Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Ezekkel bíbelődtem unatkozás helyett.. ebben az időben szépen sül a lakk..


    Nagyon szépek!
    Nekem a téli acélfelnik néznek ki cefetül, a teljes rozsdátlanításuk azonban egyes helyeken számomra lehetetlennek tűnik. Van egy KORANT nevezetű, vizes bázisú rozsdaátalakító festék. Más ügyben próbáltam már és nagyon jól működik. Azt gondoltam azzal lefestem, majd valamivel átfestem. (kültéri felhasználás esetén javasolják az átfestést). Vélemény?

    Komment


      Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      kültéri felhasználás esetén javasolják az átfestést). Vélemény?
      Mindenképp, bár a homokszórás utáni 2k korróziógátló epoxi alapozó jóval stabilabb. Én a mással megoldhatatlan helyekre a brunox rozsdaátalakítót használom ami mélyre hatolva kiköt,és szintén epoxi alapú.
      Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Nagyon szépek!
      Az egészséges kritikát jobb szeretem.. de nem gond, majd kijavítalak...... sokkal szebb mint volt.
      Utoljára szerkesztve a következő által: Atti69; 2021 jún. 24, 13:31.

      Komment


        Áznak a jóságok. Tavaly óta oroszosan készítem... azért két üveg,mert az egyik lightos családi fogyasztásra... a másik meg csakis az enyém.. erős idegzetűeknek való fenomenális csemege.

        Komment


          A meglőtt, szárnytörött galamb visszatért 2 nap után. Evett,ivott,szundikált is keveset... kb 2órát töltött az etetőn,majd tovaszállt. Nem egy idegbeteg jószág, ápolás alatt megszokta az ember közelségét. Következő galambos sztori: szólt a szomszéd mami h biztos madár esett a kéményébe mert nagyon zörög,nem tud aludni. Persze két hete festettek,s a tisztító ajtót jól leglettelték... én meg jól kifaragtam.. A lényeg: galamb megmentve,megetetve...elreptetve. Persze visszagletteltem a rombolásom.

          Komment


            Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nagyon szépek!
            Nekem a téli acélfelnik néznek ki cefetül, a teljes rozsdátlanításuk azonban egyes helyeken számomra lehetetlennek tűnik. Van egy KORANT nevezetű, vizes bázisú rozsdaátalakító festék. Más ügyben próbáltam már és nagyon jól működik. Azt gondoltam azzal lefestem, majd valamivel átfestem. (kültéri felhasználás esetén javasolják az átfestést). Vélemény?
            A korantból valami gumis szutyok lesz, ami ledobálja magáról a festéket.(meg nem köt meg rajta sem az akril, sem a szórógitt) Ezért kell mindkét sárvédőm most újrafesteni a motoron. Ha nem alvázvédő megy rá, akkor használhatatlan. Mostani tapasztalat, inkább Evipass-t/RO 55-öt használok. Nekem nem jött be.
            "When you're miserable...you need someone...even more miserable than yourself."
            "Dneprs don't leak oil, they mark their territory!"

            Komment


              Galambhelyzet: Jól elvan... itt lakik az ablak előtti akácfán,pár óránként lejön az etetőbe s szundizik egy órácskát. A jobb szárnya 3-4 centivel lentebb van,de a repülésben nem zavarja.. sajn röntgen nélkül nem tudtam jobban rögzíteni.

              Komment


                wsievers eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                korantból valami gumis szutyok lesz,
                Kösz, hogy szóltál, marad a RO-55.

                Komment


                  Azért néha kényszerből ilyesmit is elvállalok..... van az a pénz........de nem mindenkinek. Most hoztam a homokszórótól.. 3 hét alatt elkészült. Talált nekem rajt pár lyukat.. csak hogy örüljek. Az összeg: 18000Ft ez sok vagy kevés? A tartály forrasztva lesz + savazva + belső festés cca: 8000Ft. Az elemek bemaródó alapozóval fújva cca: 3500Ft Alapozás epoxi: ca: 4000Ft Füller:cca: 3000Ft. Festék: Lechler cca: 2700Ft/dl Munkadíj:cca: 10000Ft . Így összeadogatva elég rendes összeg jön ki. A kedvencem a második képen.. foltban javítás...de szép legyen ám, meg ne lehessen meglátni...de gyorsan mert tegnapra kell..

                  Komment


                    Most fújom a foltra a 3. sor lakkot + oszlató hígítót.. stekklámpával. Holnap delőtt viszik. Reggel ósszepolírozom oszt jóvan. Az előző hsz.hoz: esetleg..talán..netalán...véletlenül... a tulaj meglepne kis vörösborral.. .. akkor talán számíthatna kis kedvezményre..

                    Komment


                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      A kedvencem a második képen..
                      Szép feladat. Ez is kilyukadt?
                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Most fújom a foltra a 3. sor lakkot + oszlató hígítót.. stekklámpával.
                      Jó munkát hozzá!

                      Komment


                        Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Szép feladat. Ez is kilyukadt?
                        Nem.. rozsdára festettek,s ledobta kittet.
                        Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Jó munkát hozzá!
                        Most indulok. Köszi!

                        Komment


                          Na... eddig tartott.. Pisztolymosással együtt. Holnap teszek képet az eredményről. Megítélésem szerint: jó lesz az..

                          Komment


                            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Megítélésem szerint: jó lesz az..
                            Látva az eddigieket, attól tartok én is!

                            Komment


                              Van hiba,de a követelménynek megfelel. Amit fújtam..feketébb fekete mint az eredeti.

                              Komment


                                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Hm hmm ez lehet nekem ismerősöm kéne legyen? majd bejelölöm a fészbúkon.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X