Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    De ugye a Windows gondolom még mindig tartja azt a szokását hpgy minden 2. op rendszerre jó.
    95 szar volt, 98 jó, milenium hulladék, XP jó, vsista szintén problémás, win7 jó(bár a gépigénye elég nagy.)
    Sajnos nem, a win10 is elég hulladék lett(kinézet+frissítések erőltetése minden áron). Mikor látják már be hogy pc =/= tablet/telefon....

    apacsavo eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Sajnálattal hallom hogy szenvedsz a géppel!Néhány kérdés:Milyen rendszer fut rajta?(XP?Windows7? ...8.1....10????)
    Néha elég egy komolyabb vírus írtó átfuttatása PL:NOD32!....vagy egy jó tisztító és optimalizáló PL:Advanced Sistem Car8 vagy Wise Care365! Esetleg Ashampoo12.es!Ha ezek átnyálazzák a gépedet talán nem kell nagy szakértelem!......na és töredezettség mentesíteni orrba szájba!
    Hát a nod32 már nem épp komoly, inkább az Avast-ot javasolnám(adsz neki egy e-mail címet meg valami nevet és ingyen használhatod 1 évig, a lejártakor meg ugyanazokkal az adatokkal meg is újíthatod). Tisztításra CCleaner töredezettségmentesítésre pedig a Defragglert ajánlom. Én ezeket használom és eddig hiba nélkül tették a dolgukat.

    És most egy kicsit "sokkolni" fogom a rendszert de mi lesz veletek ha a gép hűtése így fog kinézni?

    (Elég sanszos mert egyre forró fejűbbek a cuccok a gépben .)
    Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2015 okt. 15, 20:01.

    Komment


      Kedves Jagdtigger!

      Mi lesz velünk,mi lesz velünk,-hát majd így ősz táján ellenőrizzük és ha kell cseréljük a fagyállót benne.Nem tudom ennek az egésznek hol a vége,úgy gondolom soha nem lesz vége,de-hogy a technikai fejlődés már nem az embert szolgálja,-csak-úgy öncélúan fejlődik az biztos.Ennyi hulladék semmit sem érő árú,még soha nem termelődött mint napjainkban.Úgy gondolom a termékek zömének előállításáért,kár reggel elindulni a gyárakba a munkásoknak.

      Üdvözlettel:Che

      Komment


        ...technikai fejlődés már nem az embert szolgálja,-csak-úgy öncélúan fejlődik az biztos...
        Tiszta "Skynet".....a gépek öntudatra ébredése, majd a Föld "leigázása".....reméljük, még odébb van az a "lehetőség"

        Komment


          És most egy kicsit „sokkolni” fogom a rendszert de mi lesz veletek ha a gép hűtése így fog kinézni?
          120 L-es akvárium trafóolajjal. Egyéb kérdés?

          Click image for larger version

Name:	olaj_pc2.jpg
Views:	1
Size:	89.8 KB
ID:	147327
          Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2015 okt. 15, 23:32.
          "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
          "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

          Komment


            Az se rossz de még macerásabb. És ráadásul elég nehéz utána eladni az olajtól csöpögő alkatrészeket...

            Komment


              A Hozzáértőktől kérdezném!A WindowsXP-vel mit csináljak?!Mert lassan megnyekken!Ez a gép ami van nem igen felel meg más rendszernek 1GB Ram 40GB lemez!Ezzel mi a tö...t kezdjek?!Költeni nem tudok rá!

              Komment


                Attól függ. Egy 2,8GHz processzor 1G rammal elég szépen elviszi a win7-et. Vagy marad az xp.
                Sajnos ezeknek a gépeknek annyi. Kb. 25ezer környékén már jó két magos laptopot adnak használtan.

                Erre a számítógép átveszi a világot mizériára mindig ezt mondom (lopott!!!): A terminátor visszaérkeztekor lefagy rajta a windows, majd reggelre széthordják vasba a vázat.

                Illetve: Mi az utolsó mondat, amit a terminátor hallott: Gázsi, a csávót fogja a mágnes!

                Komment


                  Akkor nem nyert!Mert 1,70GHz!Nem baj amíg zötyög az XP-n marad!Aztán megy a többi 4 után!Azokat amikor levittem a számítógép boltoshoz:mondom:Mennyi az annyi?........mondja:Jól van!Régi ismerős vagy ezért nem kell fizetned itt hagyhatod őket!.........na ekkor egy kicsit toporzékoltam,a kalapomat földhöz vágva ugráltam rajta kb negyed vagy fél órát(már nem emlékszem tisztán de amikor felmostak ennyit mondtak!)..........jó ez a terminátor sztori!.......ja!Most vettem észre hogy a dvd lejátszómat is letíltotta! Azt írja ki hogy a lejátszáshoz nincs lejátszó!!!!!.......meg a körösztanyádat!Eddig volt?!

                  Komment


                    Ma például elhívott az egyik öreg komám,kalapácsos daráló javításra,ami olyan négy órás munkára sikeredett.Megkérdezte ugyan,hogy mivel tartozik,de erre én azt feleltem,hogy
                    egy kis fát kellene hasogatni.
                    Everything is better when you decide you don't care.

                    Komment


                      Akkor nem nyert!Mert 1,70GHz!Nem baj amíg zötyög az XP-n marad!
                      Mondanám hogy tegyél fel egy linuxot mert ha jól sejtem játszani nagyon nem szoktál de van egy olyan érzésem nem tudnád megszokni...

                      Komment


                        Linux és én (ubuntu linux 15 éve):
                        Tedd fel, ez jobb, mint a windows!

                        Ok.
                        - hol van rajta a winamp? - olyan itt nincs
                        - hol van rajta az audiograbber? - olyan itt nincs
                        - hol tudom a Max Payne-t elindítani? - az windows-os program
                        - hol a D-partíció? - itt nincs meghajtó, sem exe file
                        Linux töröl.

                        Komment


                          Csak halkan megjegyzem van egy kis wine nevezetű projekt ami arra hivatott hogy a windowsos programokat elindítsa. Játékot nem annyira érdemes elindítani vele(hacsak nincs egy combos géped ) de egy winampal simán megbirkózik... Partíciók pedig továbbra is vannak, csak nem kapnak betűjelet és szimplán a kötet nevét mutatja. Amúgy meg a legtöbb windowsos programnak van egy linuxos "ellenfele".
                          Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2015 okt. 16, 20:20.

                          Komment


                            jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            inkább az Avast-ot javasolnám
                            Ők legalább hosszútávra terveznek:
                            Click image for larger version

Name:	avast.png
Views:	1
Size:	71.3 KB
ID:	147328

                            Komment


                              Van ami nem avul el

                              - - - Updated - - -

                              Akkor nem nyert!Mert 1,70GHz!Nem baj amíg zötyög az XP-n marad!
                              Nekem 2Ghz kétmagos procival 3GB memóriával elég jól elmegy, kissé megemelt processzorfeszültséggel a Win7...Meg ami kell.
                              Sokáig Millenium Editionom volt...A Win 98 akkora használhatatlan szemét volt a 95 höz képest, hogy nem volt egyszer sem telepítve nálam.
                              Amúgy a gépem egy erősen Low Budget gép...Majdnem mindent kaptam Csak a nagyon szükségesek lettek véve.
                              Utoljára szerkesztve a következő által: wsievers; 2015 okt. 17, 00:27.
                              "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
                              "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

                              Komment


                                Mondanám hogy tegyél fel egy linuxot mert ha jól sejtem játszani nagyon nem szoktál de van egy olyan érzésem nem tudnád megszokni...
                                ..........én már sok mindent megszoktam!Pl:Az IZS után az ETZ-t(ami nem könnyű) ............csak nehogy megszopjam!Kipróbálom!(........de játszani is szoktam!Kint a garázsba fogok egy darab vasat és nádsípot faragok belőle vagy félig lebontom a házat és átépítem stb...stb.....a többi játékot meghagyom a fiaimnak!)

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X