Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Beagle eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Próbálom a 251-es papírjait megszerezni,
    Szurkolok. Ha a 125-öst eladnád,érdekelne.

    Komment


      Két napja irtották a szúnyogokat.. Most valamiért olyan érzésem van.. kétszer annyian vannak,s kétszer akkorák.. Este.. mint valami madár úgy közlekedek az udvaron (jár a kezem rendesen) s görnyedek a szúnyogok súlya alatt. Tervbe volt a fénykép,de holnap megpróbálom pótolni.. Ezek az óriás dögök akkorát harapnak mint a krokodil.

      Komment


        Reménykedtem.. de holnap vennem kell szúnyogriasztót a csirkék tarajára.. Az Orpika elkotlott.. mentem tojásért kb 100km-t, s fizettem /db 250Ft-tot. Már csak a fele van a tojásoknak.. szorgalmas de nagyon mulya kotlós..

        Komment


          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Két napja irtották a szúnyogokat.. Most valamiért olyan érzésem van.. kétszer annyian vannak,
          Elvileg olyan biológiai szerrel védekeznek, ami csak a szúnyoglárvákat pusztítja el. Tehát a hatását később fogjuk érezni. És valóban, ha nem szaladsz egyfolytában hadonászva, akkor elevenen falnak fel. Minap fűkaszával dolgoztam, hát mit mondjak, cipóra dagasztották a vállamat, karomat a rohadtak!
          Tény hogy idén borzasztó sok van mindenből. Szúnyog, levéltetű, darázs stb...

          Komment


            Bejöttem kvzni.dolgozni nem tudok normálisan miattuk. Mire fixálok egy csavart,kétszer leteszem a szerszámot hogy csapjak egyet. Most befújtam a helységet,mire kimegyek kiszellőzik. A sok belvizes folt a környéken jó tenyészhely volt nekik,remélem valóban lesz hatása az irtásnak.

            Komment


              Nálunk is repkedett az ünnep előtt a szúnyog bombázó de énszerintem is annyit ér mint ha szentelt vízzel locsolnám őket. Még nagyobbak és többen vannak mint előtte. Ez is egy jó üzlet ez a túlzott védelem, még a végén örökbe kell fogadni őket!!

              Komment


                a hangyák , viszont nem szeretik a porcukor+sütőpor kombinációt .....ar
                éb költöztek 2 métert...

                Komment


                  Szervusztok!

                  A szúnyog ellen nekünk nagyon bevált az AUTÁN nevű kófic,amit magunkra kell kenni és a szúnyog,légy elkerül bennünket.Olyan tejszerű és tejföl sűrűségű pumpás akármi,eredetileg,valaha a Német juhász fülét kentük vele,mert állandóan kikezdték a legyek,de ahogy elkezdtük alkalmazni a légycsípés elmaradt,-illatra sem kellemetlen,de úgy emlékszem Tiszakeszin,már egy pár embert kezeltünk vele és jobb lett nekik.Elég kiadós is,egy flakonnal el vagyunk egy-két szezont,-nem kell fürödni benne,csak szép vékonyan megkenni a szabadon lévő testrészeket,-persze a nudistáknál több fogy belőle.

                  Üdvözlettel:Che

                  Komment


                    Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    z AUTÁN nevű kófic,
                    Ezt leírom a naptáramba.. Anno németjuhász Gizi nevű kutyám fülét én is kennegettem. Azok a legyek viszont fájdalmasan csíptek. Nagyon hasonlóak a házilégyhez,de nem azok.

                    Komment


                      joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      költöztek 2 métert...
                      Ha szorgalmas vagy,a telet már a szomszédban töltik.

                      Komment


                        Meghallgattam a kis ETZ-t. Nem vlt nagy véleményem a ts 125-ös MZ- k miatt erről 1/8-ad literesről. Viszonnt... a két gépet összehasonlítva.. mintha a svajci óra hangját hasonlítanánk a betonkeverőhöz.. Pedig hallom,hogy fúratnom kell.

                        Komment


                          joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          nem szeretik a porcukor+sütőpor kombinációt
                          Én porcukor + bórax kombinációt hallottam !

                          Komment


                            Nálam vakond van.. Nem egy-kettő... sok. Megkérdeztem a helyieket,hogy mit csináljak.. Egyszerű válasz: semmit.. Tehát a szép zöld gyep.az nálam álom marad.. Esetleg a föld alatt is kerítés 1,5m mélyen.

                            Komment


                              Bocs az érintettektől s véleményemért. Azonkívül az MZ típusokat (azon belül is) a legjobb szoc gépeknek tartom. A Ts csörögve,zörögve is képes megkerülni a földet.

                              Komment


                                Még gyerekkoromban Anyám ricinus magokat dugdosott a vakond túrásba és akkor azok elpályáztak a területről.Azóta sem láttam ricinus magot,amely kinézetre egy nagyobb babszemre hasonlít,hogy honnan szerezték be az máig rejtély előttem.A veteményesben nálunk is dolgoznak a vakondok,de én nem bántom őket,mert minden van valamiért,-úgy vélem a kár mellett hasznot is hajtanak.

                                Üdvözlettel:Che

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X