Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Reggel olyan retkes volt a kocsi hogy a szélvédőn alig láttam ki. Még jó hogy anyám tegnap csak 2 kocsit mosott le, az enyémet nem
    (a másik kettő meg koszosabb mint előtte volt...)
    Utoljára szerkesztve a következő által: heeegany; 2018 ápr. 16, 13:25.

    Komment


      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Esett valaki másnál is ilyen saras eső?
      https://www.idokep.hu/hirek/pentek-u...aros-eso-esett

      Komment


        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Esett valaki másnál is ilyen saras eső?
        Jászberényben is esett belőle: Click image for larger version

Name:	eső 002.JPG
Views:	55
Size:	154.6 KB
ID:	211220
        Attached Files

        Komment


          Most értem haza műszakiról. Tegnap lemostam az autót csilli villi legyen.. A várakozók között minden autó ilyen volt.

          Komment


            Most MOSTAM ÉN IS LE AZ AUTÓNKAT MERT DÉLUTÁN ESETT EGY KIS ESŐ NÁLUNK / OROSHÁZÁN /. Utána én is alig láttam ki az üvegeken.

            Komment


              Most MOSTAM ÉN IS LE AZ AUTÓNKAT MERT DÉLUTÁN ESETT EGY KIS ESŐ NÁLUNK / OROSHÁZÁN /. Utána én is alig láttam ki az üvegeken.

              Komment


                Az enyém is tiszta okádás .... sz@rok bele a sivatagi homokjába , már hanyadjára b@ssza el a munkámat . Szert tettem egy gyári alu"ráf" szettre az autónál ,, most már csak a gumik átcserélését kell elvégeztetnem némi centrírozással egybevéve . Hál' istennek az új felni is megázott a délután , így tiszta szutyok minden , pedig két napig suvickoltam őket.... (egyre inkább ki nem állom afrikát) , és még harlekin katica és "zödpoloska" inváziót is jósolnak a nyárra .Hát ütsz még ?....

                Komment



                  Fiúk!

                  Nem bosszankodni ilyen csekélységeken,mi ez ahhoz a visszatérő télhez,ami most az USA egyes vidékein tombol,közel 50 cm. magas hóval,-az jobb lenne?Afrika meg Afrika,ott is emberek élnek,a napi gondjaikkal és a hozzá tartozó igen csekély örömeikkel,ami a szaporodáshoz kapcsolódó igen rövid idejű élvezetben teljesedik ki,meglehetősen átgondolatlanul,de az Ő szuverén döntéseik következményeként,csak mi viseljük a következményeit.

                  Ütés lesz még bőven,de mindezt nem Afrikának,meg a bogaraknak köszönhetjük,hanem a fogyasztói társadalomnak,melynek következménye a túltermelés,a környezetszennyezés,egyenlőre regionális háborúk,melyek azért bármely órában világháborúvá szélesedhetnek és mindez csak azért,mert az emberi egyedeknek semmi nem elég,-már jól lakott mindennel,de azért,még kell egy ez,vagy az,-bár a szemfedélen nincsen zseb,de az akarat a birtoklásra és mások megalázására határtalan.A hiúságot meg ki kell szolgálni és ehhez bőven van partner a gyártók és a kereskedők személyében.

                  Jól van ez úgy,ahogy van,mert hiába is beszélnek az okosok akármit is,-ha ők az elsők,akik figyelmen kívül hagyják a mondókájuk értelmi részét,a lényeg,hogy jusson a valaguk alá egy jó nagy terepjáró és legyen lazac az asztalon az ágyban meg egy szűz jány,az isten adta nép,-hát az meg mossa az autóját ahogy tudja,-ráadásul egyenlőre még ivóvíz minőségű vízzel,mert megteheti,-bár etikátlan.


                  Üdvözlettel:Che (A moderátorok dolga,hogy megengedik e az ilyen hangvételű írásokat,most ez jött ki belőlem,próbáltam finoman fogalmazni,de az indulatok bennem ennél sokkal erősebbek.Nem kell velem egyet érteni,én tudom mások véleményét is tisztelni,mert mindenki egy szuverén lény.)

                  Komment


                    Már majdnem, de mégsem. A vibropolírozó lelke pár másodperc után leverte a biztit. Holnapra ígérte a tekercselő !

                    Komment


                      a két vas , külön mozog ? úgy lehet rezgésszámot váltani ?

                      Komment


                        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        a két vas , külön mozog ? úgy lehet rezgésszámot váltani ?
                        Szerintem egy tengelyen van mind a kettő. No meg össz 3 vezeték megy a motorba szóval az is csak egy sima 3 fázisú motor.

                        Komment


                          Igen ! Külön elforgatható, és mind a két tengelyvégen van 2-2 db

                          Komment


                            mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Igen ! Külön elforgatható, és mind a két tengelyvégen van 2-2 db
                            Akkor tévedtem

                            Egyébként savállót is tudsz vele polírozni majd?

                            Komment


                              Mindent,még a műfogsort is,a közeg a lényeg amiben mozognak a tárgyak.

                              Komment


                                heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése

                                Akkor tévedtem

                                Egyébként savállót is tudsz vele polírozni majd?
                                Ha türelmes vagy , és terpeszbe állsz a kád fölé --- még a bohócot is kipolírozza ...

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X