Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Melyik szupermarket kérte hogy fujjad bele az éielmiszer reklámját?
    Önszántamból tettem.. a madaras és filléres bolt papírjait használtam. A mögötte lévő tartályra a próbát fújtam egy rétegben. Most levéve a maszkolást,visszacsiszolva az éleket... vihető.

    Komment


      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      . A mögötte lévő tartályra a próbát fújtam egy rétegben.
      Valaki tényleg ráér...............


      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        Valaki tényleg ráér...............
        Ja.... Az a tartály hmm... az meg a Tiéd.. csak még van rajt kis igazítani való. De egyszercsak hipp-hopp kész lessz. Betéttel,csíkkal +ami szemnek szájnak ingere..

        Komment


          Ird meg a festékek adatait,mert csak nem fogtam bele ,nem szeretném,ha más árnyalatok lennének.Újra kell csiszolnom a batyut már rozsdál.......
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            festékek adatait,mert csak nem fogtam bele
            Nem tudom... Naspolya utcából.... jött. De majd nyomozok. Az ezüst az 402 metál. De mi a batyu?

            Komment


              Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              De mi a batyu?
              Váz, ,dobozok ,telók,betétesek:lengőkar,sárvédők.Legjobban a technológia kellene...A fémre mivel,mekkora adaggal kell kezdeni ,kitt,alapozó,töltőalapozó,mivel,mely rétegnél kell csiszolni,finomság,száraz,vizes...???
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                .Legjobban a technológia kellene...
                Ok... Viszont ez attól függ.. hogy mily anyagokhoz férsz hozzá.. a tecknológia az anyagoktól függ. Pl: a washprimerek nem minden kittel barátságosak,csak plussz alap után kittelhetők. Ma a legtöbb kitt fémfelütre kenhető.. Mielőtt belebonyolódnánk.. Küldök neked 2k alapzót amivel elindulhatsz. + ezüstöt+pirosat a csíknak. A hetem húzós lesz,de jöv héten a tartályon mutatom a techet lépésenként.

                Komment


                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  A hetem húzós lesz,
                  Nekem a következő is.Tegnap lepakoltam a 45kilős sujokat egy gépről,kiszedtem 26 db berohadt csavart másfél méteres hoszabbítóval ,volt 24 anya amelyik megszakadt..én is
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Tegnap lepakoltam a 45kilős sujokat egy gépről,kiszedtem 26 db berohadt csavart másfél méteres hoszabbítóval ,volt 24 anya amelyik megszakadt..én is
                    Nem piskóta, nagybátyám megoldása a berohadt csavarra a lángvágó. Jól felhevíti majd amikor már nem izzik megint megpróbálja kitekerni.... Utána nem tudom mi jön ha úgy se megy, én le szoktam nyisszantani/fúrni a csavar fejét(mivel nincs lángvágóm) ha tudom hogy marad elég szára amit meg tudok fogni miután lejött az alkatrész.

                    Komment


                      Az a kettes számú megoldás,először nagykalapács,ha hozzá lehet férni,hidegen fejre ütve nyúlik a fém(melegen zömül)ha tud nyúlni a rezgéstől, kencéktől,megmozdul,ha nem akkor melegít,a hőtől kitágul,mikor lehül összehúzódik legtöbbször segít.Itt századokról-tizedekről beszélünk...este D50m/m csapszegcsalogatás volt nagy-lehúzó,lángvágó közepes (2-kilós kőtörő..nem bírom már./Kb tíz éve ekevázat egyengettem... ötvenkilós kovácsüllőmet használva kalapácsnak,lehet nem is én voltam?/... ) talán megmozdult kettő van,ez a könnyebb:majd ma
                      Utoljára szerkesztve a következő által: mátéapu; 2020 ápr. 21, 04:48.
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        Szervusztok!

                        A témához,-jót szokott még tenni ha vízben áztatjuk,ha a méreteinél fogva lehetséges.Az áztatás előtt,ha az anya eldobós is lehet,a laptávokat szembeni rátartással 60 fokonként megkalapálni,míg körbe nem érünk,vagy vágóval a csavar hossztengelyével szemben 120 fokra bevágni mind a két oldalon.

                        A lángvágós megoldást nagyon költségesnek találom a mai palack cserélős árak miatt,talán a propán-bután olcsóbb és a célnak az is megfelel.

                        Üdvözlettel:Che

                        Komment


                          Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          jöv héten a tartályon mutatom a techet lépésenként.
                          Nyilvánosan természetesen !

                          Komment


                            Che eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            propán-bután olcsóbb és a célnak az is megfelel.
                            Igaz de nem felel meg lassú emiatt ott is melegít ahol nem kell (a lassúsága miatt nem olcsó,tőbb kell belőle)Ma kijöttek a csapok... esztergált d-36 menetes csavarral ,kétkilós kalapáccsal,egy méter hosszabbítóval és gazda segítséggel..Erzsike ma látott egy fecskét.......örülök és fáradt vagyok............................
                            "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                            Komment


                              mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              örülök és fáradt vagyok
                              Ha a fáradság az örömmel jár együtt, nos az a legjobb párosítás!

                              Komment


                                mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Nyilvánosan természetesen !
                                Persze hogy igen.. lépésenként illusztrálva magyarázattal.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X