Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jújj ez már elemcserére gyúr,mikor már kifelé eszi az anyagot csak eltakarni tudod.Ha tologatod a javítást megeszi az oszlopokat is.
    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

    Komment


      Sajnos igen de egyelőre nem fér bele . Szépen ki lettek vágva és 1-es horgyanyzott lemezzel kipótolva. (az ajtóívbe valót kész élvezet volt megcsinálni.) A küszöbhöz már volt hozzányúlva, valószínűleg kimaradhatott az üregvédő azért indult meg ennyira....

      Komment


        Jó napot!
        Akadna valamerre Kistarcsától nem távol, olyan elvetemült autókaroszériás aki erősen rohadt alváz nyúlvány javítást bevállalna?
        Mitsu Galant két hátsó nyúlványnak nevezett rész
        Ez egy U profil ami a fenéklemeztöl kezdődik és görbülve a hátsó torony táján fejeződik be. A gond, hogy oda támaszkodik az a lengőkar ami végül is vonszolja a hátsó kereket. Akár kazánlemez vagy más durvább megoldás is megfelelne, mert van rajta 2 év vizsga

        Lehet hogy érdemesebb lenne valami ócsó autót venni, ezt főleg az egészségem miatt tartanám meg, de ezt nem részletezném

        Komment


          horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Akadna valamerre Kistarcsától nem távol, olyan elvetemült autókaroszériás aki erősen rohadt alváz nyúlvány javítást bevállalna?
          Arrafelé csak egyet ismerek (nagybátyám, kb 50 km ahogy elnézem), hogy bevállalná-e abba nem vagyok biztos. Sajnos karosszéria javítás az egy nyúl üreg aminek a mélysége csak akkor derül ki amikor már nyakig benne vagy. Piaci helyzet miatt nem nagyon megy bele semmibe ami úgy néz ki hogy egy munkaóra temető lesz, és nem azért mert nem tudja megcsinálni hanem mert egyszerűen nem fogják kifizetni neki ha kiszámlázza. És még így is van olyan hogy bizony belenyúl a darázsfészekbe.....

          Komment


            Na elnyelt minden a topik
            A lényeg hogy jópár öreg autót hegesztettem anno, sajátomat és haverokét is, de akkor volt műhely, aparát és energia
            Fotot a rohadásrol nemrakok be, mert mindenki felhördülne a rémségtöl
            Katalogus képem viszont van
            https://zinref.ru/avtomobili/Mitsubi...nglish/006.htm
            A 21-es rész ami rohadt nálam
            Benzintank, szőnyegek, hátsó ülések ki és akna vagy csápos emelő nélkül nem menne

            Egy öreg Susukira tellene, ami ccm-re olcsó átirás de klimás és automata. Le kellene elkudni 3-350ezerre.
            Hogy férnék el benne nem tudom
            Azért kéredezz rá nagybátyádnál hátha...

            Komment


              Van egy kis összetűzés öregem meg nagynéném között perpill, nagynénémet ismerve jobban jársz ha nem én kérdezek rá...
              Click image for larger version

Name:	FB_IMG_1631304426416.jpg
Views:	0
Size:	0
ID:	228598
              Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2021 szept. 11, 14:31.

              Komment


                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                jobban jársz ha nem én kérdezek rá..
                Hát én?

                Linkre nekem üres oldal jön be
                Hívtam a jó havert hogy mi a helyzet. Nem vagyok elfelejtve , majd jön és megnézi
                Május vége óta jön
                Nem tudom mi lesz, de elkeserit

                Ma beültem a szomszéd hölgy öreg Suzukijába, próba hogy férek el
                Háááát, eléggé guggolós a 190cm-hez. Igaz hogy 90%-ban csak itt a falu/városban használnám
                De nem akarom eldobni a Galantot!

                Komment


                  horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Hát én?

                  Linkre nekem üres oldal jön be
                  Te nyugodtan hívd fel, jobb is mert pontosabban le tudod írni miről van szó. Itt a kép újra:
                  Click image for larger version

Name:	FB_IMG_1631304426416.jpg
Views:	185
Size:	65.6 KB
ID:	228602

                  Komment


                    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Itt a kép újra:
                    Köszi!
                    Adott esetben felhívom. Előre tudom hogy "látni kell" és meg is értem ezt
                    A másik gondom, hogy nehezen lesz, hanetán elvállalja, aki haza hoz

                    Komment


                      horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A másik gondom, hogy nehezen lesz, hanetán elvállalja, aki haza hoz
                      Ha nem okoz gondot egy kicsit hosszabb séta (~1km) van vasútállomás a faluba.

                      Komment


                        jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ha nem okoz gondot egy kicsit hosszabb séta
                        Sajnos gond
                        Igy 4szemközt mondom csak
                        tavaly érszűkület miatt műtötték a lábam és szarabb lett, 30-50m a járástávolság de az is inkább bottal vagy bevásárló kocsival
                        A másik a pánikbetegség aminek egyik tünete az agorafóbia. Elmegyek én bárhova autóval, vagy korábban motorral, de ha gyalog akkor "belehalok"
                        Szoval ezért kell megszerveznem a dolgot

                        Ajánlanak most egy Coltot. Vezettem egy darabig olyat is. Szervizes vizsgáztatta, ismeri, öregúr meghalt és hagyatéki eljárás
                        Ki tudja mire lesz az autó eladó és mennyiért
                        A Colt egy kis autó és a Galantba is úgy kell beemelnem a bal lábam, de legalább automata váltós és a lábam igencsak "inog".
                        Ez utóbbi egy kényelmes nyugágy lenne ha a rohadt rozsda azon a pár 10-30 centin nem zabálta volna meg,
                        Köszönöm, nincs elfelejtve a projekt, de hogy mi lesz belőle nem tudom

                        Komment


                          horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Igy 4szemközt mondom csak
                          Juj, az nem jó . Nekem is mennem kell(ene) kontrollra a pajzsmirigyem miatt. Illetve házidokihoz mert mintha éreznék valamit a nyakamon aminek nem kéne ott lennie....

                          Komment


                            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            kontrollra a pajzsmirigyem miatt.
                            Az is egy alattomos szarság! Még biopsziáig is eljutottam vele, aztán semmi
                            Most megint gyanakodfott a körzeti, T3-T4 jó TSH mégis alúlműködik. Hagyjuk inkább, mondtam.

                            Komment


                              horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              Még biopsziáig is eljutottam vele, aztán semmi
                              Én eljutottam késig sajna, nem rosszindulatú göböm volt de a mérete miatt jobbnak látták kiszedni.

                              Komment


                                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Én eljutottam késig sajna, nem rosszindulatú göböm volt de a mérete miatt jobbnak látták kiszedni.
                                Baloldal 100% jobb oldal 75% ment a kukába.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X