Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
    rendszernek magától ki kellene töltenie...
    Ott van az, pl alvázszámra vagy szerződésszámra kidobja, különleges rendszám, az a gondjuk
    Ma kaptam egy emilt a Biztositótól, hogy bizony ők rögzitették kötőjel nélküli rendszámmal mert ezt a jelet nem fogadja el az a bizonyos adatbázis, tessék úgy keresni
    Telefon az okmányos ügyintézőnek hogy adjon emilt továbbitom
    Azt nem lehet csak e-papiron keresztül, mert csak az hivatalos
    OK, e-papiron nem lehet lehet emilt csatolni, sőt, a magyar nyelvű gmailböl hiányzik az emil letöltési menü, angolra átállitva ott van "Download message" vagymi
    Online PDf-RE ALAKITOTTAM AZ EMILT ÉS ELKÜLDTEM ÜGYFÉLKAPUN. lÁTOM MEG IS KAPTA A KORMÁNYABLAK.
    gONDOLOM KIVÁRJA A 30 NAP ÜGYINTÉZÉSI HATÁRIDŐT, mert ügyfélbarátok

    Komment


      horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      mert ügyfélbarátok
      Ez egy szép tanmese... Pedig milyen egyszerű lenne: én befizettem, itt a bizonylat, a többit meg intézzék, ahogyan tudják.

      Komment


        Nekifogtam ,hogy a naptárba irok néhány találkozót ...nem jön össze .Van valami titka a beírásnak?
        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

        Komment


          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Nekifogtam ,hogy a naptárba irok néhány találkozót ...nem jön össze .Van valami titka a beírásnak?
          Nekem sikerült. Csak rákattintottam a naptár ikonra új téma létrehozásakor, megadtam a dátumot, majd a téma létrehozásakor bekerült a naptárba is...

          Komment


            mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
            nem jön össze .Van valami titka a beírásnak?
            Végül sikerrel jártál Jó ötlet! Úgy látom, hogy országos a lefedettség

            Komment


              Csak a képeket nem tudom mellé rakni...
              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

              Komment


                Szerintem ha a link-et bemásolod az is elég. Persze csak ha van hozzá weboldal. Nem tudom, hogy honnan írod őket

                Komment


                  Gyűjtögetem a hirdetésekből,de a legtöbb a "Motorosok"csoportból van.
                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                    Csak a képeket nem tudom mellé rakni...
                    Közben ez is megoldódott, lett néhány kép is. Én szerintem majd Polgárdiba próbálok eljutni, ha nem jön közbe más dolog.

                    Komment


                      Jó napot
                      Melyik motornak van 35-36mm átmérőjű könyökcsöve? Ha meg 2 kipufogós lenne mégjobb lenne

                      Komment


                        horex eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                        Ha meg 2 kipufogós lenne mégjobb lenne
                        A kormányváltós simsonra kell???
                        "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                        Komment


                          mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                          kormányváltós simsonra kell??
                          Automata váltós lesz

                          Van egy, elméletben, javíthatatlan Horex blokkom, csak a látvány miatt kellene beletűznöm a könyökcsövet. Menne eladásra, mint szobadísz

                          Komment


                            Lekaptam a burkolatot a váltóról hogy kipucoljam a láncspré maradványait, nem kellett volna....
                            https://content.section9.me/im/vf/kulimasz.jpg

                            Komment


                              jagdtigger eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                              , nem kellett volna....
                              Miért? Évente érdemes. Ezért is akartam kardánost...nagyon untam kenegetni és takarítgatni a szutykot és a felni és az idomok is mindig kaptak belőle. Bolond divat a burkolat nélküli lánc......
                              "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                              Komment


                                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Miért?
                                Mert azzal a lendülettel álltam neki hogy nem lehet olyan vészes nem kell kesztyű(elfogyott), tipikus "először jó ötletnek tűnt" eset. Alig bírtam levakarni magamról a ramatyot. Azt hiszem benevezek láncolajozóra, meglehet az után is takarítani kell de talán nem lesz ennyire borzalmas......

                                mátéapu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
                                Bolond divat a burkolat nélküli lánc......
                                Bírná egyáltalán a műanyag azt a tempót amivel egy lánc mozog egy ekkora dögön?
                                Utoljára szerkesztve a következő által: jagdtigger; 2023 jún. 25, 22:07.

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X