Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Horex motorkerékpár szerelése, teleszkóp, küllőzés, stb.

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Van tartalék, de elég nyűgös egy tekercset kicserélni
    Amilyen szerencsém van , a szomszéd faluban találtam egy tekercselőt. Ma odaugrottam, odaadtam a sérült tekercset, de az egész állórészt is otthagytam, forassza vissza a tekercset, ne én kinlódjak vele
    Jóbarátom volt villamosgép javitó/Isten nyugosztalja/ most kapásbol megtekercselné
    Amit elbaltáztam, a kapocslécet elöbb vissza kellett volna popszegecselnem. Tekercs berakása után nyűgös lesz
    Hülye voltam, azt meg kell fizetni

    Komment


      A baromságom a tekerccsel, csak "súrolta" a fúró
      Click image for larger version

Name:	hiba.jpg
Views:	219
Size:	178.1 KB
ID:	224248

      És végre a helyén az új tekercs
      Click image for larger version

Name:	ujtek.jpg
Views:	183
Size:	548.2 KB
ID:	224249
      Más tipusú fesszabályzót is beraktam , talán igy lesz töltés
      Csak nagyon lassan haladok, mindig van valami bajom
      wsievers kedvelte ezt.

      Komment


        Azért hadd tegyek ide egy képet. Aki ismeri a Horexet az hallgasson a hiányosságokrol
        Click image for larger version

Name:	kesz.JPG
Views:	189
Size:	617.8 KB
ID:	224251
        Atti69, wsievers és 4 további látogató kedvelte ezt.

        Komment


          horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Azért hadd tegyek ide egy képet.
          Na végre... Azé csak sikerült egybe varázsolni.

          Komment


            horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Aki ismeri a Horexet az hallgasson a hiányosságokrol
            Nem ismerem a márkát, így csak annyit látok: gyönyörű!!!

            Komment


              Sziasztok! A vezérléshez kell egy kis olajat tölteni? Nem találokr róla infót, hogy mennyit.

              Komment


                szelkakas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                A vezérléshez kell egy kis olajat tölteni?
                Alap... a szivattyút olajosan,esetleg enyhén zsírozva rakd össze hogy tudjon szívni + a szelepdeklin keresztül önts a karterba kb 2dl olajat. Első indításkor ellenőrizd a tartálynál az olajkört.
                movisz és mátéapu kedvelte ezt.

                Komment


                  szelkakas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  vezérléshez kell egy kis olaj
                  Ha ott tartasz akkor gyerünk néhány fotóval, kíváncsi vagyok
                  Mi lett a kipufogó könyökkel?


                  Én utoljára szétbarmoltam az olajzófilc tartóját és képtelen vagyok ujraépíteni

                  Komment


                    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Alap... a szivattyút olajosan,esetleg enyhén zsírozva rakd össze hogy tudjon szívni + a szelepdeklin keresztül önts a karterba kb 2dl olajat. Első indításkor ellenőrizd a tartálynál az olajkört.
                    Köszi, olajosan raktam össze, 2 dl-t rátöltöttem a kisablakon át, ami át is folyt a főtengelyhez szóval ez pipa. Be van bovdenezve, vezetékelve, még pár apróság és jövő héten indítás
                    sepy és mátéapu kedvelte ezt.

                    Komment


                      horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ha ott tartasz akkor gyerünk néhány fotóval, kíváncsi vagyok
                      Mi lett a kipufogó könyökkel?


                      Én utoljára szétbarmoltam az olajzófilc tartóját és képtelen vagyok ujraépíteni
                      Ok, fotózok majd Visszaküldtem a krómozdába, megcsinálták gariba a könyököket, szépek lettek Olyan gyakran lehet, hogy nem fogsz menni vele, hogy kelljen az az olajzófilc, kis zsírt neki
                      Titus, mátéapu és Atti69 kedvelte ezt.

                      Komment


                        Uccsó simítások, hogy aztán a véget nem érő beállítás következzen
                        Attached Files
                        Titus, zahi és 7 további látogató kedvelte ezt.

                        Komment


                          szelkakas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          Uccsó simítások
                          Waaaa! Nagyon szép! Különösen a kipufogókönyök tetszik, mert láttam darabokból összerakva. Érdekes az első fék-kar állása. Nekem hátrafelé áll.
                          A kipuf bilincs olyan bmw-s

                          Komment


                            Forog a gép, kis túlzással első rúgásra indult. Viszont nem forog ki terhelés alatt, nem tudom sokat kap, vagy keveset, de már az összes állásban volt a tű és nincs változás. Csak kis fordulaton van ereje. Ja és a jobblábas váltást nem tudom hogy fogom megszokni, de elég komoly agymunka minden kereszteződés
                             
                            zahi, Titus és mátéapu kedvelte ezt.

                            Komment


                              Nagyon szép a géped :sok örömöt benne! Mikor az Atti-éval mentem mindenki röhögött rajtam igaz nem csak az ügyetlenkedésemért!
                              zahi kedvelte ezt.
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                szelkakas eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Viszont nem forog ki terhelés alatt, nem tudom sokat kap, vagy keveset, de már az összes állásban volt a tű és nincs változás. Csak kis fordulaton van ereje
                                Nem lehet hogy a főfuvókán kéne változtatni ????
                                mátéapu kedvelte ezt.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X