Közlemény

Collapse
No announcement yet.

Chemotox kocsmája

Collapse
X
 
  • Szűrők
  • Idő
  • Megjelenít
Clear All
new posts

    Nem tudom feltolteni a rajzot. valami angol hibauzenetet kuld,

    Komment


      emu eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
      Hát ezt me kéne vitatnunk egy sör mellett
      Én benne vagyok, de a sört Te iszod, én pedig maradok a fröccsnél vagy pálinkánál.

      Komment


        Ebbe a békülős vita partiba én is jelentkezek

        Komment


          sepy eredeti hozzászólása Hozzászólás megtekintése
          Ebbe a békülős vita partiba én is jelentkezek
          Akkor mondd azt Te is azt hogy szép az a lemezvázas Csepel. Mert a Te hangod mélyebb.

          Komment


            Már pedig igenis hogy de' Az szep es kesz' ....már ugy ahhoz a mihez kepest......ha meg nem..akkor is kulonleges meg ritka. Meg az felett eltekintve van ott mit nezelodni...No iszok egy sort..

            Komment


              Élőben ugyan nem láttam, de kép alapján nincs semmi szégyellnivalónk a kinézetével. A 40-es 50-es években tervezett gépeknek finomabb a formája mint a későbbieknek.

              Ez pedig Atti képe a K.M.GY. blokkjáról: Click image for larger version

Name:	K.M.GY..jpg
Views:	151
Size:	157.0 KB
ID:	232823

              Komment


                Meg egy kis info: Akkik husz eve (kb) borzere jártak,láthatták....az auto tetejere pakolva árultam sokáig...egy szakállas pesti vette meg...joker biztos ismeri,o is pesti.

                Komment


                  "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                  Komment


                    Ennek jukas a kozepe....de attol szep, Mi már csok olyanok vagyunk...szeressuk az ilyeneket...

                    Komment


                      Akkor szeretnék valamiféle képet a motorról amitől megy a diskura ,én azt hittem ez az.....
                      "Rohan az életed és rohan az út.Elmarad mögötted lassan a múlt.Nem tudod biztosan,hogy hová is mész,de úgy is észre veszed ha oda érsz."V.A.

                      Komment


                        Szerintem errol a százasrol van szo.

                        Komment


                          Kicsit előre tervezve ehhez a gyűjteményhez jövőre elmehetnénk legalább motoroznánk is közben

                          Komment


                            Támogatnám egy jo ebeddel...meg valami plusszal. Szervezkedjetek,

                            Komment


                              Vettetek már használt autót kereskedésben?
                              Nem? Elmondom hogy megy
                              Ha csak andalogsz és egy pillantást vetsz a kereskedés autóira, az eladó kiköpi a szivarját, felugrik a székéböl és barátságosan invitál beljebb, mondván már várt és féretett egy autót csakis a te számodra
                              Amikor az árra akarsz kérdezni, nem hagyja, mutogatja tovább az autókat
                              Végül is mivel ugyis vettél volna autót, a 100USD-s AUTÓ HELYETT örömmel megveszel egy 1000USD-s autót. Az eladó besegít ülni az autóba, jó utat kiván és mondja ha el akarod adni szivesen visszaveszi csöppet olcsóbban, hisz neki is élni kell +családja van
                              Jahogy ez egy amcsi filmben volt

                              Mo-gon
                              Keresek a neten autót, mindenhol azt irja , mielött odamennél egyeztess telefonon mert nem, vagyunk/vagyok ott
                              A másiknál van üzenetrögzítő, persze nem hív vissza.. Addig keresgéltem, míg két jóáras autót is elvittek elölem, legalább is törölték a netröl
                              Barátnőm látja hogy meg fog ölni ez a helyzet. A lelki szenvedés kihat a testire is, az meg egy rakás izé…
                              Hívd fel amelyik tetszik, hívj egy taxit, nézd meg, vedd meg ha olyan és nyugodj meg

                              Már úton volt a taxi, amikor felhívtam a kereskedőt.Tudom, a hülye én voltam.
                              Bla-bla, egyeztessünk időt. Mondom, 15 perc és ott vagyok
                              Hol? Vidámvásár/kiírom hogy rohadjon meg/ utca, ahol hirdetik a telephelyet
                              Milyen autó érdekli? Leginkább négykerekű, mondom. Ha kiflit akar venni, elöbb felhívha a Pen….t hogy nyitva van-e és van-e kiflije?
                              De hova akar jönni? Ahol hirdetik, Vidámvásár utca. Jaaa, azt a telepet már rég eladtuk. És miért nem törli akkor? Bla-bla
                              Taxi ott volt, ennyit rászánok, odamentem ahol a térkép mutatta
                              Ja, ott volt az "eladott" telephely, kb 5 autóval és zárva
                              Mondtam a taxisnak menjünk haza. 9ezer volt ez az út, hogy nyomja szájba az anyját a rohadt magyar kereskedő.

                              Nézd meg a netet autót keresve
                              Szinte minden kereskedő azt irja „előre egyeztetett helyszinen és időben átvehető”, természetesen megkímélt 300ezer km-rel
                              Ami nem is lenne baj, de kiindulva a Galantomból, tudom hogy egy 20-25 éves autó alváz/karosszériája mennyire megkimélt
                              Az árakról csak annyit, hogy 20 éves szétrohadt, mert felsorolja a bajokat/rohadásokat Mitsu.Galant 800ezer
                              https://www.hasznaltauto.hu/szemelya...0_gls-1990802
                              Az enyém 1998-as volt két jeladó hibával, a rohadásokat kb 500ezerért csinálták meg.
                              Csak jön egy hülye és megveszi. Szia Uram rozsdamentes 25 éves Mitsubishi nem érdekel?
                              +egyszer, rohadjanak meg az ilyen kereskedők

                              Teszem hozzá
                              felhívtam a karosszériás ismerősömet, vinne el autót nézni, megvizsgálni, természetesen megfizetem
                              OK visszahívom.mondta
                              Azóta is hív
                              Van kedves ismerősöm is, Bp-en be kellene váltani párszáz EUR-t
                              Persze, beváltom
                              Ja, azóta is váltja.
                              30km-re van egy kellemes friss vizsgás Astra
                              Nem tudok eljutni oda vonattal/busszal, mittudomén mivel
                              Én nem tudok tömegközlekedni, mert…Simsonnal már nem merek akkora távot megtenni, sőőt, még helyileg is igen ciki. Érzem, megöregedtem ebben is ☹
                              Utoljára szerkesztve a következő által: horex; 2023 okt. 25, 19:52.

                              Komment


                                Én ezért kerültem a független neppereket. Persze a márka hivatalos használt autó hálózata sem szent de legalább ha lebeszélsz valamit akkor az úgy is lesz..... (nyilván ez most csak az én tapasztalatom)

                                Komment

                                Ugrás az oldal tetejére
                                Working...
                                X