Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Viszont már nem rozsdás, amit csiszolgattál!
    Igen,de legalább fényképezgethettem volna olyan csodákat miket világ szinten is csak páran láttak.

    Komment


      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      olyan csodákat miket világ szinten is csak páran láttak.
      És nincs mivel! Itt vagyok a világ egyik végén tudatlanul és nem vagy képes ellátni infóval?????
      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

      Komment


        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
        és nem vagy képes ellátni infóval?????
        Csak mondani tudom.. talán volt kint WMB,meg pár prototipus Csepel (négyütemű is) lemaradtam.. Töltsünk egy évet békében,s talán jövőre.

        Komment


          Horex nagyon csendben van........
          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

          Komment


            Végre hazahoztam az öreglányt kollégától. Odafele nem igazán akart menni így most indulás előtt levettem az összekötő csövet a karbi és a váz között, így már gond nélkül tudott annyira "pörögni" hogy rendesen felváltson kettesbe. A benne lévő benya az viszont szerintem kuka:
            Click image for larger version

Name:	Oo.jpg
Views:	147
Size:	218.7 KB
ID:	230711

            Komment


              Katasztrófa a kertben,komoly aszály van. A fák kiszáradás határán,remélem időben locsoltam,de a termésről így is lemondhatok. A barack fele akkora,kényszerérett és aszalt. Fű nincs a kertben mind kiégett. A fóliát egyszer már elvitte a szél,pár tő paradicsommal együtt amiket a vázhoz rögzített karókhoz kötöztem. Tegnapi viharban két órát kapaszkodtam a vázba hogy helyen tartsam.. Volt eső kb 10 percig. Azért van jő hír is, a paprikák szépen fejlődnek. Első kép: Habaneró 2. : rózsaszín tigris 3.: chajen ezeken tövenként 50-60 termés sem ritka.

              Komment


                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                Katasztrófa a kertben,komoly aszály van.
                Az időjárás - nagyjából mint a motorom - kiszámithatatlan. Dolgozol, gürcölsz, aztán jön egy jégverés, aszály, szélvihar. Nálunk az utolsó pillanatban esett 25 mm. Volt, aminek már későn. Nálam új veszély ütötte fel a fejét: A sárgabarack 70-80 %-a zölden, féléretten a földön, mintha éles késsel kettévágták volna a maggal együtt, és a mag belseje hiányzik. Kiderült: mókusok. ...de legalább a kovászos uborka recepted jól működik.

                Komment


                  Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  legalább a kovászos uborka recepted jól működik
                  Na csak történik valami jó is. Most tettem dunsztba a télire szánt uborkákat új recept szerint, a kovi most következik. Sok idő után az éjjel itt is esett.

                  Komment


                    Én nekem az uborka nem sikerül már vagy két éve ellenben sárgadinnye, paradicsom, padlizsán,és különböző ,leveles saláták min okesak.

                    Komment


                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Most tettem dunsztba a télire szánt uborkákat új recept szerint,
                      Tanult kollégám mondta egyszer igaz növényvédőszerre: "tavaly is jó volt, tavalyelőtt is jó volt mi a fasznak variáljunk".
                      Nem kell sokat aludni a békülésig, nem lesz belőle hosszú harag.

                      Komment


                        Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Most tettem dunsztba a télire szánt uborkákat új recept szerint, a
                        Ok hogy OFF
                        de kiszivta a nap az autóm tetejét. Sötét metál meggypiros. Rendelek egy szprét a megfelelő szinnel. Lecsiszolnám kikittelném és lefújnám. De mi a helyzet a kétkomponens szintelen lakkal?
                        Sose hittem az UV sugárzásban , most ráébredtem. Nagyon ronda az autóm teteje. A madárszar lemarta fémig, amit kitöltöttem kétkomponenssel, de kittelni kellene
                        Hogy működne ez valójában?
                        Utoljára szerkesztve a következő által: horex; 2022 aug. 26, 21:46.

                        Komment


                          horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          de kiszivta a nap az autóm tetejét.
                          Legyél már vagány!

                          Vagy fehér vagy fekete tető mindkettő jól mutat,műbőr lenne a szupi....
                          "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                          Komment


                            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            fehér vagy fekete tető
                            Ja, aztán vizsgán belekötnek, mert nagy kiterjedésű a második szin. , amit már jegyezni kell a forgalmiba is

                            Komment


                              Na végre, megérkeztünk, visszatért a jóvilág, 100-ast kap a motorom újra. Ma tankoltam. Betettem egy 10 l-es kannát is mert a Pannónia is kiürült (gondoltam, 40 az autóba, 10 a kannába, mert az 50 l-es limitről hallottam) A kúton mindenféle felhívás tájékoztatás, figyelmeztetés, gondoltam inkább megkérdem. Kutas mondja: autóba 50 l-ig ársapkával. Kannába sapka nélkül, de külön körben. Kérdem mi az külön körben? Ha jól értettem (a méreg ekkor már gátolt a hallásomban) úgy mondta, hogy ha egy szuszra töltöm az autót és a kannát, úgy az összeset sapka nélkül számolják. A kanna üres maradt a következő kútig. Szerencsére, mert útközben lehiggadva rájöttem, hogy ha a kannába 100-ast tankolok, majdnem ugyanott vagyok. Minden rosszban van valami jó is. Régi szép idők: a zsiguliba sosem kellett kanna, a lét a tankból közvetlenül a fűnyíróba szippanthattam.

                              Komment


                                Komolyan tudják foglalkoztatni az agyunkat
                                Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Na végre, megérkeztünk, visszatért a jóvilág

                                Egyszerűen hülyét kapok az áraktól!
                                Tegnap a barát boltos:nem merte kimondani a kutyatáp árát,lesütötte a szemét és többször rákérdeztem mire kimondta.

                                Szégyen ami történik velünk!
                                "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X