Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Bocs én biztos egy maradi vagyok de nekem sincs" f. bukkom" mert én egy mosatlan oldalnak tartom pont az előbb említettek miatt. Ott nagyon vegyes a hozzászólók társasága itt szerencsére tudjuk kezelni az ide tévedt Tévelygőket! Milyen is a mosatlan?, nálunk szennyes!

    Komment


      Bocs én biztos egy maradi vagyok de nekem sincs „f. bukkom”
      Szép dolog az önkritika!Még ha csak minimális is!Kedves Barátom nagyon szolidan fogalmazod meg a dolgot!Nekem van Facem és nincs vele semmi gondom!Ahol úgy nyílvánulnak meg azt rögtön törlöm is!Ezzel szemben nálunk ez nem olyan egyszerű!Ami ugye az állampolgári jogaimat is érintheti!Nem találkoztam még olyan oldallal ahonnan nem tudok kilépni ha akarok csak külön kéréshalmaz után.De ez már csak így van!Rengeteg információt lehet össze csipegetni ha ügyesen használod a Facebookot!

      Komment


        Bocs én biztos egy maradi vagyok de nekem sincs „f. bukkom” mert én egy mosatlan oldalnak tartom pont az előbb említettek miatt.
        Nem baj az, legalább a munkáltatód nem tud meg rólad semmit azon kívül amit elmondasz . Mai világba áldás szerintem ha a neten nem lehet megtalálni pusztán a neved alapján .

        Komment


          Majd a Mydiskfix programmal megcsinálod, amit a videóban mutatnak.
          Köszi, ez jó lesz!


          Mai világba áldás szerintem ha a neten nem lehet megtalálni pusztán a neved alapján.
          Bizony-bizony! Már alapból mindenki ott keres és akar képet alkotni rólad...számomra visszataszító. Amúgy állítólag Ámérikába mán ciki a fáce...

          Komment


            Olyan érzésem volt délután mint ha a sündisznóbőr kabátot fordítva vettem volna fel.. pedig csak egy órát nyomtam drótkorong mellett. négy réteg ruhát összefogott rajtam a drót. Ha valaki ilyesmire vetemedne,szemüveg nélkül NE tegye!

            Komment


              Üdv a klubban , jövőre én is megint megtapasztalhatom amikor az ifjonc(robesz) kipuffjáról majd vakarom le a rozsdát...

              Nem ismer valamelyikőtök Győr környékén egy normális asztalos szakembert? Egy egyszerű ajtós szekrényt kéne összeállítani mert a bútorüzletekben nem nagyon láttam olyan méretben ami kéne(35cm mély, 78cm széles, magasság ~55cm), vagy csak rossz helyen kerestem....

              Komment


                Én javaslom az arcvédő használatát is mert a szemüveg kicsit kevés lehet. Elég ramaty minőségűek ezek a korongok meg egy vastagabb kesztyű a ruha mellett. A környékünkről pedig ilyenkor el kell paterolni a "bámészkodót".

                Komment


                  Ha valaki ilyesmire vetemedne,szemüveg nélkül NE tegye!
                  Én épp ezért, kizárólag fonott fazékkorongot használok !

                  - - - Updated - - -

                  Nem ismer valamelyikőtök Győr környékén egy normális asztalos szakembert?
                  Bemész a bútorlap szabászatba, elmondod mit szeretnél, és leszabva ,lefóliázva, kivetőpánt kimarózva, eléd teszik. Csak össze
                  kell csavaroznod, vagy csapolnod.

                  Komment


                    A méretekről a forgácslap vastagságot számold le a tetőnél és a fenéknél. Rázáródó ajtónál az ajtó méreteiből le kell venni oldalanként 3mm-t. Belezáródónál jobb az 5mm. A farostlemez hátfal merevít, azt ne hagyd ki(5mm vastag)
                    . A lábazatnak 10-15cm nek kell lenni. Egy ilyen lapbutort összetiplizni egy délután gyakorlat nélkül is. Jah a tető 1mm rel lentebben van mint az oldalfalak teteje.
                    "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                    "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                    Komment


                      Ha valaki ilyesmire vetemedne,szemüveg nélkül NE tegye!
                      Én épp ezért, kizárólag fonott fazékkorongot használok !
                      Akkor,had fokozzam:én ráadásul a drótvédő karikát három pötty hegesztéssel hozzá csípem az agyrészhez mert komolyabb tarhelésnél lefordul a helyéről,mikor lekopik a drót,akkor lecsiszolom,leszedem a karimát és új életet kezd a korong.
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        n épp ezért, kizárólag fonott fazékkorongot használok !
                        Az valamiért nem vált be,nem hozza le úgy a rozsdát és a festéket.

                        - - - Updated - - -

                        Elég ramaty minőségűek
                        Ja... le akartam venni flexről...körbefordul a drót az agyban.

                        Komment


                          wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          A méretekről a forgácslap vastagságot számold le a tetőnél és a fenéknél. Rázáródó ajtónál az ajtó méreteiből le kell venni oldalanként 3mm-t. Belezáródónál jobb az 5mm. A farostlemez hátfal merevít, azt ne hagyd ki(5mm vastag)
                          . A lábazatnak 10-15cm nek kell lenni. Egy ilyen lapbutort összetiplizni egy délután gyakorlat nélkül is. Jah a tető 1mm rel lentebben van mint az oldalfalak teteje.
                          Lábazat nem kell, egy másik szekrény tetejére lesz "rádobva" .

                          Komment


                            Akkor,had fokozzam:
                            Te tényleg tudod fokozni...

                            Komment


                              Ettől a projekttől azért leesett az állam. Milyen drága csempe lehetett, ahol ennyi munka és beleölt pénz megérte. És ha ilyen drága volt, miért rakatta le Mekkmesterrel?

                              Hogyan tudom eltávolítani a csemperagasztót a bontott csempéről?

                              Komment


                                , miért rakatta le Mekkmesterrel?
                                ....ja!A mekk mesterkedés az nálunk széles körben elterjedt hivatás!Én is szoktam!De csak kizárólag magamnak!!!!Nem szeretném hírbe hozni a bakterházat!Ime néhány saját ,,Meki"!A nejem szólt hogy konyha bútort szeretnék neki csinálni!!!...aztán váltig erőssködött hogy ne rakjam le a padlólapot....legfeljebb próbáljam ki tudom-e!!...ha már annyira akarom!(Mondhattam volna hogy akarja a rosseb!Na de lehet hogy csúnyán nézett volna rám!)...hát megpróbáltam!Mire rájöttem hogy nem tudom addigra elfogyott a terület!De számtalan ilyen akad!Szóltak hogy ki szeretném takarítani a padlást!!!Erre befóliáztam és be gipszkartonoztam!Vagy....jó lenne egy picike előtető a bejárat fölé.......és készítettem egyet.Természetesen csak is önkéntes alapon!.........etc...etc...!Bontsd már le azt a randa sütögetőt a teraszról!!!...valamit nem tudnál ezzel a fallal kezdeni?........és nincs megállás!!!Megy a ,,mekizés" ezerrel!!!Pedig de utálok dolgozni!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X