Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    mir-mur eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    Baloldal 100% jobb oldal 75% ment a kukába.
    Akkor azt hiszem én még örülhetek (csak a bal oldalt vették ki)...

    Komment


      jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Ha nem okoz gondot egy kicsit hosszabb séta (
      Találtam egy szervizt Gödöllőn. Felhivtam őket, mondtam hogy rohadás javitás kellene, merre hogy, mennyire rohadt
      Hozza be, megnézzük, adunk rá ajánlatot,. Lehet vagy 15km, barátságosabb távolság és ha otthagyom hazahoznak
      Köszi mégegyszer a segitséget!

      Komment


        Örülök hogy lett jobb megoldás, remélem valami "hajkímélő" kategória lesz az árajánlat .

        Komment


          Nagyon köszönöm mindenkinek aki a fb-on felköszöntött szülinapom alkalmából! Igazán jólesett,köszönöm szépen! Ott nem tudok hozzászólni.... most pihizni küldtek mert veszítettem a fekete fehér...igen nem játékban. Pedig csak egy függőnyre irányuló poszthoz szóltam hozzá...

          Komment


            Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            Nagyon köszönöm mindenkinek aki a fb-on felköszöntött
            (Nem fb-s ként) Isten éltessen a fórumon is!

            Komment


              Na jó.... az a függöny hamiltonon volt, s nem használtam a nálam okosabb ismi ral 5009-es kódját..... Más: bővült az állomány.. már nem csak macskákat etetünk, idetévedt egy süni is. 20:30-kor megjelenik s jól bekajál a macskák maradékából... most persze annyit teszünk ki hogy legyen bőven maradék..

              Komment


                Titus eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                (Nem fb-s ként) Isten éltessen a fórumon is!
                Köszönöm Titus! Téged is hasonlóképp!

                Komment


                  Jó nap volt a mai.. két fecske elemeit sikerült lefújni + két MZ váz előkészítése is elkezdődött. Azért nem irkáltam s nem tettem képéket a kimaradt idő alatt....mert a sokadik MZ már nekem is unalmas,pedig kirepült pár db idő közben.

                  Komment


                    A két mz vázból időközben négy lett.. apróbb hegesztési munkák adódtak,de szerencsére megjött a kis co gép. Palack még nincs,ezért 0.6 porbelessel próbálgattam. Elég szr,oly füst képződik nem látom mit hegesztek. Érzéssel a 0,5 lemezt sikerült azért szépen összevarrni. Vázhegesztéshez elektródával használtam,s meglepően jól viselkedett,stabil ívtartás finomabb folyás mint a hagyományos trafóssal. A gép: Iweld 205 pocketmig aluflux.

                    Komment


                      Atti69 eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                      Palack még nincs,
                      Kolega vett egy co-t palack nélkül.Hol kell keresni..,?Régi bezárt Pressó-Kocsma!Nincs kocsmáros ismerősöd?????
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        ,?Régi bezárt Pressó-Kocsma!Nincs kocsmáros ismerősöd?????
                        De van! De az hülye eladta mid a hármat aprójé.. No de mikorra tényleg nagyon kell...majd lesz. Más: HD WLA váltó sokadszor szét szedve... mert dobozokban sok darabban hiányosan jött. Már a méregetések vége felé járok,szerencsére... volt munka mert az alkatrészek méretben sem passzoltak.

                        Komment


                          jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          hajkímélő" kategória lesz az árajánlat
                          Háromszor beszéltem a munkafelvevővel, részleteztem hogy nem vakrozsdárol van szó. Majd hivjon ekkor meg akkor, Végül, nem is emlékszem mikor, talán egy hete péntek délután átmentem Gödöllőre
                          Szimpatikus volt a szerviz és a munkafelvevő is
                          Beszélgettünk, majd eltünt, láttam hogy egy szerelővel mennek ki az udvarra ahol az autóm állt
                          5 perc és visszajött. Hát ez nagyon elrozsdásodott. Honnan tudja, kérdeztem. Alányúlt a szerelő. Aha, akkor semmit nem láthatott belölle, mert annál jobban elrohadt
                          Bla-bla, nem érdemes megcsináltatni
                          Azért jöttem hogy tegyük emelőre és konzultáljunk, volt a kezemben rohadt autó, hozzá tudok szólni. Ott egy üres emelő álljon rá
                          Áááá nem mert nincs hozzá ember. Mihez, az emelőhöz?
                          Ez belekerülne 3-350ezerbe is, mondta.
                          Tökéletes, elfogadom.
                          Adódhat ott más is és akkor nem annyi, meg szilent , lengőkar cserék
                          Nem kell semmi csere, mondtam, a karosszéria birja ki minimum két évet, ennyi az összes kérésem
                          Ment a mellébeszélés és majd hivjam fel
                          Nem anyázom, mert amúgy nem volt flegma, de többször elmondtam telefonba hogy mirol van szó és akkor feleslegesen odahülyít és nem vizsgálja meg ahopgy megbeszéltük
                          Értem én hogy addig 100 sárvédőt kicserél és azokkal nem kinlódik, dehát azért lakatos a lakatos hogy ilyet is megjavitson
                          Valamelyik fórumon olvastam "amennyiért egy ismeretlen használt szart vennél, költsd az autódra mert azt legalább ismered"
                          Így vagyok én is!
                          Hát ez a sztorim. Őszintén megmondom, nincs merszem kimenni az országútra és elvinni nagybátyádhoz. Valami majdcsak lesz
                          Utoljára szerkesztve a következő által: horex; 2021 szept. 29, 11:05.

                          Komment


                            horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                            dehát azért lakatos a lakatos hogy ilyet is megjavitson
                            Igen ez így van, ugyanakkor sokuk szembesült már a valósággal hogy megcsinálja a szopatós melót a kuncsaft meg kiakad a számla láttán. Ha meg addig nem adja vissza az autót amíg nem fizet (ami teljesen jogos lenne SZVSZ) akkor meg a kuncsaft nagybani trágyaszórásba kezd ami romba döntheti a hírnevét....
                            Ez a magyar valóság, megy a garasoskodás (tisztelet a kivételnek). Utána meg persze megy a rinya hogy nincs szakember mert mindenki elhúzott külföldre.

                            Komment


                              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              a magyar valóság, megy a garasoskodás
                              Persze, mert a gazdagabbja simán cseréli a pár éves autóját is, ő nem fog karosszériáztatni
                              Rohadt autót a csóró javíttat, beleértem magamat is. Annyim van hogy vehetnék egy használtat, azóta is bújom a netet
                              Öreg autót meg én is láttam közelröl, nekem hiába hirdetnek 20-22 éves megkímélt autót. Nem tetőt vennék hanem fenéklemezt
                              A hozzá nem értő elviszi egy rozsdával javittatni és nem hiszi el hogy máshol is rohadhat amikor szétbontják

                              Visszatérve a szervizre, az mérgesitett, hogy telefonon nagyon részletesen elmondtam mi a gond, ott meg képtelen volt emelőre tenni
                              Elmondtam neki miért annyira zükséges nekem az autó. Meg is értette, mégse...
                              Van egy teljes átvizsgálás csomag 12ezerért.
                              OK kifizetem, de hagyjuk a francba a fék, világitás stb.átvizsgálását, csak a rohadást nézzük . Így sem sikerült.

                              Komment


                                jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Ha meg addig nem adja vissza az autót amíg nem fizet
                                Höhö!
                                Egyszerübb hegesztési munkákat csináltunk egy öreg hölgy udvarán. Jött az albérlője hogy a Skodája küszöbje. OK megcsináljuk
                                No, lett más javitás is a fenéklemezen. A fickó naponta sürgette és alig várta hogy meglegyen
                                Eljött a fizetés napja, most nincs pénze, a gyereknek kell cipőt venni bla-bla
                                Addig ment a vita míg fogtam a flexet és ha nem fizet kivágom a beépitett részeket. Persze a fickó nem egy kétajtós szekrény volt
                                A végén kifizette a munkát

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X