Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Kis látogatás Zoliéknál fél12-kor
    ...a félreértések elkerülése érdekében pontosítok : éjjel - 1/2 12

    Komment


      joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      ...a félreértések elkerülése érdekében pontosítok : éjjel - 1/2 12
      Szerintem ez egyértelmű annak aki megnézi a képeket és látja rajta a képünket

      Komment


        "...a félreértések elkerülése érdekében pontosítok : éjjel - 1/2 12"

        Még jó! Ebéd előtt fél órával beállítani illetlenség lett volna!

        - - - Updated - - -

        heeegany eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Szerintem ez egyértelmű annak aki megnézi a képeket és látja rajta a képünket
        Zoli pont így néz ki nappal is...

        Komment


          Üdv az olvtársaknak!

          Nem találtam jobb helyet a mondandómnak vagy inkább kérdésemnek. Járt-e már valaki (rajtam kívül) úgy az elmúlt napokban, hogy ha idézetet szúrt be majd folytatta volna az írást, akkor a szavak között nem tud " szóközt" generálni, hiába üti le a "space" billentyűt? Nálam az utóbbi pár napban így működik, de csak akkor, ha idézek valakitől ! Ha önálló témát írok, semmi bajom vele...adja a szóközt rendesen.

          Komment


            nem tud „szóközt” generálni, hiába üti le a „space” billentyűt?
            igenénisazthittemidáighogyalaptopmiattvan

            Komment


              Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Üdv az olvtársaknak!

              Nem találtam jobb helyet a mondandómnak vagy inkább kérdésemnek. Járt-e már valaki (rajtam kívül) úgy az elmúlt napokban, hogy ha idézetet szúrt be majd folytatta volna az írást, akkor a szavak között nem tud " szóközt" generálni, hiába üti le a "space" billentyűt? Nálam az utóbbi pár napban így működik, de csak akkor, ha idézek valakitől ! Ha önálló témát írok, semmi bajom vele...adja a szóközt rendesen.
              Telefonon működik rendesen....

              Komment


                igenénisazthittemidáighogyalaptopmiattvan
                Nálam megy a dolog......
                "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                Komment


                  Nálam is van hiba. Vágólapra másoltam egy db szóközt, gondoltam beszúrogatom minden szó után, de csak az első után kellett, a többi után már írta.
                  Na ez pont ellenkezője a betűlevesnek, ami meg tele van szóközzel.

                  Komment


                    Egy dolog, ami mellett nem mehetünk el szó nélkül:

                    Click image for larger version

Name:	images.jpg
Views:	1
Size:	13.0 KB
ID:	150105

                    Komment


                      Egy dolog, ami mellett nem mehetünk el szó nélkül:
                      Nos! Nem is megyek el mellette!Hanem helyén kezelem a dolgot!Mondhatnám hogy kézbe veszem az ügyet amíg még lehet!A hölgyeink,lányaink,asszonyaink(kinek mi jut!)Igen-igen kifinomult érzékkel rendelkeznek e téren(is!).Nem féltem őket sem a párjukat!Volt időszak mikor e nemes fehér(?)nemű nem is létezett!Remélem gyorsan vissza jön ez ápolandó hagyomány!Még addig míg érdekelve vagyok ez ügyben!

                      Komment


                        A hétvégén itt lesznek a gyerekek,készülök a bábelőadással..Click image for larger version

Name:	csirkék.jpg
Views:	1
Size:	212.9 KB
ID:	150107

                        Komment


                          Az lesz a címe: a fogaskeréknek foga van..

                          Komment


                            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Az lesz a címe: a fogaskeréknek foga van..
                            És harapós

                            Komment


                              https://youtu.be/9K1gRTHk9C8Egy kis nosztalgia!Hiába ha az embernek ,,MOTOR"-ja van még a Mátrai szerpentin sem akadály!
                              U.I:A régi gazdája szerint annak is örülhetek majd ha úgy kitudom vinni az útra hogy tolom!
                              Utoljára szerkesztve a következő által: apacsavo; 2016 nov. 07, 17:09. Oka: Egy kis nagyzolás!

                              Komment


                                Pihenésképpen Trophit cseszegettem hogy hajlandó legyen jó lenni.

                                - - - Updated - - -

                                Click image for larger version

Name:	kalos fehér.jpg
Views:	1
Size:	201.0 KB
ID:	150151 Előgyujtás 15mm, vezetékek összecserélve,elkötve. Csavarok a fékkaroknál hiányoznak. Stb.. Eszembe jutott Máté..és örültem Többek között ezért is van munkám..

                                - - - Updated - - -

                                Félreértések elkerülése végett, Máté jó értelemben jutott eszembe,azért mert Ő is alaposan szeret dolgozni. S a vége mindig az,ha eredményt akarunk meg kell csinálni normálisan.

                                - - - Updated - - -

                                Így utólag megnézve a képet,az derül ki....hogy milyen ügyes és hajlékony vagyok hogy így tudok dolgozgatni..

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X