Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Hm hmm ez lehet nekem ismerősöm kéne legyen? majd bejelölöm a fészbúkon
    Jelöld be..az lesz... kissé kikozmetikázva. Mai nap lefoglaltak,de holnap rákerül a wash primer.s utána a többi cucc.

    Komment


      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Mai nap lefoglaltak,de holnap rákerül a wash primer.s utána a többi cucc.
      Nem oly sürgős, mint mondtam volt.

      Komment


        A 251 ETZ befejezés kissé várat magára... r75/5,kimko,fűkasza,főrész, Ts 125, HD szervíz.. A kovászos ubi recept: 5literes üvegre: 1 jó nagy marék friss kapor hajtás az üveg aljára majd 8-10 gerezd fokhagyma apróra szeletelve. Erre egy teáskanál koriander bogyó, két teáskanál mustármag,egy teáskanál szemesbors,fél teáskanál köménymag, 10-15 babérlevél, 8-10 gerezd fokhagyma vékonyra szeletelve majd egy tojás nagyságú krumpli szintén szeletelve... erre kerülnek jó szorosan a bemetszett uborkák. Ha megtelt az üveg, akkor a másfél evőkanál/liter vízzel felöntőm, s lefedve nem napos meleg helyen hagyom érni 3 napig. A papa meg a gyerek úgy odáig van érte... másnaponta teszek el egy 5literes üveggel.. S nem elég!!! Hoppá... a szegfűborsot kihagytam.. nagyon finom fűszer,de három szemnél többet tenni nem szabad (eltúlozva szappan ízűvé válik) kis bazsalikommal és kakukkfűvel bolondítva igazi ízorgiát válthatunk ki..
        Utoljára szerkesztve a következő által: Atti69; 2021 júl. 07, 21:15.

        Komment


          A fokhagymát kétszer írtam,de nyugodtan bele lehet tenni azt a mennyiséget,,, fokhagymával nem lehet elrontani..még a palacsintát sem. Ja... kenyér meg azé nem kell,mert a krumplitól erjed.

          Komment


            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            evőkanál/liter vízzel felöntőm,
            Biztos bennem van a hiba, de másfél evőkanál mi?

            Komment


              Jankó51 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
              Biztos bennem van a hiba, de másfél evőkanál mi?
              Ok.. pótolom. Só kell a felöntővízbe.

              Komment


                vigyek egy üveggel ? tartunk egy mini koviubi olimpiát ? csongrád ...

                Komment


                  Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                  Ok.. pótolom. Só kell a felöntővízbe.
                  Nem sok az a másfél kanál só az 1 liter vízbe, amivel felöntöd? Nem lesz nagyon sós az ubi?

                  Komment


                    Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Nem lesz nagyon sós az ubi?
                    Ha megkóstolod az Atti páleszét nem fog a só érdekelni..
                    "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                    Komment


                      mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Ha megkóstolod az Atti páleszét nem fog a só érdekelni.
                      Ha megtudom, merre laksz, és ha egyszer arra járok, nem leszek ellene az ubinak sem és a pálesznak sem.

                      Komment


                        Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Nem lesz nagyon sós az ubi?
                        Ízlés dolga.. én így szeretem.. általános recept szerint egy kanál só/l víz.
                        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Atti páleszét nem fog a só érdekelni..
                        Esténként sörrel eszem..
                        Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ha megtudom, merre laksz, és ha egyszer arra járok, nem leszek ellene az ubinak sem és a pálesznak sem.
                        Mire jön a pálesz szezon sajn az ubinak vége.
                        joker eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        vigyek egy üveggel ? tartunk egy mini koviubi olimpiát ? csongrád ..
                        Azt nem bánnám.. legutóbb is faltam az asztalon lévőből... az is jól sikerült... talán Sepi gyártotta.



                        Komment


                          Csak elkészült ez is.

                          Komment


                            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            Csak elkészült ez is.
                            Nagyon jól néz ki! Gratulálok! A tank az nem az eredeti ugye?

                            Komment


                              Kopasz 1 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              A tank az nem az eredeti ugye?
                              Gyári tartály egyengetve,kikezelve. Az előző hsz-hez.. ha erre jársz,szivesen látlak. Ha nem lesz ubi vagy gyümilé.... ihatsz kv-t vagy üdcsit.

                              Komment


                                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                ha erre jársz,szivesen látlak.
                                Köszönöm a meghívást! Egy kissé messze laktok tőlem mátéapu -val, több mint 500 km. Én Somogy megyében, Kaposfőn lakom. Amikor a közeletekben járok, jelentkezni fogok, szívesen megismerkednék veletek. Amennyiben Ti erre járnátok szívesen látlak benneteket. Ubim nincs, de van helyette szinte mindig páleszem, söröm vagy borom, forró kv, hideg ásványvíz.
                                Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Gyári tartály egyengetve,kikezelve
                                Úgy emlékeztem az ETZ 250 -nek, a gyári üzemanyagtartálya az ülés felöl homorítva van, és nem ennyire szögletes. Ezek szerint rosszul emlékeztem.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X