognak de mintha direkt ilyen rallyzásra lennének tartva ezek a mocik

                            Komment


                              OdinHEM eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Valami azt súgja nem most látta először
                              Az lehet ,de én akkor sem a fogsorát figyelem valakinek aki motoron ül ,hanem a motorját .

                              Komment


                                Tamás78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Az lehet ,de én akkor sem a fogsorát figyelem valakinek aki motoron ül ,hanem a motorját .
                                Azt már néztem eleget. Meg amúgyis túl széles volt az a vigyor Nem véletlenül hasonlít az én K-750em is a videón levőhöz(bár az egy árnyalattal világosabb, de ugyanaz a zöld-fekete párosítás)
                                Végülis igaza van...inkább a váltóban legyen ép fogsor
                                Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2012 szept. 17, 19:49.
                                OdinHEM kedvelte ezt.
                                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X