Közlemény

Collapse
No announcement yet.

De jót motoroztunk ma!

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Méghozzá kétkezesre,-csak úgy kékpirula nélkül.Félre a viccel,az általam valaha is használt legjobb hólapát készíthető a Trabant ajtóborításból,-sajnos fogytán az alapanyag.

    Komment


      Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Méghozzá kétkezesre,-csak úgy kékpirula nélkül.Félre a viccel,az általam valaha is használt legjobb hólapát készíthető a Trabant ajtóborításból,-sajnos fogytán az alapanyag.
      Még tudok szerezni,ha kell.......

      Komment


        Nagyon tetszik ez a Trabantból hólapát dolog...
        Amikor megvettük első autónkként a várvs várt Trabantot, tudtam, hogy hasznos dolog, de hogy ennyire...

        ...Ha ezt Honecker megélhette volna.

        A minap is egy papír sárkány húzott el a négy sávoson, úgy forogtak utána a fejek, ahogy egy BMW-t soha nem néznek meg...

        Komment


          Kedves Beagle!

          Nekem valószínű kitart már a hólapát készlet de,ha találsz Trabant ajtóborítást,illetve csak lehajolni kell érte,-hát hajolj le és tedd félre,ha nem neked,hát jó lesz másnak,mert érték!Nekem nagyon jó szolgálatot tesz,sajnos mindig csak sérült darabok jutottak hozzám,így nem tudtam a teljes szélességet felhasználni,de azért így sem a szokványos szélességű a lapát.Hóeséskor elég egyszer végigtolni a járdán és elegendő szélességű út nyílik a gyalogosok részére az akadálymentes közlekedésre.Nekem sokszor öt ház előtt is akad tolni való,ha szuszakolnék valami bolti vacakkal soha nem végeznék a hótolással.Úgy működik nálam mint egy tolólap,csak akkor van baj,ha elakad valamilyen szintkülönbségben,-hát akkor nem jó lenne,ha hallana valaki,mert akkor van ám krucifiksz szakrament,hure foce krojc kranade noch amo és akkor még meg sem botlottam a küszöbben.

          Köszönöm,hogy gondoltál rám!

          Valahogy a mellékelt képek szerint néz ki az utcánk ilyenkor,-hát nem éppen szép.A második képen az utca vége van,azon túl a termőföldek.

          Üdvözlettel:Che

          Komment


            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Valahogy a mellékelt képek szerint néz ki az utcánk ilyenkor,-hát nem éppen szép
            Pár nappal ezelőtt a mienké se nézett ki különbül :
            https://www.youtube.com/watch?v=PWJQZqTn9i4


            /EDIT
            És épp most érkezik az utánpótlás...
            Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2019 jan. 26, 22:06.

            Komment


              Nálunk is sok hó esett,én egy tescos hólapáttal nyomom,de ha elkopik jöhet a trabi ajtólap..


              Mindkét kép a konyhánk ablakából készült és a 25m-es kocsibejárónk egy része látható rajtuk.(nyeles telek)
              Az első kép az első hóesés után készült,a második pedig a következő nagy havazás után.
              Utoljára szerkesztve a következő által: Beagle; 2019 jan. 28, 08:39.

              Komment


                "Motoroznek"

                Komment


                  Szervusz Movisz!

                  Érdekes első villa megoldása van a hátad mögött annak a nem tudom milyen motornak.Itt még nagyon hűvös van a motorozáshoz,meg influenza járvány és szinte hetente liftező benzinárak,-nem ette meg még a kutya a telet.Az elmúlt napokban volt egy kellemesebb nap,akkor már azért lehetett hallani motorkerékpár hangokat,sőt azt is,hogy egy-némelyik motorosnak görcsöt kapott a keze a gázmarkolaton,mert nagyon sarokköszörűs hangfoszlányok jöttek.

                  Remélem jól vagytok és az idei találkozón mód lesz a részvételedre is!

                  Baráti üdvözlettel:Che
                  Utoljára szerkesztve a következő által: Che; 2019 febr. 05, 10:44. Oka: Kicsi betűhiba javítás

                  Komment


                    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    annak a nem tudom milyen motornak
                    Brough Superior
                    https://www.motorcyclenews.com/bike-...or/ss100/2016/

                    Komment


                      Szia Che remelem hogy ott tudok lenni sot talan motorral de ez meg a jovo zeneje.Itt minden ok. Csak a haz csereje ota keves az idom de remelem meg egy par honsp es a nagyresze kesz.Bizonyos munkak befejeztevel lessz tobb idom
                      Sziasztok

                      Komment


                        Hát a fene tudja, ennyi pénzért már nagyobb durranást várna az ember, az a 100 ló elég karcsú az első villa lehet csoda de a BMW is kitalálta egy részét és igazán árban és szervízigényben tud valami pluszt nyújtani.
                        természetesen felhasználták egy valamikor nagynevű és ezért drága motor nimbuszát amit meg kell fizetni rendesen de ez egy másik motor sokszorosa árban.

                        Komment


                          Termeszetesen ez a motor nem a teljesitmenyrol vagy muszaki megoldasokrol eseltleg a megbizhatosagokrol szol.Ha ezeket a kroteriumokat jellemzoket akarja a vasarlo akkor termeszetesen Japan jarmuvet kell hogy vegyen.Ez a jarmu azonkivul hogy mukodik es hasznalhato magabanhordoz egy sor olyan jellemzot emi elegge egyedi az elso a nev ,a tortenet ami hozza fuzodik ,akkor is ha ennek semmi koze a neven kivul es esetleges stilisztikai jellemzokon kivul az eredeti modellekhez.Egyebkent az exkluzivitas es az egyertelmuen magas ara ami kulonlegesse teszi.Az ara egyebkent reszben magyarazhato de aki ilyet akar annak nem azokkal a problemakkal kell szembenezni mint a nagytobbsegunknek.

                          Komment


                            Ma ebédre való hazabiciklizésem közben felvetődött: motorral? Igen gyors kajamelegítés irány a motorosműhely ,öregebbik kitol poros sisak leakaszt,forgalmi kikeres,5-pumálós rugás igéret,és indit,durván 3-hónap után....süt a nap napszemcsi lehelet bepárásít emiatt zsebre és felnyitott plexivel rajta... vigyorog ...vigyorog végre egy jó nap ! Meló után ,ha za -nem ellenkező irány lazán kényelmesen fordul haza ... ház előtt tovább még egy kicsit vigyorog és megy :még egy kicsit,száraz az út ,süt a nap ,motorozok.....
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              A címnek megfelelően! Kihasználtam a mai jó időt és mivel október óta nem volt itthon a gépem motoroztam egy igen jót. Már lassan látható jelei voltak a vashiányomnak. Így igaz a bélést bele tettem a ruhámba és a plexitet feljebb emeltem de gurultam 12 C fokban fázás nélkül Gyula és vissza / 124 km-t./ Majd csak alakul ez a nyavalyás idő. Nem én voltam az egyedüli fecske találkoztam túrázós csapattal igaz jókora gépekkel de ébred a motoros társadalom mint a természet is. Jó nézni a kissé zöldelő határt igaz annak nem hiányzik a fagy.

                              Komment


                                Remélem sokan kihasználatok a hétvégi remek idők és felébresztettétek téli álmukból a gépeket!
                                Mi egy magyar-szlovén körön voltunk.
                                Ha felénk jár valaki,igény esetén szívesen vállalok motoros túravezetést a határ menti szép utakon!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X