Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Tegnap túrtam ! + némi érdekesség !

    Komment


      Rossz látni hogy ilyen érték szabad ég alatt porlad
      Pedig szép az a busz, kellőképpen fanatikus és elszánt emberek még csodát is művelhetnének vele.

      Komment


        Nekem meg tegnap tönkrement a kis festékszóró pisztolyom ...... esetleg cserélnék egyre .... ezek azért jutottak eszembe , mert olyan lelkesen témáztatok ezekről . De ha nincs is itt rá érdeklődő , abban segítsetek , hogy mennyiért hirdessem meg .

        Komment


          mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Tegnap túrtam ! + némi érdekesség !
          Össze jött a Trabi ?? -fasza !!!!

          Komment


            Látom Gyuri Lelet mentés volt! Gratula igaz a mondás " Türelem rózsát terem " jelen esetben igaz kissé sántít mert Trabi lett belőle ezek szerin t!

            Komment


              Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Végül is csak tipp volt. A portalanításon kívül más nyúlkálás nem volt amióta itt van. Én maximum biztosítékot cserélek ezekben. Elvileg a mozgómagos része érintetlen is lehet. Akitől jött valószínűleg megunta a tárolást, mert használni meg nem tudta. Jó ideje nem szól.

              zahi eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Vagyis arra célzol , hogy beszéljem meg vele hogy bírja szóra a 422 -est , és egyeztessünk egy időpontot ?????



              Mindenképpen, de talán csak tavasszal tudnék felétek menni. Még jó lenne az AR 602-t is feltámasztani, és ha megoldható van még pár egyszerűbb, talán könnyen javítható(szerintem) készülék is(115 A, 140 A, 228 A). Azok közül is vinnék egyet, és a kocsiba is beférne a két nagydarab mellé
              OK , ha gondolod küldöm a tel.számom privátban (?) ... a tavasz valószínűbb időpont a sejtésem szerint is . telefonon egyeztetünk ...

              Komment


                joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                abban segítsetek , hogy mennyiért hirdessem meg .

                ​​ ​​ ​​ ​​ ​​
                5 képek
                - A VT (videoton , korábban vadásztölténygyár...) szimfónia de luxe egy a , már a '60-as években nagy tömegben gyártott , KH, RH és OIRT URH -ra hangolt(egyszerűsített , így tudta tartani az árhivatal által megállapított fogyasztói árat ... ) nem túl sikeres , és eltalált készülék . Így sajnos az ára állapottól függően alacsony : kb 1000-5000 Ft közötti összegre taksálnám , de ez függ attól is , hogy neten vagy piacon kerül áruba bocsájtásra .
                - A másik készüléket csak saccolni tudom ,remélem nem tévedek ... szerintem ez egy - közel utolsó szériás - Melodija Super nevű bolgár , vagy Jugoszláv készülék , az M10-utódja , vagy megfelelője .(Hasonló Bolgár készülékek Pl : Szófia , Budapest , Melódia ...) Eredetileg az ORION licence alapjaira fejlesztett készülék ,(csakúgy mint a Kosutnjak ) KH , HH, és két osztott RH -ra hangolt készülék ,mind tulajdonságaiban illetve minőségében jobbnak mondható az előzőnél . A magyarországi , - főleg magyar készülékeket előtérbe helyező - gyüjtők körében nem túl népszerű , de nem is túl gyakori . Úgy vélem úgy 2000-7000 Ft körül lehet megszabadulni tőle, állapottól függően .
                Természetesen ezek az árak a saját tapasztalataimon alapulnak , nem kell 100 % -ban elfogadni őket ,illetve semmiféle vita , vagy hivatkozás alapját nem képviselhetik !

                Komment


                  Köszönöm , látom ebből nem lesz pisztoly

                  Komment


                    Ünnepek alatt a szabadidőmben kézimunkáztam.. Igaz matyó minta nincs benne csak munkaóra. Magamhoz képest is rekord idő alatt végeztem.. kb hat nap rendesen kitőltve.

                    Komment


                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Látszik a sok munka! Nem szeretem az alapozót.

                      Milyen színű lesz?

                      Egyébként megérdemelne egy külön oldalt:és a saját munkákat oda lehetne beírni!
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Milyen színű lesz?
                        Ez már az, un sivatagi homok szin.

                        Komment


                          ...........................................................Egészségedre!!

                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Egészségedre!!
                            Kőszi Neked is

                            Komment


                              Mindenkinek eredményekben gazdag , békés , boldog új esztendőt kivánok !!!

                              Komment


                                Muszáj elmondanom !!! Ma rábuktam a netre, mert üveggyöngyöt, és üvegszemcsét kerestem szóráshoz. Felhívtam egy közeli forgalmazót, és elmondtam mit, és mihez keresek. Már a telefonon felajánlotta, hogy kapok mintaanyagot próbához. El is mentem hozzá, ahol is 2x 25 kg különböző szemcsenagyságú szóróanyagot kaptam INGYÉRT kipróbálásra !!! Csak azért nem írom ki anevét,( bár megérdemelné ) mert nem szeretném hogy valaki visszaéljen a jóindulatával. Természetesen privátban megadom az elérhetőséget az aktív tagoknak !!

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X