Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Gratulálok emunak az 1000. hozzászólása alkalmából !
    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Szárazon?

    Az idő passzol?
    Majd Kesziben pótoljuk.
    Kéretik elnézni hogy nem vagyok egy grafomán, így mire bepötyögnék valamit már meg is gondolom!

    Komment


      Jól van az Emu,-te így vagy jó ahogy vagy.Kesziben azért a pótlással vigyázzunk,nincs közöttünk akkora harag,hogy annyira békülni kelljen,mint legutóbb!

      Komment


        Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        vigyázzunk,nincs közöttünk akkora harag,
        Korán van még... Nyárig történhetnek dolgok ha elég nyitottak vagyunk.

        Komment


          Más projekt: betettem a váltót a donor blokkból,de nem úgy működött ahogyan elvárható lett volna.... persze közben rájöttem miért gyalázta meg a villát...

          Komment


            Aki előzőleg javította,felcserélte a fogaskerekeket. Most helyükön vannak,majd holnap este fojtatom. Nappal festegetek a természetes fénynél, van még kb 300 festendő alkatrész.

            Komment


              Ilyen volt, s ilyen lett felhegesztés köszörülés után. Frissen összeszerelve már a helyén van. Tudom nem tökéletes,de én sem vagyok az.. Pár próbakörre mindenképp alkalmas,amíg nem lesz másik.

              Komment


                Így képen szrabbul néz ki mint a valóságban..

                Komment


                  Tegyél be valami átfaragott bontós difiből való kerékpárt, mert ha ez törik, akkor szétnyomja a hajtóműházat.

                  Komment


                    CZsolti eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    valami átfaragott bontós difiből való kerékpárt
                    Többe lenne mint amit ér. Vagy legalább kiadná az utángyártott árát. Törni nem fog (gyenge és lassú ) Gyenge láncszem a fogak anyaga. Kötött a lehetőség.. kevesebből javítom az egészet mint az a pár kerék (persze szivesebben a jó alkatrész mellett döntenék) Mellesleg a hajtásház is törött,hegesztett.

                    Komment




                      Szervusz Atti!

                      Valószínű nem lesz hosszú életű és a tányérkeréken is kifejti jótékony hatását,bár annak már úgy gondolom mindegy.Sajnos az ember sokszor rákényszerül akármilyen okokból is a "szükség törvényt bont" megoldásokra.

                      Üdvözlettel:Che

                      Komment


                        csak táttom a szám - de végül is megírta az igazat : csak pár próbakör ...

                        de tényleg , ügyes(ek) vagy(tok ) !

                        Komment


                          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          mindenképp alkalmas,amíg nem lesz másik.
                          Egészen jó a festett felfekvése a csorbák ellenére.

                          Egyenes fogazást viszonylag olcsón sok helyen késítenek,ha nem napi használathoz és csúcsteljesítményhez kell:az is tartós megoldás lenne!
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            Egyébként ha valaki kérdezné..azt tanácsolnám ne csináljon ilyen hülyeséget,be kell szerezni egy jót. Én csak azért vagyok "bátor" mert Aro 4x4 terepváltóban már hegesztettem fogakat,és évekig bírta sárban. A jelen szerkezet hibájának oka: hibásan szerelt kúpkerék ami mozgott előre-hátra. Ez most kiküszöbölve,bizakodó vagyok. Így íves fogazásnál nagyobb a kapcsolódási felület,jobban eloszlik a terhelés.

                            Komment


                              OK. nem mindegy milyen pálcával lett felrakva , de valahogy nem bíznék benne , hogy 30 Km-nél messzebb el merjek indulni ....mégiscsak lágy az egész ! Valószínű zajos is .
                              Kicsit kisebb , kicsit sárgább , kicsit savanyúbb , de a mienk ... ugye Virág elvtárs .

                              Komment


                                Én csak ámulok-bámulok.
                                Everything is better when you decide you don't care.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X