Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Az alkohol fogyasztás további mellékhatása a csontlágyulás, és a szemek összekócolódása...
    "ebben" az állapotban már perfekt beszél az ember minden nyelven, de főleg Olaszul...(furcsamód, mindenki érti )

    Komment


      Már csak keveset keveset kell várni.. olcsó lesz a Német veterán mkp...

      Komment


        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        olcsó lesz a Német veterán mkp...
        MIért is ???????
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          Merkel néni letöri az árakat. A Hyde parkba illő téma,de ott sem merem olyan durván leírni mint ahogyan gondolom.

          Komment


            Azért próbáld meg....hátha!?

            Komment


              Fergusson eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Azért próbáld meg....hátha!?
              Tudod Te.. Majd talán egyszer kiírom.

              Komment


                Mai nap (többek között) kerestem egy kis kompressziót.. De csak azt találtam miért nincs. A hengert majd lehúzom holnnap,lehet gyűrű sincs rajta. Vagy ha van is,olyan mint ha nem lenne. cca 1mm rés a hengerfalnál..

                Komment


                  Komment


                    Legszivesebben ide a kocsmába írogatok, mert életem jó részét kocsmában töltöttem igen kellemesen.. A pult azon oldalán álltam,ahol kevesebb a hely. Haladtam a Pannóniával,Horexel,R35 BmW-vel, de a saját autó projekttel is. Most nemrég értem haza,autóalkatrészeket vettem a Scudóhoz,holnao húzós napom lesz jó sok rohangálással,de megpróbálok képeket tölteni a haladásról ( Pannónia TLB). A saját motor persze háttérben,mert élni is kell,de azért lassan az is halad.. ha egy összefoglalóban közlésre alkalmas állapotba kerül.. akkor persze megosztom.

                    Komment


                      Ismeri valaki esetleg Csanádi Tibort a Csepelest Budakesziről ?

                      Komment


                        Ismeretlen mester alkotása. Az ilyen apróságok miatt a gyorsmunka kissé elhúzódik.

                        Komment


                          Dógozhat a "fogtechnikus " ...... , a kúpkeréken meglehetősen vásottak , sőt hiányosak a fogak . Ívelt fogazat ??? vagy egyszerű ferde ? , de legalább nem globoid ...
                          Van aki tud másikat ? Van aki tud másikat csinálni ? Ebbe nem olajnak kéne lenni ?

                          Komment


                            Sajn globoid, különben már hétfőn kész lenne. Van aki tud másikat csinálni..csak nem tudom ki,hol,mennyiért. Bár egy helyet ismerek a közelben,de ott húsz éve úgy megijesztettek hogy oda nem megyek. Elindítottam már a kutatást,szerencsére nem egy ritka tipus..van remény.

                            Komment


                              Az az érdekes,a tányérkeréken nincs nyoma, a fogak között és a fedlapon vaspuding van... szemcsék nélküli krém. Lehet utángyártás olyan anyagból amit el lehet szopogatni..

                              Komment


                                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ismeretlen mester alkotása. Az ilyen apróságok miatt a gyorsmunka kissé elhúzódik.
                                Jó jó de hogy van az hogy az egyik dörzshajtáshoz való kúpkerék a másikon meg fogak vannak ?


                                Ismerős nincs valahol aki meg tudná mérni az anyagok keménységét? Valahogy kíváncsi lennék rá hogy mi közöttük a különbség. A kicsi fogaskeréknek kellene valamivel jobb anyagból lennie, elvégre az pörög többet. Nem pedig fordítva(bár ha a nagy lenne ennyire szarból akkor az lenne teljesen lekopva)
                                Utoljára szerkesztve a következő által: heeegany; 2017 okt. 27, 19:02.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X