Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Joker ötlete a nyerő az jól tűri a napsütést és kevés vízzel elvan. Felrakás előtt befested zöldre és rászabadítod a gyerekeket pingálják ki még télen is ha látod mosolyt csal az arcodra.

    Komment


      sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      rászabadítod a gyerekeket pingálják ki még télen is ha látod mosolyt csal az arcodra.
      Az attól füg... mit rajzolnak rá

      Komment


        A tűzbab,vagy Török bab egy nagyon szép és hasznos növény,ahogy a képeket elnézegetem amit a neten találok róla,lenyűgöző látvány.Nagyon dúsra tud nőni és a termése,mint zöldbab,mint szárazbab emberi fogyasztásra alkalmas.A hátránya,hogy ezen a klímán csak egynyári növénynek tekinthető és minden évben újra kell vetni,de nagyobb ládákban is jól megvan,kellő öntözés mellett.Általában előnybe részesítem az olyan növényeket,amelyeknek a szépségen túl fogyasztható termésük van.

        Nálunk vadszőlő van a drótkerítésre futtatva,a mostani eszemmel inkább szőlőt futtatnék rá,mert annak haszna is van,a repkény,vagy borostyán meg egy útálék élősködő,burjánzó,falromboló,kiirthatatlan gaz,-igaz ez csak az én véleményem róla.

        Amennyiben úgy akarod kialakítani a térelválasztót,hogy az télen is elzárja az átlátást,akkor természetesen a növények egyike sem felel meg és más megoldásra van szükség,de gondolom télen nem rohangál senki sem gatya nélkül a teraszon,-bár ki tudja,-volt azért már ilyenre is példa.

        Üdvözlettel:Che

        Komment


          Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          még bő két hét és itt kellene lenni a fecskéknek
          Ahogy kinézek az ablakon, csak azt látom hogy minden madár dél felé tart. Na nem azért mert arra akarnak menni. Hanem mert olyan erős viharos szél tombol, hogy amelyik a kis lábaival el meri ereszteni a faágat, azonnal elsüvít délnek vagy kétszázzal
          Remélem azért visszajönnek ha eláll a szél
          Vagy úgy vannak vele ahogy én. Megunják ezt a nyomorult éghajlatot és már azon törik az agyukat hogy jobb is lenne ott délen.
          Mi is csak várjuk azt a jó időt, de nekem már egyre kevesebb a bizodalmam hogy itt még lesz valami pozitív történés. Persze, ilyen hosszú tél után pesszimista vagyok mint az állat és egszer csak fel lehet ülni a vasdisznó hátára... de akkor is unom ezt...

          Komment


            Nem tudtok valaki közeli szakembert , aki a frissen felásott udvaromra ( már 4 próbálkozás az évek során ) füvet varázsolna ?

            Komment


              Idén asszem, a nagyfokú érdeklődés ellenére is elmarad a tavasz. Vagy ezt is elsikkasztotta valaki, és most otthon ül a kertjében az összes tavasszal...
              Utoljára szerkesztve a következő által: taluga; 2018 ápr. 01, 16:43.

              Komment


                Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Megüt a guta,egy qrva ÁFOR katalógust nem lehet találni,
                Nekem valahol van egy, ha megtalálom neked adom.
                Everything is better when you decide you don't care.

                Komment


                  joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Nem tudtok valaki közeli szakembert , aki a frissen felásott udvaromra
                  Már nem merem megigérni, mert legutóbb is úgy jártunk ahogy...
                  Most tanfolyam is viszi hétvégenként az időt. Ápr. 14.-én viszont egészen biztos hogy a környéken járok. Ha neked is jó, benéznék, megnézem mekkora meló, és annak függvényében megbeszélünk valamit. Hogy hány deci pálinka/üzemórával működök stb.

                  Komment


                    Komment


                      dongos78 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Már nem merem megigérni, mert legutóbb is úgy jártunk ahogy...
                      Most tanfolyam is viszi hétvégenként az időt. Ápr. 14.-én viszont egészen biztos hogy a környéken járok. Ha neked is jó, benéznék, megnézem mekkora meló, és annak függvényében megbeszélünk valamit. Hogy hány deci pálinka/üzemórával működök stb.
                      Köszönöm , de nem lesz az késő a vetéshez ? és addig mit szórjak rá a mohásodás ellen ? oltatlan meszet ?
                      Utoljára szerkesztve a következő által: joker; 2018 ápr. 02, 20:13.

                      Komment


                        Úgy tűnik,hogy nagyon nehezen szárad fel a társaság,-mi lesz fiatalok?Moha ellen gereblye és egy kevés műgané.

                        Komment


                          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          mit szórjak rá a mohásodás ellen ?
                          Égetett mészport, vagy vasgálicot.
                          Előtte érdemes eltávolítani annyi mohát amennyit csak lehet (gereblyézéssel, gyepszellőztetővel).
                          Árnyékos, párás, nedves területen sajnos vissza fog jönni, de később is lehet vasgálicozni.
                          A vetéshez nem késő. Vetettem füvet már júniusban, augusztusban, októberben, ennek mindegy csak víz legyen elég.

                          Komment


                            Kedves kocsmalátogatók!

                            Tud valaki, valamit Kiss Attiláról (Atti69)? Már rég nem írt ide, pedig sok jó projektje van...

                            Üdvözlettel!

                            Komment





                              Sajnos nem tudok semmit,illetve annyit azért igen,hogy el lehet foglalva a kerti munkákkal,mert szeret megtermelni magának sok mindent,ami érthető is,ha egyszer már van hozzá területe.Nagyon remélem,hogy ez állhat a hallgatás mögött és nincs semmi egyéb komolynak mondható probléma.Sajnos nem tudom a telefon számát,mert egyébként érdeklődnék tőle,a hiányzás okáról.

                              Üdvözlettel:Che

                              Komment


                                Én is abban reménykedem,hogy csak serénykedik....
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X